На Київщині з початку року вже 17 мільйонерів задекларували свої доходи

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Понад два місяці триває кампанія декларування доходів громадян. За цей час більше трьох тисяч громадян подали декларації про майновий стан і отримані доходи до державних податкових інспекцій Київської області. Наразі громадяни області задекларували більше 390 мільйонів гривень доходів.

 З них – 17 мільйонерів, загальна сума задекларованого доходу яких склала майже 158,6 мільйонів гривень.

Як свідчать проведені деклараційні розрахунки, місцеві бюджети області отримають близько 5,5 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Це визначальний  податок для скарбниць місцевих громад, саме за його рахунок відбувається розвиток соціальної сфери.

Крім того, мешканці Київської області декларують свої доходи з метою використання права на податкову знижку, передбачену Податковим кодексом України. Найчастіше використовують це право громадяни, які сплачують закладам освіти за навчання та громадяни, які бажають повернути частину  суми процентів, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом. За результатами проведених деклараційних розрахунків сума до повернення складає 3,9 мільйони гривень.

Добровільне декларування доходів громадян є світовим трендом. Декларуючи доходи, кожен  громадянин робить свій внесок у  добробут свого району.

Податківці подбали про те, щоб жителі Київської області отримали максимум комфорту при виконанні свого конституційного обов’язку. Для зручності платників податків, на період проведення кампанії декларування доходів громадян, до 1 травня  2013 року, в усіх податкових інспекціях та центрах обслуговування платників податків, встановлено подовжений графік  робочого дня та прийом декларацій у вихідні.

Слід зазначити, що хоча граничний термін подачі декларації – 1 травня, не варто відкладати подачу декларації на останні дні.

Декларацію можна подати у паперовому вигляді, або скориставшись новим електронним сервісом Міністерства доходів і зборів: отримати безкоштовно в пунктах сертифікації ключів електронно-цифровий підпис і направити декларацію в електронному вигляді.

Бланки декларації та консультації щодо її заповнення  можна отримати безкоштовно у податковій інспекції за місцем проживання та центрах обслуговування платників податків.

Васильківська ОДПІ

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.