Прохання до голови КОДА А. Присяжнюка...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Шановний Анатоліє Йосиповичу! ГО «Рідне місто» переконливо просить Вашого сприяння в тому, щоб Васильківського міського голову В.Сабадаша не втягували в перебіг нинішньої виборчої компанії на користь будь- якого кандидата в нардепи. Після обрання Володимира Івановича міським головою, у Василькові припинилось довгострокове протистояння міської влади і територіальної громади. Сьогодні у його мешканців з"явилась надія, що у місті нарешті запанує мир і злагода, і що спільними зусиллями влади і громади Васильків знову відродиться як місто з гарними перспективами розвитку в майбутньому.
Але, наразі, у нас виникла реальна загроза цим позитивним процесам. Відкрита участь В.Сабадаша (очевидно не із своєї волі) у заходах одного із кандидатів в нардепи, сприяння його виборчій компанії, викликають неоднозначну реакцію переважної більшості мешканців міста, в т. ч. і тих, які підтримали Володимира Івановича на минулих місцевих виборах.
Ви, очевидно, знаєте, що у зв"язку з цим вперше у Всеукраїнських ЗМІ прізвище Сабадаша прозвучало в негативному плані. А жаль, він цього, на нашу думку не заслуговує.

Прохання до голови КОДА А. Присяжнюка...: 3 комментария

 1. ПЕТРО М. 13.11.2013 at 14:15

  СПАЛИЛИСЬ

  Вчора Васильківська міська громадська організація «Рідне місто» голова Анатолій Боровик офіційно і публічно звернулась до голови Київської ОДА Анатолія Присяжнюка з проханням не залучати Васильківського міського голову Володимира Сабодаша до агітації за провладного кандидата на перевиборах в 94 окрузі Руслана Бадаєва бо це на думку Боровика підриватиме довіру територіальної громади міста до мера.

  На нещодавних дострокових виборах мера Василькова А. Боровик був технічним кандидатом у кандидата регіонала В. Сабадаша. Після виборів на яких мером став регіонал В. Сабадаш Боровик розраховував на посаду заступника мера. В свою чергу В. Сабадаш знаючи інтриганську натуру Боровика ось вже пів року тримає його у підвішеному стані.

  На нашу думку вищезгадане звернення публічно підтверджує, що влада Київської області на повторних виборах застосовує адмінресурс, що викликає не вдоволення територіальних громад. Спалив Боровик хазяїв. Спалив. А про мету Боровика в цій комбінації залишається лише здогадуватись.

  • admin 13.11.2013 at 19:48

   Петру М: — А. Боровик — ваша теза абсоютно невірна, і знаходиться поза межами здорового глузду. Ви багато чого не знаєте, тому і виходять від вас версії, які важко назвати розумними. Спеціально для вас пояснюю, що мені вік не дозволяє працювати в органах державної влади і в органах місцевого самоврядування. Дозволяю не вибачатись. І для ясності — Сабадаша підтримуємо. Але це аж ніяк не означає, що він може знаходитись поза межами нашої критики.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.