Прохання до голови Київської облдержадміністрації

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Шановний Анатоліє Йосиповичу! Мешканці Василькова булуть Вам вдячні, якщо Ви попросите Міністра Внутрішніх Справ не розміщувати вже в котрий раз спецпідрозліли МВС у Василькові, бо це неодмінно знову збурить ситуацію у нашому багатостраждальному місті.
На нашу думку, було б логічним, якби міська рада на найближчій сесії прийняла рішення про направлення голові КОДА звернення аналогічного змісту.

Прохання до голови Київської облдержадміністрації: 8 комментариев

 1. Васильковчанин 04.02.2014 at 11:42

  А чем тогда будет заниматься Гавгаврылюк? Где бабло зарабатывать будет?!

 2. Сорока 04.02.2014 at 12:25

  Адміне!!! Не забірайте хліб та ще й з маслом у наших місцевих майдаунців!!!!! Їм ще треба хоть трохи пожирувать — бо так мало зосталося, — скоро гаплик фінансуванню на «боріння» від Гейропи

  І потім — ви що, не знаєте — АНОНІМНІ ЗВЕРНЕННЯ та прохання (НАЧЕБТО ВІД ТАКИХ СОБІ ВАСИЛЬКІВЦІВ) НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ!!!!! Хочете результату — давайте заяву і «дату, подпись и разборчиво»

 3. admin 04.02.2014 at 21:00

  Сороці: — Наш сайт персоніфікований. ГО «Рідне місто» зареєстрована у встановленому законом порядку. Всі наші реквізити доступні кожному.

  Про анонімність — спочатку назвіть себе і «дату, подпись и разборчиво», потім виставляйте претензії щодо анонімності іншим.

  Відносно «...даунців»- судячи з ваших дописів, вам, на нашу думку, потрібно над собою трішечки попрацювати...

  • Сорока 05.02.2014 at 19:41

   Тоді так і пишить:

   Ми- мешканці Василькова з сайту «Рідне місто», а конкретно Боровик А.П і К просимо і дал іпо тексту.Скільки вас там — 3-5 чєлов?

   А от я і мої друзі в кількості 18 навпаки — просимо, якщо треба , розміщати — щоб місцева босота-майдаунці край знала та закон поважала.

   • admin 05.02.2014 at 20:13

    Сороці: — Обзивають інших з невеликого розуму, або через брак освіти і належного виховання, можливо, так незграбно відробляєте за «гречку».

 4. Андрей Саламатов 04.02.2014 at 21:14

  А отчего-же вы мои комменты не публикуете???

 5. admin 04.02.2014 at 21:26

  Андрею Саламатову: — згідно незалежної від нас статистики, ми опублікували більше як півтори сотні Ваших коментарів. Ви є одним із найбільш активних наших дописувачів. Проте, зміст деяких Ваших коментарів, на нашу думку, є несумісним з нормами етики та принципами суспільної моралі.

 6. ЯКІВ 05.02.2014 at 16:49

  Адміне, правильно робите, що не публікуєте коментарі Саламатова. Всі його пости на різних форумах були не конструктивні та пов"язані з усілякого роду паскудствами троля-провокатора, що зараз прямо таки відкарбувалось в нього на запухшому від пияцтва обличчі. Пам"ятаю, коли цей «індивідум» дуже активно поливав лайном в інтернеті Іващенка, поки останній не зробив «шаг конём» і взяв його до себе «на роботу», після чого Саламатов кардинально змінив полярність з усіма своїми поглядами і почав прославляти бувшого мера, поливаючи брудом тих на кого вкажуть. Я думаю, що такий трюк Саламатов хотів провернути і з Сабадашом, але не так сталося, як п"яній голові гадалося. Люди втомилися бачити у владі таких, як Саламатов, трутнів, паразитуючих у різних фірмочках-прокладках, основна діяльність яких була направлена на створення видимості бурхливої діяльності, та улаштування штучних перепон в межах своєї компетенції мешканцям міста для вимагання хабарів.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.