Про функціонування електронних податкових сервісів!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

З метою реалізації державної політики електронного документообігу, створення комфортних умов для суб’єктів господарювання під час адміністрування податків Державною податковою службою України запроваджено ряд електронних податкових сервісів, зокрема:

  • “Інформаційне повідомлення про заборгованість з податків, зборів (обов’язкових платежів)”, яким передбачено надсилання на е-mail платника податків, що має податковий борг перед бюджетом, каналами сучасних інформаційних технологій відповідних інформаційних повідомлень;
  • “Довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів” (обов’язкових платежів)”, яким передбачено надсилання платникам податків в електронному вигляді засобами електронного зв’язку документа, що підтверджкє відсутність заборгованості по податках перед бюджетом на підставі наданої ними електронної заяви;
  •  каналами сучасних інформаційних технологій відповідних інформаційних повідомлень;
  • “Дізнайся більше про свого бізнес-партнера”, який розміщено на головній сторінці офіційного веб-порталу Державної податкової служби України ( www. sts. gov.ua), надає можливість online перевірки перебування на обліку в органі Державної податкової служби та стану розрахунків такого платника податків з бюджетом.

Зазначено, що для інформаційної підтримки та технічної допомоги платникам  податків з питань надіслання ними в електронній формі податкової звітності та податкових накладних в Державній податковій службі України створено загальножержавний call-центр, скористатись яким можна безкоштовно зі стаціонарного телефону за номером 0-800-501-007 (вибравши напрямок 7). Отже звернувшись до call-центру, користувач може отримати також інформацію щодо роботи електронних податкових сервісів.

Разом з тим повідомляємо, що з метою надання практичної допомоги на офіційному веб-порталу Державної податкової служби України ( www. sts. gov.ua) за адресою: Головна Електронна звітність – Платникам податків про електронну звітність – Документи користувача розміщено перелік відповідальних осіб в органах Державної податкової служби, які надають практичну допомогу по користуванню програмним забезпеченням Системи формування та подання до органів Державної податкової служби засобами телекомунікаційного зв’язку податкової звітності, податкових накладних та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді, та відповідальних за приймання звітності в електронному вигляді.

Не витрачайте свій час на черги, звітуйте в електронному вигляді!

 

Васильківська ОДПІ

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.