ОЗУ чи не ОЗУ?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Якщо уважно прочитати Подання прокурора щодо того, як видавались дозволи на встановлення МАФів, то виникає питання — «брали» за такі дозволи, чи не «брали». Якщо врахувати кількість таких дозволів, орієнтовно чотириста, бо по двохстам вже поставили, а двісті за ініціативи нового міського голови  та прокурора рада анулювала, і якщо допустити що «брали» по 500 дол. США за один дозвіл, то набігає кругленька сума — 200 000 дол. США. Хоч, можливо, і не «брали».

Якщо уважно подивитись, кому давали землю, то виникає питання — «брали» за такі виділення, чи не «брали». Якщо порахувати кількість таких виділень, їх орієнтовно вісімсот, бо п"ять сотень виділили не васильківцям, сотню місцевим чиновникам, депутатам, їх родичам, а також десятки на підставних осіб. Кажуть, що місцевої землі для всіх не вистачило, тому зазіхнули і на сусідню. Якщо допустити, що "брали по 500 дол. за сотку, то набігає кругленька сума — 4 000 000 дол. США. Хоч, можливо і не «брали».

Відповіді на ці питання можуть дати тільки правоохоронні органи. Вони, очевидно, щось таки знають. Бо «слухали» і колишнього міського голову, і його «праву руку», нині підсудний; і покази цінні в суді давав один відомий всьому місту свідок.

Ми ж поки можемо тільки гадати — було ОЗУ у нас, чи не було...

 

ОЗУ чи не ОЗУ?.: 6 комментариев

 1. Олег 18.08.2013 at 22:39

  А давайте вообще не выносить на сессию эти земельные вопросы. Выкинуть их к чертям и все. И посмотрим чьи они, и что начнут вытворять люди. Кому надо давно все себе подшустрил. А вот простой народ скоро аппарат рады штурмом брать будет. Некоторым уже 5-6 сессий подряд говорят — «Перепишите заявление» «Вопросы были или сняты или депутаты не голосовали» Вот давайте не розглядывать еще штук пять сессий. Мне например очень интересно, что из этого будет. Ой как интересно куда народ дойдет, которому свою землю под хатой уже какую сессию подряд не разглядывают. Кстати обратите внимание. Земельные вопросы на этой сессии сняли с рассмотрения по предложению Мартынюка, а не какого нибудь подорваного оппозиционера. И все депутаты близкие к власти проголосовали аж бегом. Потому, что просто пофиг. Кстати, если еще пару сессий поотказывать, то можно и цену вопроса установить неплохую. А потом проявить милость к некоторым, но не ко всем. И повод очень хороший. Не дадим обокрасть город.

 2. admin 18.08.2013 at 22:59

  Олегу: — є пропозиція розглядати земельні питання в присутності заявників. Уявіть собі, скільки мешканців інших населених пунктів України могли б ознайомились з нашим древнім, але вічно молодим містом. Але, «відставник» чомусь віддавав перевагу заочній формі «общения»

 3. карпо 20.08.2013 at 09:57

  Чи було організоване злочинне угрупування чи ні? Ось в чому питання. А земля в даному випадку тільки товар. Не було б землі вони б продавали інше.

  Якщо «воно» було, то «воно» і є. Бо Іващенко живий-здоровий, депутати засідають, члени виконкому — приймають рішення, Панджакідзе керує. Вся королевская рать готова виконувати вказівки. Що правда порідшала ця рать. Масійчука немає — як наслідок машини не горять...

 4. Олег 20.08.2013 at 20:17

  Ну, звичайно. Іващенко перший почав. А, до Іващенко скільки комунального майна за копійки пішло. Кому належить Завод холодильників, Електропобутприлад? Фуршет як приватним став із універмага?. І перелік то немалий. Да і земля тоді теж ішла аж бігом. А відписки народу на кшалт немає ген плана писали ще в 2005 році. Хто тоді був винен? Яке тоді угруповування діяло?

  • Македонский 20.08.2013 at 21:01

   Чому Олександр Крикунов нервується більше всіх? Га, Сашулику?

 5. Олег 20.08.2013 at 22:07

  Македонському. Примітивна маніпуляція з твого боку: не можеш обгрунтовано відповісти — перейди на особисте, напусти туману і зроби вигляд, що тобі відомо щось таємне та страшне про оппонента. Дешева витівка. Тим більше, що питання поставлені вище справедливі але не зручні для наших шукачів справедливості. Сто відсотків відповісти кишка тонка

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.