На Васильківщині під виглядом надання ІТ-послуг працював конвертаційний центр

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Працівниками податкової міліції Київської області у лютому цього року викрито протиправну діяльність підприємства, що надавало ІТ-послуги з використанням електронних коштів – WebMoney. На підприємстві було створено “конвертаційний центр”, який надавав за грошову винагороду послуги реально діючим суб’єктам господарювання України з мінімізації податкових зобов’язань та незаконної конвертації безготівкових грошових коштів в готівку.

За попередньою змовою, група з 5 осіб розробила злочинну схему, яка полягала у проведенні за матеріальну винагороду безтоварних операцій, з використанням первинних документів і розрахункових рахунків суб’єктів фіктивного підприємництва.

Орієнтовний обіг коштів по рахунках зазначених підприємств за 2011—2012 роки склав понад 70 млн. гривень, що призвело до ненадходження до державного бюджету України коштів у сумі понад 10 млн. гривень.

У процесі ліквідації  “конвертаційного центру” проведено 11 обшуків на території Київської області та м. Києва.

Під час обшуків вилучено готівкові кошти в сумі понад 262 тис. грн., первинні бухгалтерські та податкові документи, п’ятнадцять печаток підприємств, комп’ютерну техніку, чорнові записи задіяні в схемі  “конвертаційного центру”.

Проводиться досудове розслідування в рамках кримінального провадження.

За матеріалами УПМ

 ДПС у Київській області

 

У Вишгороді автомобілі за WebMоney

 

Все частіше порушники податкового законодавства використовують новітні технології, але і податкова міліція у своїй роботі не стоїть на місці, все більше уваги приділяючи аналітичній роботі в сфері інформаційно – комунікаційних технологій.

Саме завдяки такій роботі, нещодавно, податковою міліцією ДПІ у Вишгородському районі порушене кримінальне провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків посадовими особами ТОВ ”І”.

Товариство незаконно продавало автомобілі та автозапчастини до них використовуючи власний сайт та електронну систему розрахунків “WebMоney”, сподіваючись залишитись непомітними для податківців.

В результаті протиправної діяльності за 2012 рік, керівництво ТОВ “І” ухилилося від сплати податку на додану вартість майже на  мільйон гривень.

На даний момент проводиться досудове розслідування в рамках кримінального провадження.

За матеріалами УПМ

 ДПС у Київській області

На Васильківщині під виглядом надання ІТ-послуг працював конвертаційний центр: 7 комментариев

 1. ИВЕРИЯ 02.04.2013 at 15:31

  Крикунова, директора конвертаційного центра, НА НАРЫ!!!

  • Nazar 02.04.2013 at 16:51

   И не тики , ай тих для кого ци гроши кралисЯ ( иващенка, сабодажа, скибу, сиру , ) бо половинна тих хто на ци гроши громади жирував, уже сидить , це так звани прориоти начоли з мосийчуком!!!!!!!!

  • Олег 02.04.2013 at 21:30

   А, Крикунова за шо?. Он после выборов государственный служащий. В не государственных структурах не работает.

 2. Небайдужий 02.04.2013 at 17:07

  А Іващенко і його молода команда (Скиба, Сіра, Мартинюк, Ларін, Саламетр, Паджакідзе) та їхні покровителі (Сабадаш з дядьком) так конвертонули, що від міста не залишилось, не те що кістки без мяса, а і самої кістки.

  Тому саджати потрібно багато кого!

  • Олег 02.04.2013 at 21:31

   Кстати не ткакая и молодая команда. Среди всех перечисленных молодой один Мартынюк.

 3. Толік 03.04.2013 at 08:53

  А що за центр? І що за персонажі були затримані?

 4. Олег 03.04.2013 at 18:07

  А це не важливо. Головне затримали. Ну и власть как всегда во всех тяжких...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.