Не виділяли, щоб продати?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні у Василькові особливо гостро стоїть питання про будівництво, яке веде одна з нетрадиційних церков біля приміщення міськвиконкому. Як відомо, земельна ділянка, на якій ведеться будівництво, раніше була виділена для побудови приватної поліклініки фірмою «Діана», директором якої була сестра колишньої дружини Іващенка Н.Арістова. Відомостей про зміну цільового призначення цієї земельної ділянки немає.
Далі подаємо цитату із листа пастора церкви — « ...Більше 4-х років ми звертаємось до міської влади з проханням виділити земельну ділянку для побудови храму для звершення релігійних обрядів та проведення богослужінь. Кожен раз ми одержуємо немотивований відказ, це питання жодного разу не розглядавлось на засіданнях земельної комісії, постійних депутатських засіданнях та сесіях міської ради. При чому в місті будують казино, гральні та нічні клуби, кафе-бари, ресторани...
Згідно Конституції України, всі релігійні конфесії рівні, мають одинакові права. В місті церква зареєстрована більше 6 років, весь цей час ми збираємось в орендованому приміщенні...
З боку міської влади ми не маємо підтримки, ідуть попередження про не продовження договору оренди і люди можуть залишитися на вулиці...Так як землі міста постійно роздаються, просимо Вас допомогти у вирішенні питання виділення в оренду земельної ділянки під забудову храму...»
Чи не здається вам, що зацікавлені особи «підштовхували» вказану церкву до викупу земельної ділянки біля приміщення МВК у приватної особи?
На нашу думку, щоб не допустити у Василькові розгоряння конфлікту на релігійній основі, необхідно в найближчі терміни виділити цій релігійній громаді земельну ділянку на загальних підставах, місцезнаходження якої влаштує всі зацікавлені сторони.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.