Підтримуємо " Щит і меч "...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На одному з васильківських сайтів вчора оприлюднено текст за авторством, начебто, В. Панджакідзе. Весь зміст цього опусу зводиться до обливання брудом та навішування ярликів на інший васильківський сайт «Щит і меч», бюлетень з такою ж назвою, та на працівника цих видань І. Гаврилюка. Ми переконані, шо справжнім автором цього бруду, є не Панджакідзе, а відомий у місті «літератор», який вже давно набив руку на подібних матеріалах. Тим більше, що Віктор Олексійович з його освітнім рівнем, наробив би в тексті такого обсягу немало помилок, а деяких слів, згаданих в тексті, в його лексиконі ніколи не було. Проте, це ніяким чином не означає, що В. О., не міг бути співавтором цього матеріалу, оскільки, за нашою інформацією, з «літератором» він добре знайомий і сьогодні є його однодумцем.

Але, як кажуть, бог з ними, обома. Набагато важливішим є те, чому саме в цей час з"явився згаданий пасквіль. На нашу думку, «наїзд» на Гаврилюка викликаний виключно його виваженою позицією щодо діяльності нового міського голови,  що багатьох «колишніх» абсолютно не влаштовує. Крім того, поява матеріалу дивним чином співпала з оприлюдненням Гаврилюком інформації щодо бездіяльності васильківської міліції у боротьбі з поширенням наркотиків у Василькові.

Ще один момент.  Вчорашню публікацію за підписом Панджакідзе на авторитетному місцевому сайті, в якій виливають потоки бруду на інший місцевий сайт та його працівників, вважаємо некоректною і такою, що трапилась випадково. Сподіваємось, що адміністрація поважного сайту цей матеріал зніме.

Підтримуємо " Щит і меч "...: 3 комментария

 1. ИГОРЬ ГАВРИЛЮК 13.09.2013 at 17:08

  Яценко и Ко ждут А.Скибу для согласования очередных тихих «пакостей» в сторону мэра Василькова:

  www.youtube.com/watch?v=S7Y6KNQBSm4

 2. 5555 13.09.2013 at 18:45

  От де навіть Кури сміються…

 3. Олег 14.09.2013 at 22:14

  Правильно, поддерживаю. Нечего наезжать за темное прошлое. В наше время людей нужно перевоспитывать. Может Гаврилюк уже исправился. Каждый имеет право на исправление. И Гаврилюк может прекратить дебоширить и тырить, и другие имеют право исправиться. Нужно не в прошлое смотреть, а в светлое будущее.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.