По заслугах?..(оновлено 26.03)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

26.03 Кинули?..

За інформацією джерела із виконкому, яку ми наразі перевіряємо, провальне голосування по затвердженню депутатів міської ради Змаєвої та Корбецького на посади заступника міського голови було організовано «головним ковбоєм». Очевидно, обом ці посади були обіцяні за голосування при знятті Т.Гладкової з посади секретаря ради та обрання О.Скиби на цю посаду.

Як відомо, саме тому Змаєву і Корбецького виключили з «Удару». Те ж джерело запевняє, що О.Скиба, очевидно, діючи за вказівкою «головного ковбоя», домовився з депутатом Нередьком, щоб один з  членів його депутатської групи, а саме Т.Омельченко, вийшла із зали засідань під час голосування за Змаєву і Корбецького.

Щодо не голосування депутата Маркова, то джерело підтвердило нашу версію про те, що останній мав самостійну позицію з цього питання.

25.03 Позиція депутата Маркова зрозуміла.

Як відомо, депутат міської ради В.Марков утримався при голосуванні за затвердження О.Змаєвої та М.Корбецького на посаду заступника міського голови.

Така позиція Маркова зрозуміла. З одного боку він та його дружина Н.Маркова зробили для команди Іващенка-Скиби значно більше, ніж названі вище особи і самі могли б претендувати на ці посади.

З іншого боку Марков розумів, що не голосування ним цього питання буде  позитивно сприйнято присутніми на сесії мешканцями міста Василькова.

23.03 В умовах величезного дефіциту міського бюджету, «епопея» із заступниками міського голови викликає щонайменше подив.

Як відомо, за ініціативою «зверху» написали заяви про звільнення чотири заступники міського голови та керуючий справами міськвиконкому. Громадськість міста сподівалася, що цього разу влада прислухається до вимог громади та зменшить кількість заступників міського голови хоча б наполовину. Бо в сьогоднішніх умовах 5 заступників для такого невеличкого міста, як Васильків — неприпустима розкіш.

Але ці сподівання виявилися марними. Як сьогодні стало зрозуміло, звільнені Демиденком, Березовським, Шекерою, Клочком, Шевченком місця, на нашу думку, стали подякою Корбецькому, Змаєвій, Гурєєву за їх згоду брати участь у «боліварському» заколоті.

Ще одне звільнене місце підготовили, як багато хто вважає для довіреної особи голови КОДА А.Присяжнюка, який після скандалу з Іващенком перестав довіряти членом його команди. Проте, здійснити цей план у повному обсязі не вдалося. На заваді стали опозиційні до васильківської міської влади депутати та громадські активісти, які провалили питання про затвердження заступниками міського голови Змаєвої та Корбецького, раніше виключених з ПП УДАР за депутатську діяльність, яка дискредитує цю політичну силу.

По заслугах?..(оновлено 26.03): 27 комментариев

 1. Наталья 23.03.2013 at 19:49

  Цікаво , скільки тепер заступників буде?

 2. олександр 24.03.2013 at 09:32

  Заступників буде чотири, Так завжди було. Керуючий справами залишається Шевченко.

  • admin 24.03.2013 at 22:06

   Демиденко, Клочко, Шумило, Шекера, Скиба, Березовський... Вже шість! 😉

   • олександр 25.03.2013 at 08:37

    Демиденко, Клочко, Шекера, Шумило- чотири. Березовський був на декретному місці на Шумило. А Скиба є першим замом. І Змаєва ймовірно шла на Шумило місце на декретнє, по профілю, бо юридичний в розвалі. На скільки мені відомо, це Шумило її попросила вийти на роботу замість неї, так як вона не може і Скиба тут не причом

    • admin 25.03.2013 at 10:40

     Не будемо торгуватися, шановний! Декретне місце... Недекретне... Тут можна було б ще й Юру Єрмоленка — одесита згадати, який втік на малу батьківщину, коли понюхав запах смаленого від «васильківських терористів». І правильно вчинив, що втік.

     І чому на місце Шестакова у 2008 році пристроїли двох людей Морозюка — Сидоренко та Майсюру Ви, мабуть, теж знаєте. Тому, дармоїдів вистачало завжди, з огляду на те, до якого стану довели Васильків.

 3. Сергійко 24.03.2013 at 13:07

  А що — народний депутат Сабов тепер стане вибірково бувать на сесіях — був на початку,виступав, потім зник і до йому «до лампочки» були й бюджетні та земельні питання, а потім знову на питання заступників — запроданців з вдарених появився!

  А щодо Змаєвої та Корбецького — то я валяюсь, Скиба у цих істот пробачення просить, що депутати та громада не допустили їх до подальшої руйнаціі міста! і обіцяє на наступну сесію їх проштовхнуть! Невже допутимо!!!!!!!!!

 4. свободівець 24.03.2013 at 13:48

  Саме головне, що комуніст Семенець на сесіях буває регулярно.

  • мешканець в/м 11 26.03.2013 at 20:42

   Комуністи в місті зробили для населення багато!!! І не виступають з кущів, так як Ви!!!

   • сергей 29.03.2013 at 14:38

    Не говори ГОП пока не перескочиш!!!

 5. Б5 24.03.2013 at 13:53

  Ходят слухи, что Сабов привозил на сессию больше тридцати ударовцев и планировал блокировать все шкурные вопросы Скибы вместе с оппозицией после своего выступления...но в последний момент или передумал или ему позвонили из Киева и запретили это делать...куда он в последствии и умелся... разбираться...Что то не понятно...Если он хочет идти в меры, надо было поднимать скандал...телевиденье наверное ведь для этого он привозил...С часами и депутатской капустой это было конечно креативненько...видимо Сережа Бирюков постарался...его почерк...

 6. олександр 24.03.2013 at 18:14

  Сабова викликали на роботу, того він і зник. А Мирослава (обласний УДАР) забрала людей і не блокувала сесію так, як Змаєва виклала за підписами депутатів міської ради до Кличка В.В. всю правду про Сабова та обласну раду. Була команда уїхати. А те, що за Змаєву не проголосували, то це так надо.

  • свободівець 24.03.2013 at 19:03

   Нехай ваша Змаєва викладе за підписами своїх колег з «Болівару», скільки грошей їй заплатили, щоб вона проголосувала за Скибу. Жодних посад у виконкомі вона не отримає. Це ми, свободівці, обіцяємо. Так само, як і виключити з лав ВО «Свобода» продажного Шевченка.

   • олександр 24.03.2013 at 22:05

    Змаева — це ваша. І я пишу, то шо знаю.

   • Змаєва Ольга 29.03.2013 at 15:01

    Шановний Свободівець, для початку обернися, Бачиш скільки в тебе гріхів за спиною? Нічого, Бог простить. Спершу, щоб про мене плідки розповсюджувати, докази подай. Тобі Адміну, дякую, що не забуваєш та згадуєш про мене на своєму сайті, Завдяки тобі, люди зможуть краще запам"ятати моє прізвище та не забути до наступних виборів. Для всіх наголошую, що політика для мене, це хоббі, я від неї наснагу отримую. І у виконкомі працюю з 2002 року заради спілкування з людьми. А гроші в мою сім"ю , чоловік приносить. КОРИСТУЮЧИСЬ НАГОДОЮ ВСІМ СВОЇМ ВИБОРЦЯМ БАЖАЮ УСПІХУ ТА ЗДОРОВ"Я!

    • кумець 29.03.2013 at 16:47

     У мене хоббі — з вудкою посидіти. Подихав свіжим повітрям, подивився на воду. Спіймав чи ні немає значання. Та і шкоди великої немає.

     Я чув ти Оля нормальна тітка. І сім,я нормальна — трудяки. Я розумію, що депутату бути в жорсткій опозиції до влади — для виборців нічого не зробиш. Влада не дасть.

     Але ж давати цим жабам опускати себе нище плінтуса це вже занадто. Якщо ти , звичайно, нормальна тітка. Хоча по останнім подіям, я б такого не сказав. Та й посада заступника це не хоббі.

    • admin 29.03.2013 at 22:20

     Ольга! Якщо це пишете саме Ви, то пропоную Вам викласти свої думки, в т.ч. і про виборців, і про нещодавні події довкола осередку УДАРу у Василькові, про Вашу фракцію у міськраді та Ваше можливе призначення на посаду заступника у виконкомі. За який профіль діяльності Ви будете відповідати, Ваше бачення з огляду на одинадцятирічний стаж роботи у міськвиконкомі.

     Це має бути авторська стаття, яку потрібно надіслати на адресу [email protected] з Вашим фото. Надсилання статті Ви підтверджуєте, зателефонувавши мені 096 2364150 і вона буде опублікована у нас на сайті.

     Це я до речі пропонував Корбецькому та Сівакову під час зустрічі в моєму офісі. Дякую!

 7. Cагайдачный 24.03.2013 at 20:35

  Пан свободівець О ЧЁМ ВЫ «ШЕБЧИТЕ»! Свобода в Василькове прЕДСТАВЛЕНА Швабодовцем Тарасом Шевченком! ПОДСТИЛКОЙ С.ИВАЩЕНКА ЧЛЕНА ПР! ПОЧЕМУ ТЯГНЫвбок и ваша ПаРтийная, типа организация в Васмлькове до сих пор не дали оценку ЭТОЙ «ШЕСТЕРКИ» от Ивахи!

  Коммуняки в Василькове, на раз ,порядочней ВАС перерожденцев типа от Свободы!!!!

  • карпо 25.03.2013 at 17:31

   Вони порядні рівно на 50%. Бо комуніст Савран завжди голосував за помахом руки Іващенка, а тепер Скиби. А через те, що він спонсорує Пашкевича, той кріз пальці дивиться на витівки Саврана. Партійною дисципліною та демократичним централізмом і не пахне. Тільки меркантильні інтереси.

 8. МИ6 24.03.2013 at 21:57

  А что, еще кому-то не понятно почему Скиба и дальше будет держать Корбецкого и Змаеву на кородком поводке?Будем выносить на следующую сессию.вот лохи.Это же надо так себя не уважать, что бы так опуститься.А Скиба -красавчик, пихал по три раза пере голосование зная заранее результат.

  Или наши депутаты ждут бабла от Корбецкого и Змаевой за должности.

  Бабла не дали, вот и катанули.На шару не прошло.Морозюка попросят-пусть договорится с кумом бабла со своих не брать.

 9. карпо 25.03.2013 at 17:25

  Пересічним Васильківцям також зрозуміло, що Змаєвій та Корбецькому запропонували посади за зраду інтересів громади та участь у Боліварській змові.

  А Марков також там був. І ,мабуть, також розраховував на цю посаду.

 10. Владислав Марков 25.03.2013 at 21:37

  Польщен доверием оппозиционных ресурсов, но, хочу разочаровать Админа, ни на какие должности я не претендовал и впредь, претендовать не буду. Амбиций у меня по этому поводу нет. А люди, ожидающие от депутатов поддержки в назначении на должность заместителей городского головы должны, по моему разумению, хотя бы встать с кресла и попытаться рассказать коллегам о своих грандиозных планах. Или не так?

 11. Сергей Сабов 26.03.2013 at 09:21

  Владислав, вы абсолютно правы. Но очень бы хотелось, следуя вашей логике, что бы в первую очередь о своих грандиозных планах своим коллегам рассказал господин Скиба...чего он не сделал ни на рабочей встрече не на сессии...О таких планах я не услышал и от господина Прунцева...и вообще не понятна его мотивация принятия решения начать работу в нашем городе...сплошной туман...Скиба попросил Прунцева...снова игра в наперстки...Совсем уже заигрались...Читая послужной список Прунцева понимаешь, что его профессиональное место(как специалиста агрария) не в городской администрации, а в районной...Или в планах Скибы, вернее Сабадаша, объединить город с районом и сделать Васильков городом районного подчинения?

  Про Карбецкого и Змаеву, их мативацию работы на должностях замов, даже говорить не хочу...Всем и так все понятно...Не понятно только одно. Зачем сегодня васильковсая власть выставляет себя в таком некомпетентном виде...

  • Олег 30.03.2013 at 00:00

   Не, ну афигеть. Змаева юрист исполкома с 11 ти летним стажем, Корбецкий тоже не лыком шит, да и депутат не первый раз. Для Сабова это некомпетентные люди. Вопрос к самому Сабову. Сколько депутатских запросов Вы подали в раду? Сколько проектов решений Вы подали на рассмотрение рады? Вы не умеете написать депутатский запрос. Вы не умеете написать проект решения. Сабов, Вы на сесиях просто встаете, и как колхозный дедушка рассказываете, что все плохо. Вы сами покажите хотя бы один проект решения, который Вы подали и за него голосовали или нет. У Вас сессия это повод вылезти и поговорить. Вы бы хотя бы у Змевой проконсултировались как нужно подавать предложения или попросили регламент почитать. Извините Сабов, но если Змаева и Корбецкий некомпетентны, то у Вас самого уровень деда Панаса.

   • Сергей Сабов 30.03.2013 at 13:15

    Уважаемый Олег! Офигеть -это когда благодаря таким юристам и их покровителям город сегодня имеет 17 млн. долгов, финансы от реализованной коммунальной собственности города растворилась в дебрях юридически правильно оформленных документов, а вместо конкретных результатов работы-сплошное словоблудие в отчетах. Офигеть -это когда первоначальная оценочная стоимость выставленного на аукцион помещения более 600 тыс.грн. путем несложных юридических финтов снижается до 200 тыс. и продается. Мы с вами подарили 400 тыс. грн. «умным дядям и тетям» вместо того, что бы на эти деньги отремонтировать например станцию юных техников или школу искусств, где учатся наши с вами дети. Про кинотеатр и бассейн даже говорить не хочу. Если бы власть имела хотя бы каплю совести, то на деньги от продажи земли стадионов 8-ой и 9-ой школ можно было не только отремонтировать бассейн, а и обеспечить его нормальное функционирование не один год. Грузинские реформы проводились под лозунгом «Продать можно все, кроме совести», все васильковые реформы проводятся под лозунгом «Продать нужно все и как можно быстрее» А что дальше?

    • Олег 30.03.2013 at 22:05

     Сабов, Вы опять ничего не поняли, и извините , но дедушкой Панасом как были так и остались. Вы депутат. Покажите хоть один свой запрос или проект решения или любой другой документ с отметкой исполкома или рады, который Вы как депутат туда подали. Вы опять только поговорить. И, этим о Вас все сказано. Покажите проект решения по басейну, по имуществу, по кинотеатру, который ВЫ за каденцию подавали в раду. Такого нет, не было и не будет. А Вы как просто говорили так и будет просто говорить. Сабов Вы умеете только говорить.

 12. кумець 26.03.2013 at 17:09

  Ну із Змаєвой всьо понятно. Вона людина не далека. А Корбецький людина столична, а розвели як лоха. Більше двох років депутатом, а так нічого і не зрозумів. Наївна простота — гірше воровства. І з партії вилетів і замість посади дулю з маком.

  • мешканець в/м 11 26.03.2013 at 21:02

   У Василькові від заїзжої депутатської публіки голова кругом йде, що вони так переймаються безтолково непрофесійно нашим містом, підгрібаючи під себе все що шелестить та вабить око!!! І чого їм в Києві не сидиться? Що в нашому місті забули, адже з них користі як з козла молока!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.