Пропонуємо обговорити...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

17.15. За попередньою інформацією, додаток 3.1., який ми оприлюднили раніше, не проголосований.

14.15. На нашу думку, корисним для громади було б широке обговорення результатів сьогоднішньої сесії міської ради. Пропонуємо провести таке обговорення на нашому сайті. Бажано, з посиланням на прийняті радою рішення. Крім того, цікавою для громадськості була б інформація про голосування конкретних депутатів з тих чи інших питань. Всі прийняті на цій сесії рішення опублікуємо по мірі їх отримання.

Всі точки зору на це питання знайдуть відображення на сторінках нашого сайту. Звичайно, якщо вони будуть висловлені в коректній формі.

Пропонуємо обговорити...: 5 комментариев

 1. Гуманіст 21.12.2013 at 00:30

  Сьогодні на сесії міськради дерибан землі дякуючи мужності деяких депутатів провалився. Слід відмітити мужню і тверду позицію депутатів міськради які двічі (другий раз повторно) відмовились голосувати за дерибанний пакет (планувалось виділити 70 ділянок мешканцям Києва, Волині, Вінничини...). Перш за все це Леонід Горулько, Олексій Шекера, Олександр Агеєв, Сергій Нередько... Завдяки позиції цих депутатів проти проголосувала навіть часина фракції Партії Регіонів а саме Владислав Марков, Тетяна Гладкова та інш. Що прикметно не голосував навіть голова земельної комісії міськради Вячеслав Мартинюк. В той же час члеен рахункової комісії міськради Сергій Сєргєєв підігруючи дерибанщикам постійно під час підрахунку голосів депутатів додавав декілька голосів до тих хто голосував за дерибан. Але і ці махінації Сєргєєва дерибанщикам не допомогли питання було двічі провалене. Влада у паніці — громада перемогла!

 2. Nazar 22.12.2013 at 20:19

  Не чого, з цимы депутатами ми попрацюемо завтра,як слид , и будуть голусуваты как нужно, а семию проведем ще одну, ящо потрибно то и позачергову!!!!

 3. анатолій 23.12.2013 at 10:30

  А хто така громада ? і хто переміг у дерибанщиків ?

  Поясніть будь-ласка 🙁

  • Олег 25.12.2013 at 00:08

   А, кто дерибанил? Какая разница: кто громада, кто остановил дерибанщиков и кто вообще дерибанил. Обвиняй кого хочешь. Для этого и форум. Доказательств не нужно. Хочешь, скажи Сабодаш дерибанил на сессии, хочеш вспомни Иващенко, который больше года не работает, хочешь Гладкову обвини. Ну, и можешь кого хочешь в противников дерибана записать. Громада — понятие тоже емкое. Можно фантазировать.

 4. анатолій 25.12.2013 at 12:51

  Олег так і я ж про це.

  Свій пост я дав на вислів

  Гуманіст:

  21.12.2013 в 00:30

  дивись вище.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.