Прокуратура проводить перевірку?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Нещодавно ми отримали інформацію, яку на разі перевіряємо, що начебто, обласна прокуратура отримала дозвіл суду на виїмку документів Васильківської міської ради. Невідомо, чи це стало причиною відсутності на робочих місцях працівників оргвідділу міськради. На вхідних дверях до відділу повідомлялося, що оргвідділ 15 лютого на навчанні.

Як повідомили нас працівники виконавчого комітету міської ради, їм нічого не відомо про таке навчання.

На думку юристів виїмка може проводитися у рамках порушеної кримінальної справи. Можна припустити, що оргвідділ не працював з метою перешкодити виїмці документів, щоб «утрясти непорозуміння».

Слідкуйте за розвитком подій на нашому сайті!

Прокуратура проводить перевірку?: 4 комментария

 1. Владислав Марков 15.02.2013 at 15:21

  Боровик как-то заметил одному из сотрудников прокуратуры, проходящему мимо с кейсом в руке:

  — Пан прокурор, а что у вас в дипломате?

  — Дело о коррупции в раде.

  — А почему оно булькает?

  — Потому что ещё не раскрыто!

 2. Nazar 15.02.2013 at 21:52

  Не поки е присяжнюк , иващенка , сабодажа , скибу, не тронуть бо у нас не сажають хто краде по крупному, а ци таки обороти набрали що их не зупинити , поки все не докрадуть!!!!!!!

 3. Небайдужий 16.02.2013 at 12:16

  Ооо, дивлюсь у хлопців справи почались непогано! Зараз я думаю Сабадаш з Іващенком і Скибою займуться чисткою та знищенням непотрібних для перевірки документів. Десь щось згорить, десь щось пропаде, а десь щось зальє дощь. Бо сидіти ніхто не хоче! Але по суті те що вони накоїли у місті та районі, палити їм прийдеться багато.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.