Піднімуть всі справи...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

З призначенням нового начальника міліції з"явилась надія, що справам, які за Куця на протязі років не розслідувались, далуть новий хід. Зокрема,  справі щодо побиття групою молодиків на чолі з Мосійчуком мешканців Василькова, справі щодо виділення земельних ділянок по вул. Ворошилова на підставних осіб. Сподіваємось також, що не буде затягуватись розгляд заяв про злочини, вчинені посадовими особами комунальних підприємств, і, нарешті, що міліція доведе до логічного кінця розслідування резонансної «МАФіозної» справи.

 

Піднімуть всі справи...: 7 комментариев

 1. карпо 27.09.2013 at 11:06

  А як щодо справи про фальсифікацію виборів 2010 року, як також «розслідує» міліція? На мою думку справа не в посаді мера, а в тім ,що поки не будуть покарані фальсифікатори Іващенка-Крикунова, фальсифікації будуть продовжуватися і надалі.

 2. Олег 27.09.2013 at 20:07

  Уважаемый Крпо, прежде чем писать глупости, лучше сходить на консультацию к любому адвокату. В 2011 году была амнистия. Итак в студию ст. 6 Закону України "Про амнистию у 2011 году. — "Стаття 6. Звільнити від кримінальної відповідальності в порядку та на умовах, визначених цим Законом, осіб, які підпадають під дію статті 1 цього Закону, кримінальні справи стосовно яких перебувають у провадженні органів дізнання, досудового слідства чи не розглянуті судами, а так само розглянуті судами, але вироки не набрали законної сили, про злочини, вчинені до набрання чинності цим Законом. "

  А ст.1 Закону України «Про амністію» наступна- "Звільнити від покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, засуджених за умисні злочини, які не є тяжкими або особливо

  тяжкими відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України

  Отже всі виборчі статті не є тяжкими злочинами і навіть середньої тяжкості. Звідси шановний іде висновок, що засуньте всі ці виборчі справи в одне місце і не каламутьте воду, оскільки всі дані справи вчиненні до набрання сили даного закону в 2011 році підлягають тю-тю. Амністія. І ні новий ні старий начальник міліції їх розслідувати не буде не зважаючи на те чий він кум. Не вішайте макарони на вуха людям.

 3. Петро І 27.09.2013 at 20:33

  Якщо говорити про фальсифікації виборів, то там багато хто замішаний. І на виборах до верховної ради також можливо були фальсифікації. І мабуть пан Сабадаш про це знає і мабуть не тільки про це. Але на носі знову вибори, тож громаді потрібно зробити все можливе, щоб ці фальсифікації не продовжувалися!

  • Олег 27.09.2013 at 21:12

   Шановний на носі велика амністія 2013 року. Проект закону на сайді ВР. До речі ініціатор Яценюк Арсеній, а не влада. Приймуть скоріше за все в кінці грудня і звичайно після виборів. Як вказано вище, всі виборчі статті не є тяжкими злочинами, оскільки сама велика санкція по самій злій статті до 5 років. Так що не лякайте голою дупою. Якщо застосовують амністію, навіть судимості не буде.

 4. Олег 27.09.2013 at 21:06

  До речі справу з приводу якогось побиття можна засунути його туди куди і виборчі, оскільки при побитті не було завдано тяжких тілесних ушкоджень. Отже злочин не тяжкий і також підпадає під амністію 2011 року. А справа з приводу ділянок на Ворошилова не підпадає під амністію, оскільки сума коштів тягне на тяжкий і навіть особливо тяжкий злочин. І в цій справі є фігурант, які ці ділянки поцупив по фальшивим довіреностям. Але Гаврилюка кришує хтось інший і тому справа вже бідьше 4-х років стоїть мертво. Думаю, що тим хто кришує дану справу глибоко наплювати і на Васильківську міліцію і на Васильківську прокуратуру. І звичайно Гаврилюка кришує не Іващенко, оскільки навряд чи хто скаже, що Іващенко може бути другом Гарвилюка або має такий вплив. Скоріше за все тут криша — старі друзі політрука по лінії КДБ. І тому справу про 10 ділянок по Ворошилова можна також забути, а особі яка скористалась фальшивими довіреностями нічого не буде. І хто скаже зворотнє готовий на парі на гроші.

 5. admin 27.09.2013 at 21:48

  Олегу: — по Ворошилова не темніть. Не всі такі дурні. Ви самі добре знаєте, хто за цим стоїть. Але ми поважаємо ваші знання в області юриспруденції. Тому поясніть, будь- ласка перспективи справи щодо Панджакідзе, Старікова, Ларіна.

 6. Олег 27.09.2013 at 22:16

  Панджакидзе скорее всего ни хрена не будет. Объясняю свою точку зрения.

  Идет обвинение по двум основным преступлениям. (Дело я не видел) поэтому могу ошибится. Один эпизод — это то, что люди не оформленны на работу. Там по этой статье санкция штраф. Второй эпизод — за то, что собирал деньги за парковку. Шьют злоупотребление, хищение и все сопутствующее. Теперь вопрос — сколько насобирал денег? (100 грн?, 200 грн? 20 000 грн.?) Нема суммы ущерба. Что ему за это будет? Если доказать сумму, и она потянет на санкцию статьи тогда будет сидеть. Но пока сумму никто не доказал, не знает, и обвинение, в лице прокурора, почему-то об этом не позаботилось. Вот Вам и ответ на вопрос, который Вы задали. Минимум штраф максимум условность. Самый лучший вариант — освобождение от уголовной ответственности из-за молозначительности преступления. Оправдательного приговора конечно не будет.

  Ларин и Стариков не знаю. Когда дело сошьют, нужно знать какая доказательная база. Во всяком случае, чтобы доказать хищение, нужен умысел, конкретная сумма ущерба и куда дели деньги. Кто украл, сколько, при каких обстоятельствах? Это, если хищение. Если просто халатность или злоупотребление, то думаю, пока до суда доведут, под очередную амнистию попадет. Но это обрисованы худшие варианты. Это, если действительно верить тому, что Вы пишете и есть состав преступления при котором кто-то украл умышленно сумму Н и она доказана.

  Так, что поживем, увидем. Мое мнение, что никто никуда не сядет, как не сидели и те кто при Поповиче тырил.

  Кстати против Старикова пока никаких дел не было ни обвинений ни подозрений. Так, что сотрясателям воздуха желаю успехов.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.