«Порядки» у комунальному господарстві...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Директор «Тепломережі» В. Брік до цього часу належним чином не оформив акт прийому-передачі посади, який би підписав колишній директор підприємства В. Грушка.
Директор «Комбінату комунальних послуг» В. Старіков звільняється з посади після внесення прокуратурою відомостей до єдиного реєстру державних розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень при використанні бюджетних коштів на ремонт доріг.
Директор УЖКГ І. Ларін звільняється з посади невідомо чому, а документи щодо фінансової та господарської діяльності підприємства також невідому чому передаються у «Транссервіс».
Директор «Трансервісу» С. Сергеєв належним чином документи від УЖКГ не приймає, в результаті чого важко встановити відповідального за їх збереження. Кажуть, що сьогодні в цих документах"сам чорт ногу зламає"
Директора «Васильківсервісу» В. Панджакідзе підозрюють у вчиненні посадових злочинів. Продовжуються судові засідання.
Директор "Васильківкомунікаціясервісу А. Саламатов не знає — директор він чи не директор. За рішенням сесії міськради це підприємство уже давно повинно бути ліквідоване.
Отаке плюс багатомільйонні борги комунальних підприємств отримав Сабадаш у спадок від Іващенка.

«Порядки» у комунальному господарстві...: 3 комментария

 1. Гурвинок 13.08.2013 at 08:52

  Молодая амбитная команда С.Иващенка «доработалась» ДО РУЧКИ!!!

  Толи ещё будет!

  Щас эти «добрые молодцы» начнут сливать Иваху аж бегом что бы соскочить с заведенных уголовных дел!

  Цирк только начинается!

 2. Nazar 13.08.2013 at 09:44

  Не це вже команда сабодажа, скики було обицянок, що вин их розжене ( скибу, сиру, крикунова, ) а воз и нини там, чи може уже працюють разом!!!!

  • Олег 16.08.2013 at 18:08

   Назарчику, Крикунов свалил сам еще 05 марта. Не хочет там работать. Разогнался сам. Тебе уже легче жить. Просто ты не почувствовал. До тебя пока не дошло.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.