Оголошення!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Шановні жителі міста Василькова!
Завтра 28 січня 2014 р. о 12.00 за ініціативою Васильківського міського голови Володимира Сабадаша у Миколаївській церкві м.Василькова відбудеться молитва про мир в Україні.
Запрошуємо усіх, кому небайдужа доля нашої країни, приєднатися до молитви.

Оголошення!: 2 комментария

 1. Сорока 29.01.2014 at 16:29

  Чудово! Потім можна молитву за бюджет створити, за земельні питання не забути у бога помочі попросити, про дощ і всходи озимих вже мовчу.

  А не кроще б було діяти та виконувати якісь заходи для того ж миру?

  Насамперед почати з демонтажу отого страховіська на площі, де людей запрошують бути найманцями майданутих в протистоянні миру та легитмній, ОБРАНІЙ НАРОДОМ владі, бездумному роздмухуванні ворожнечі та потаканні вандалізму

 2. Група ВТМ 29.01.2014 at 18:17

  Якщо прокоментувати що побачили мешканці Василькова за допомогою М. Пикарского.

  І і , Гаврилюка то можна констатувати що і . Гаврилюк працює на Громаду а М. Пикарский на владу (по різному подається інформація) :

  1.М.Пикарский надає інформацію що молилась Громада,

  2.і. Гаврилюк надає інформацію що молилась Влада,

  3.Присутні в ЦЕРКВІ представники Влади коли відбувалась молитва стояли на колінах,(на наш погляд після цього люди повинні діяти по другому але ми помиляємося,)

  4 .Один приклад Меру пропонує громадскість висловити свою позицію відносно того що відбувається в Україні і вийти з ПР що відповів Мер громадскості міста і за що пропонував

  Мер голосувати депутам"23. 01. 2014 на сесії ми вам пропонуємо проглянути телематеріали Пикарського і Гаврилюка вважаємо що камера це краще підтверження

  як діє Мер міста,

  Ми нікого не будемо переконувати що потрібно ходити до Церкви і на Майдани це справа

  кожної особистості як правильно вона для себе вважає діяти,

  Також непотрібно за все звинувачувати владу її потрібно контролювати , допомагати конкретними фаховими діями.

  Також на виборах влади не куплятись за гроші, за пайки, за посади, за стадіони, за басейни і т. д. тому що ще незрозуміло кому більшу це дасть користь, але якщо не куплятись то тоді ми будемо жити в справжній державі Україна, яку будуть поважати в світі і ми будемо пишатися, що ми українці.

  Можна було б написати коротко що не всім українцям допоможе церква або майдан, але щоб не було кровавих майданів то це залежить від кожного з нас. Те що ми висловили — це наша думка і ми її нікому не навязуємо. Також якщо ми когось образили просимо вибачення, але ми Вас переконуємо уважно подивитись телематеріали стосовно того про що ми висловили свою думку.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.