Ректора Мельника впіймали на хабарі?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За повідомленнями електронних ЗМІ, ректора Національного університету Державної Податкової Служби впіймали на хабарі в 120 тис. грн. Петро Мельник отримав таку суму, начебто, за зарахування двох абітурієнтів до університету. Мельник став відомий на всю Україну, коли під час минулих парламентських виборів намагався виштовхати із приміщення Обухівської ТВК нардепа І. Геращенко.

Ректора Мельника впіймали на хабарі?.: 1 комментарий

 1. Nazar 28.07.2013 at 07:21

  Як нам стало відомо, найближче оточення нового міського голови В.І.Сабадаша, почало грабувати місто!

  Першими постраждали власники рекламних щитів уздовж головних доріг міста.

  Такі відомі нам персоналії як Сергій Прунцев і Назар Пищик, почали «безоплатну» ревізію дозвільних документів на рекламні площини у підприємців, а самі тим часом «абсолютно безоплатно та без дозволу власників» обклеюють чужі Біг-борди рекламою «Формули-1 на воді» у Вишгороді та без будь яких дозвільних документів встановлюють нові Біг-борди, перший сьогодні біля 19-00 було встановлено через дорогу від зупинки ВМ № 11.

  Громадскість міста може на 100 відсотків бути упевненною, ні одного дозвільного документу на встановлення цього нового Біг-борду не існує в природі!

  Чи знає про увесь цей безлад новий Васильківський міський голова В.І.Сабадаш!?

  Я знаю точно, про цей безлад знають і самі його утворюють, Сергій Прунцев та Назар Пищик!

  Наразі до нас надійшли нові скарги на «корупційні дії» вищезгаданих «діячів» від інших підприємців у сфері рекламного бізнесу, їх скарги ми наразі перевіряємо. Региони почали мочити своих!!!!!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.