Порушників до відповідальності?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На сесії міської ради, яка відбулася 9 серпня ц.р., було знято з розгляду більше пів-тисячі земельних питань. На нашу думку, це було абсолютно правильне рішення, оскільки у Василькові сьогодні у сфері земельних відносин, делікатно кажучи, не все гаразд.

Як відомо, рішення з земельних питань, які приймались міськрадою при Іващенку, викликали гостре невдоволення мешканців міста. Нагадаємо, що сотням васильківців тоді відмовляли в наданні земельних ділянок у «...зв»язку з відсутністю Генплану та встановлених меж міста"

В той же час, ця підстава не завадила виділенню більш як пів-тисячі земельних ділянок громадянам, які у Василькові ніколи не проживали. Сотні земельних ділянок також були виділені заступникам міського голови, депутатам міської ради 2006 та 2010 р.р. скликань, їхнім родичам, іншим «небідним людям» та на підставних осіб. Причому, цій категорії людей земельні ділянки виділялись у престижних місцях, часто за рахунок земель лісового і водного фонду.

У зв"язку з посиленням в Україні боротьби із злочинністю і корупцією серед посадовців, яке ми спостерігаємо останнім часом, сподіваємось, що правоохоронні органи незабаром встановлять, чи були посадові зловживання Васильківських чиновників у сфері земельних відносин та приймуть відповідні рішення щодо порушників земельного законодавства та інших законів України.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.