Почім васильківські свистки?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як показали останні торги, ціни на васильківські свистки залежать від визначенного самими покупцями сорту.

Так свисток третього сорту коштує 500 у.о., другого — 1000 у.о., першого — 2000 у.о. Проте, як вважають фахівці, суттєвої різниці між усіма свистками немає. Багатьом така різниця в ціні незрозуміла, в т.ч. і недооціненим свисткам.

Почім васильківські свистки?.: 6 комментариев

 1. Nazar 10.02.2013 at 20:43

  Свестки в цини шейда , бурсова, шевченко, нередько сергеев, це 500 за пучок, а грушка, гуреев, постников, горулько,ци по1000 за килограм, ну а мартинюк , корбецький, ци по 2000 за штуку!!!!! Отаки свистуни — депутати!!!!

 2. Толік 10.02.2013 at 23:03

  Хлопці, факти в студію, а то вийде як із зарплатами працівників жеку: що недочую, то добрешу. Анатолій Павлович, конкретно по справі і підтвердження своїх слів(аудіо, відеозапис, розписку...) не перетворюйте свій опозиційний сайт на цитадель дешевих пліток та брудних припущень.

  • admin 11.02.2013 at 02:36

   Шановний Толік! Доволі дивна реакція з огляду на те, що в темі йшлося лише про свистки. Однак хід Ваших думок зрозумілий. І хто ж це розписки пише при купівлі свистків??? ))) Стосовно зарплат працівників ЖКГ, то вийшло як раз все чудово. Центральні ЗМІ у всій красі показали «спростування» Старікова, який не упізнав свого прізвища. А мешканці Василькова побачили офіційні документи за підписами бухгалтерів та керівників комунальних підприємств, із яких зрозуміло, що наприклад Комбінат комунальних підприємств з'їдає щомісяця 760000 гривень, а Васильківтранссервіс 176000 гривень. Детальніше читайте тут ridmisto.com.ua/?p=1290. Окрім того, непорозуміння, яке називається Васильківкомунікаціясервіс теж проїдає 25000 щомісяця ridmisto.com.ua/?p=1282 і ці документи надали голові ГО «Рідне місто» люди, які працюють на даних підприємствах, оскільки їх зачепили сюжети на телебаченні. Дякуючи цьому факту Васильків і вся Україна ясно побачила «доцільність» підвищення комунальних тарифів, а також порівняти витрати на оплату праці цілої армії працівників комунальної сфери з якістю надання населенню комунальних послуг. Точніше з їх відсутністю. Тому, Ви скільки завгодно можете називати сайт цитаделлю дешевих пліток та брудних припущень. Однак той факт, що публікації на сайті вимушують Вас залишати свої коментарі, а також стрімке зростання аудиторії та кількості постійних дописувачів доводять правильність обраного шляху і поширення альтернативної точки зору на події у Василькові. На відміну від вигуків блюдолизів в місцевій пресі. У нас в наявності є поіменні штатні розписи майже всіх КП Василькова і, повірте, що якби подібні документи оприлюднили в нормальному європейському місті, то при таких витратах на зарплати комунальникам і такою якістю надання послуг міськвиконком та депутатів винесли б на вилах. Хоча можна припустити, що Вас, Толік, влаштовує і якість і підвищення тарифів. Однак я таких людей ще не зустрічав.

   • Толік 11.02.2013 at 03:52

    Дякую Вам за змістовну відповідь, мене так як і Вас не влаштовує якість послуг, що надаються жеком, за тарифи я взагалі мовчу, оскільки більшість пенсіонерів та інвалідів пенсійного віку з такими тарифами залишаться без їжі, але, Анатолій Павлович, ви вже неодноразово допускали деякі неточності, выдавая желаемое за действительное, маніпулюючи певними фактами, а отже, і свідомістю громадян. Я особисто проти таких методів. Якщо рубаєте правду-матку, то це має бути на 100% перевірена інформація, а не просто замануха чи провокація людей проти діючої влади. Ви ж не будете заперечувати, що цифри, які з вашої подачі показали по телевізору, як нібито місячні зарплати керівників жеку, відрізняються від тих, які в результаті Вам надав Старіков? Ви не подумайте часом, що я захищаю тут чинну владу, ні, я просто хочу, щоб, Ви, як опозиціонер, діяли чесно, об"єктивно та відкрито, не вдаючись до брудних технологій, і не плямуючи цим самим свою ділову репутацію.

 3. кристофор 10.02.2013 at 23:58

  Хлопці, Ви .придурки?

  • admin 11.02.2013 at 00:34

   Якщи ми відповімо «ні», Ви повірите?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.