Пристрасті довкола генплану

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ще 6 квітня 2007 року Іващенко підписав рішення міської ради «Розробку нового генерального плану міста Василькова» (див.документ). З того часу минуло 6 років, а генплану, як не було так і немає.

30006

Незважаючи на те, що на розробку цього важливого документу, без якого місто не може розвиватися виділено майже мільйон гривень, громадськості міста його так і не показали.

Як відомо, до цього часу межі Василькова не узгоджено. Землі державної комунальної власності не розмежовані. Не має меж земель природоохоронного, рекреаційного, історико-культурного призначення.

Очевидно, таке становище з розробкою генплану міста — невипадкове. Як показала практика, це давало змогу васильківським можновладцям виділяти земельні ділянки, які належать прилеглим до Василькова населенним пунктам (про що свідчать протести Васильківської міжрайпрокуратури), а також здійснювати корупційні схеми при проведенні операцій із землею.

Відсутність генплану Іващенко та його оточення давала їм можливість відмовляти мешканцям Василькова в отриманні земельних ділянок (див.документи).

с1 с2 с3 с4

В той же час це не завадило корумпованим чиновникам виділяти землю громадянам, які у Василькові ніколи не проживали. Таких випадків більше, як півтисячі. І на найближчу сесію виносяться десятки таких земельних питань.

Оскільки сьогодні є нормативні документи, які забороняють виділяти земельні ділянки за відсутності генерального плану населенного пункту, ця проблема набуває особливої гостроти.

Тому, все те, що стосується розробки генерального плану у Василькові, починаючи з 2007 року неодмінно стане предметом прискіпливої уваги громадськості не тільки Василькова, а і Путрівки, Крушинки, Погребів, Глевахи та інших.

 

Пристрасті довкола генплану: 2 комментария

 1. Небайдужий 20.03.2013 at 12:57

  Який може бути ген-план у Іващенка, Сабадаша та Скиби, коли землю уже роздають не те що на території міста Василькова, а уже дійшли навіть до Глевахи!

  А район Пісок, уже давно закінчується в Погребах.

  Зате людям, жителям Василькова, Скиба як і Іващенко, дає одну і ту ж отписку: «ген-план не затверджений, землю надати не можемо»

  Тому потрібно мати чи родичів з Луганська чи Донецька, чи пачку Американських президентів! Тоді ставленик команди Іващенка, Сабадаша, так званий «смотрящий» тарифщик Скиба, виділить вам землю.

 2. Сергійко 21.03.2013 at 12:18

  Ага, на виконання по генплану й Демиденка в заступники узяли За що він дуже вдячний васильківцям, яких став розводити на гроші, — і як результат має будиночок на Трудовій, джипик та кіпу земельних діляночок «від вдячної громади міста» А генплана як не було так і немає! Чи відповість за це Демиденко?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.