Попередження проявів корупції серед податківців Київщини

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як повідомив начальник відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Київській області ДПС України Сергій Щербинін, з метою протидії корупційним та кримінальним порушенням законності в податкових органах Київської області з початку 2013 року проведено 27 службових перевірок та розслідувань, за результатами яких з боку податківців області встановлено ряд порушень. На адресу керівництва органів ДПС направлено 10 подань про усунення виявлених порушень та вжиття заходів реагування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 5 посадовців, винесено 12 офіційних застережень про недопущення виявлених недоліків в подальшому.

Для прийняття рішення до правоохоронних органів направлено 15 матеріалів. За результатами їх розгляду відносно працівників органів ДПС, за матеріалами ВВБ розпочато 5 кримінальних провадження та складено 2 протоколи.

У випадку проявів протиправних та корупційних дій з боку працівників податкової служби області необхідно телефонувати за номером «Пульсу» (044) 284-00-07, зазначив С.Щербинін. Лінія працює  цілодобово: у робочій час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії приймають працівники ДПС, а у позаробочий — інтерактивний автовідповідач.

 

                                                                                         За матеріалами відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Київській області Управління

 внутрішньої безпеки при ДПС України

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.