Наша позиція...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На нашу думку, В.Сабадаш повинен ще до сесії міської ради провести через виконком рішення щодо ситуації з регулярною тимчасовою дислокацією спецпідрозділів МВС на території Василькова. Як відомо, це питання значно дестабілізує ситуацію у місті і вкрай негативно впливає на репутацію міської влади. І,як наслідок цього, зниження якості управління процесами забезпечення життєдіяльності міста.

В рішенні міськвиконкому можна було б зазначити, що на території міста уже декілька разів розміщувались спецпідрозділи МВС, і з метою недопущення подальшого загострення ситуації у Василькові просити голову КОДА А.Присяжнюка запропонувати керівництву МВС в подальшому розміщувати такі підрозділи в інших населених пунктах Київської області.

Ми вважаємо, що оприлюднення рішення МВК такого змісту ще до сесії міської ради, дасть можливість депутатам провести її в конструктивному руслі.

P.S. Погрози міського голови порушити кримінальну справу проти депутата міської ради С.Сабова, який піднімає ці питання ( якщо вірити публікації, розміщеної на сайті «Щит і меч»), на нашу думку, є недостатьньо продуманими.

Наша позиція...: 4 комментария

 1. Сорока 05.02.2014 at 19:52

  Це були не погрози, адміне, а конкретне нагадування невігласу про дотримання ним, як громадянином України , законів держави де він проживає і попередження про вже зроблені ним протиправні вчинки.

  Васильків вже бачив такого собі патрійота із побратимами — він вже отримав свої 6 років Мабуть і цей «активіст» на прикормі теж цього дочекається.

  До речі — а чого так мало вимагаєте — треба б і Западинський аеродром з Василькова прибрати — там же сідають злочинні Іли-76! А потім і Фуршет викурити — там же скупаються вороги повстаннь та прихильники влади! Давай адмін — піши ісчо

 2. admin 05.02.2014 at 23:08

  Сороці: — кажуть, що ви теж «на прикормі». Так що «пиши ісчо».

 3. Сорока 06.02.2014 at 12:28

  Дякую за щирість — зразу відчувається гарна інформованність і вас і вашого сайту , причому так переконливо — «кажуть», «гадаємо» «на нашу думку»

  Хочу навести вам нашу гарну прказку — «,,,,,,,,, думкою багатіє»

  Так що гадайте далі і багатійте все більш.

 4. admin 06.02.2014 at 14:46

  Сороці: — Дискусію з вами на такому рівні вважаємо даремною тратою часу. Наш сайт орієнтується на розумних людей і ми задоволені тим, що серед наших відвідувачів таких переважна більшість.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.