Присяжнюк в черговий раз «підставив» Президента і на цей раз фракцію ПР у ВРУ?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні Васильків знову в центрі уваги всієї української спільноти.

Всі центральні ЗМІ приділили значну увагу подіям у ВРУ, які стосувалися призначення позачергових виборів у більш як сотні населенних пунктів із усіх областей України. Неочікувано для багатьох, при голосуванні за постанову про призначення таких виборів у Василькові, Партія регіонів відмовилася проголосувати за це питання. Хоч попередні аналогічні 68 проектів постанов про призначення позачергових виборів були схвалені переважною більшістю складу ВРУ. В т.ч. і майже 100% депутатами від Партії регіонів.

Подальші події розгорталися так, що опозиційні фракції: «Батьківщина», ВО «Свобода» та УДАР разом з фракцією КПУ солідарно не проголосували за наступні постанови, зокрема, по місту Алчевськ та інших декількох населенних пунктах.

Виявилося, що з цього питання Партія регіонів залишилась наодинці без союзників, в т.ч. і без значної кількості позафракційних депутатів.

Виникає питання, чому невеличке пристоличне містечко з населенням 36 тисяч мешканців стало каменем спотикання у Верховній раді України і чому фракція ПР зайняла сумнівну позицію щодо позачергових виборів Васильківського міського голови?

Далекі від великої політики мешканці м.Василькова вважають, що ініціатором такого розвитку подій у парламенті міг бути голова КОДА А.Й.Присяжнюк, у якого напевно є мотиви приховати від громадськості все те, що відбувалося у Василькові, починаючи з фальсифікації результатів місцевих виборів на користь його висуванця Іващенка та чисельні зловживання останнього на посаді міського голови.

Багато хто вважає, що втративши контроль над владою у Василькові, Присяжнюк не матиме змоги у подальшому приховувати корупційні діяння його висуванця і чим відсутність такого контролю закінчиться для самого Присяжнюка.

Цілком очевидно, що по великому рахунку, для Партії регіонів Васильківське питання не варте того, щоб потрапляти в таку ситуацію, в яку фракція ПР потрапила сьогодні під час голосування щодо місцевих виборів.

Таким чином, можна сказати, що особа, яка ініціювала саме таку позицію депутатів від ПР, відстоювала свої інтереси, які далекі від інтересів Партії регіонів.

Як показали події останніх двох років у Киїській області такі випадки вже були. Достатньо згадати висунення скандального Іващенка міською організацією ПР на посаду міського голови, якою керує голова РДА В.Сабадаш. А також, висунення Т.Засухи, підтримане головою КОДА А.Присяжнюком кандидатом у депутати ВРУ.

Чим все це закінчилося — всім відомо.

Присяжнюк в черговий раз «підставив» Президента і на цей раз фракцію ПР у ВРУ?: 1 комментарий

  1. кумець 20.03.2013 at 16:19

    Меню столови Верховної Ради:

    Сьогодні — каша від Присяжнюка.

    Завтра — жаркоє від Президента.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.