Нас збираються продати? Оптом і в роздріб... (Оновлено 19.04.2013)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Оновлено 19.04.2013

Роздерибанити «Тепломережу» не вдалося!

На найближчу сесію Васильківської міської ради, яка відбудеться 19 квітня ц.р. серед інших виноситься питання про затвердження переліку об'єктів комунальної власності, які можуть надаватися в концесію* та питання про створення комунальних підприємств Васильківської міської ради.

Згідно цих документів, можуть бути передані в концесію основні засоби виробництва з водопостачання та водовідведення та, очевидно, найкращі котельні КП «Васильківтепломережа».

Вражає поспішність та втаємниченість дій влади щодо вирішення без перебільшення доленосних для васильківської громади питань.

На нашу думку, у декого є дуже велике бажання «пустити з молотка» останні привабливі об'єкти комунальної власності, які ще залишилися після шестирічного тотального дерибану спільної власності мешканців нашого міста.

Чи не краще було б дочекатися результатів наступних виборів міського голови і вже з його обранням організувати громадські слухання щодо подальшої долі об'єктів комунальної власності?

Дуже цікаво, яку позицію з цих питань займуть підконтрольні В.Сабадашу депутати міської ради від Партії регіонів? Адже Сабадаш заявив про свою готовність висуватися кандидатом на посаду Васильківського міського голови на найближчих місцевих виборах.

Ми уважно будемо слідкувати за розглядом цих питань на 39-й сесії міськради та голосуванням кожного конкретного депутата по проектах відповідних підготовлених виконкомом рішень та постараємось довести цю інформацію до кожного мешканця нашого міста.

рішення сесії 390003

рішення сесії 390002

рішення сесії 390010

рішення сесії 390013

* Концесія — надання з метою задоволення громадських потреб уповноваженим органом виконавчої влади чи органом місцевого самоврядування на підставі концесійного договору на платній та строковій основі юридичній або фізичній особі (суб'єкту підприємницької діяльності) права на створення (будівництво) та (або) управління (експлуатацію) об'єкта концесії (строкове платне володіння), за умови взяття суб'єктом підприємницької діяльності (концесіонером) на себе зобов'язань по створенню (будівництву) та (або) управлінню (експлуатації) об'єктом концесії, майнової відповідальності та можливого підприємницького ризику

Нас збираються продати? Оптом і в роздріб... (Оновлено 19.04.2013): 21 комментарий

 1. ИВЕРИЯ 16.04.2013 at 21:01

  Дуже цікаво, яку позицію з цих питань займуть підконтрольні В.Сабадашу депутати міської ради від Партії регіонів?

  Ради объективности,кто эти" подлые" підконтрольні решившие продаться Сабадашу?

  ФАМИЛИИ В СТУДИЮ. ИЛИ У ВАС НА СЛОВАХ ОДНО,А ЗА СЛОВАМИ «ДРУГИЕ»?

  • admin 16.04.2013 at 21:31

   ИВЕРИЯ, ось Вам фракція Партії регіонів у міськраді.

 2. ИВЕРИЯ 16.04.2013 at 21:36

  Анатолий! НЕ ГНИВИТЕ БОГА! МАЗЕПА И ГЛАДКОВА ВЫШЛИ ИЗ ФРАКЦИИ!

  ЭТО ЛЮДИ МАЗЕПЫ, КОТОРЫЙ ДАВНО В «КОНТРАХ» С САБАДАШЁМ!

  ПРИДУМАЙТЕ ТЕМУ ПО ИНТЕРЕСНЕЙ!

  • admin 16.04.2013 at 21:43

   ИВЕРИЯ, Бога ніхто не гнівить і не згадує всує. Гладкова та Мазепа з фракції не вийшли.

   1. Вони склали повноваження голови і заступника голови фракції.

   2. Є членами Васильківської міської партійної організації Партії регіонів, якою керує Сабадаш.

   • мешканець в/м 11 18.04.2013 at 22:43

    Як зрозуміти їх вихід? Адже існує партійна дисципліна.

 3. admin 16.04.2013 at 21:58

  Мазепа і Гладкова із фракції не виходили. Вони склали з себе повноваження голови та заступника голови фракції. Ми сподівались ,що всі зрозуміють, що головним в цій темі є матеріал про подальшу долю комунального майна. Крім того нам незрозуміла Ваша агресивність при обговоренні цього питання

 4. ИВЕРИЯ 16.04.2013 at 21:59

  Скандали не полишають міську організацію Партії регіонів.Опубликовано 12.04.2013 | Автор: admin

  11 квітня на спільному засіданні постійних комісій міської ради в.о. міського голови О.Скиба оголосив заяви голови фракції Партії регіонів В.Мазепи та заступника голови фракції Партії регіонів Т.Гладкової про складання ними повноважень голови і заступника фракції Партії регіонів у Васильківській міськраді за власним бажанням.

  СОГЛАСЕН... НО ОНИ СЛОЖИЛИ С КАКОЙ ЦЕЛЬЮ?

  ЕСЛИ БЫЛИ ЗА, ТО ПОЧЕМУ?

  ВЫВОД ОДИН ОНИ ПРОТИВ!!!

 5. vnp 17.04.2013 at 12:49

  Таки да!

  Адже, відповідно до статті 5 Закону України

  "Про особливості передачі в оренду чи концесію об'єктів

  централізованого водо- , теплопостачання

  і водовідведення, що перебувають

  у комунальній власності "

  Ініціатива щодо передачі об'єктів централізованого

  водо- , теплопостачання і водовідведення в оренду

  чи концесію

  1. Передача об'єкта централізованого водо- , теплопостачання і

  водовідведення, що перебуває у комунальній власності, в оренду чи

  концесію здійснюється за ініціативою фізичних та юридичних осіб,

  які можуть бути орендарями чи концесіонерами відповідно до цього

  Закону, або виконавчих органів сільських, селищних, міських рад чи

  місцевих органів виконавчої влади.

  Тобто, вже є відповідні фізичні або юридичні особи, які планують взяти дані об'єкти в концесію з усіма майбутніми наслідками для громади.

  • мешканець в/м 11 18.04.2013 at 22:27

   Про концесію попереджав В.Грушка. Цікава судьба 14 млн.грн. на відшкодування послуг наданих тепломережею.

 6. кореш 17.04.2013 at 16:17

  Ай да Крикуняша и Салометр! Ай да молдци надо добить город до ручки. Да чувствуется рука господина Корейко, как говорил Остап Ибрагимович, Ну Пикарский, подсунул всем такую каку как Салометр. А этот по трупам пойдет для достижения своей цели. И да отсохнет рука депутата, который за этот вопрос проголосует!

 7. ИВЕРИЯ 17.04.2013 at 16:56

  И да отсохнет рука депутата, который за этот вопрос проголосует...

  вместе с ногой САЛОМЕТРА!!!

 8. ИВЕРИЯ 18.04.2013 at 08:23

  Админ! Чем вы не довольны!

  Целых ДЕВЯТЬ рабочих мест будут созданно в лице ДЕВЯТИ ДИРЕКТОРОВ! С ВТМ-1 ПО ВТМ-9!

  Кроме того, «обеспечина» полная гластность при создании предприятий!

  Прошли" громадски слуханья", на которых громада 100% подержала инициативу Иващенка-Скибы о создании предпиятий и передадачи ей отстаковрв не раскраденной коммунальной власности Личности директоров были расмотренны и утвержденны на вновь созданной Громадськой Раде от Ивахи-СКИБКИ!

  Чем вы не довольны!!!

  ВСЁ ЗАКОННО!!!

  • мешканець в/м 11 19.04.2013 at 18:33

   В.М.Грушка на сессии очень грамотно разъяснил депутатам, что он ознакомившись с статутами в будущем создаваемых так званых 9 предприятий на которые будет «дробиться» васильковская теплосеть и в которых нет четкости изложеных положений и задач. Город теряет дополнительные деньги в бюджет, а это не мало 2 млн грн. А в связи с вновь создавшимися предприятиями необходимо 9 руководителей и т.д. За время правления пана В.И.Брика образовался долг 7 млн.грв. В.Грушка говорит что если сделать инспекцию движения денежных средств то можно увидеть и прибыль и недостачу. Необходимо чтобы пан В.Бриг «прозвітував» перег громадой как они умудрились за такой короткий срок получив компенчацию в 14 млн.грн. сделать такие долги? Или же возникает ситуация при концессии эти деньги теряются? Киевские мальчики, не проживающие в городе, размахом своей деятельности поставили в удивление и тупик экономистов др.коммунального предприятия. При таком раскладе тариф в в/г может сразу возрасти на в зимний период с 6.60 грн. на 12 грн. и население вряд ли сможет его оспорить, так как всем имуществом будет управлять концессионарий. Откуда же Вы беретесь такие мальчики, кто Вас в город звал? Что же Вы делаете. Неужели Вы киевляне, настолько безразличны к проблемам города. Надеемся что депутаты такие как В.Грушка, С.Пашкевич, С.Сабов и др.не допустят такого положения дел.

 9. Сергійко 18.04.2013 at 15:41

  Щось тут «нечисто» — тут я повністю погоджуюсь з автором.

  Тим більше — достатньо згадати такий собі скандальний на всю Україну концесіонерський договіру Луганську , коли тамтешній «Водоканал» перейшов на багато років у руки якомусь Остапу-концесіонеру, а в результаті — вода стала як з помийки а ціна за неї взлетіла в 5-8 разів.

  Таке передбачення можливе й в Василькові!Не розумію — нащо передавати комусь те, що дає і в так небагатий міський бюджет доходи?, тим більш перед цим в наш водоканал передають куплені за наші з вами гроші нові насоси та фільтри, і це ще не все — після передачі у концесію громада втрачає контроль за тарифоутворенням на воду — а це, при монопольному положенню нашого «Водоканала» , не припустимо!

  А «Тепломережа»? Здана у концесію комерційній стороні вона зможе так задерти таріфи на тепло — ніякий Пашкевич вже не спасе, бо вже не буде мати прав !

  І договори будуть складені таким чином (Крикунов з Іващенком-молодшим вже постараються) що це ярмо громада міста й схоче а вже не скине упродовж років так 25-50.

  Шановні депутати!схаменіться — не голосуйте та не віддавайте наше останнє майно, майно громади! Краще змінимо керівників цих закладів, наймемо на основах конкурсів та професійних здобутків нових знаючих управлінців на засадах підконтрольності,звітності перед міською Радою.Дочекаймося виборів — та довіримо новому міському голові вирішувати ці питання бо нинішні так звані керманичі, як у засаленій міченій колоді перетасовані — працювали і допрацьовують знаєм на кишеню кого.

  • мешканець в/м 11 18.04.2013 at 22:50

   ст.28 Повноваження в галузі бюджету, фінансів і цін. 2) встановлення в порядку і межах, визначених законодавством,

   тарифів на побутові, комунальні (крім тарифів на теплову енергію,

   централізоване водопостачання та водовідведення, перероблення та

   захоронення побутових відходів, які встановлюються національною

   комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних

   послуг), транспортні та інші послуги; { Підпункт 2 пункту «а»

   статті 28 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2404-VI

   ( 2404-17 ) від 01.07.2010; в редакції Закону N 2479-VI

   ( 2479-17 ) від 09.07.2010; із змінами, внесеними згідно із

   Законами N 3610-VI ( 3610-17 ) від 07.07.2011, N 5400-VI

   ( 5400-17 ) від 02.10.2012 } Виникає питання чи має право майбутній концесіонарій переплюнувши повноваження НКРЕ встановлювати свої комерційні тарифи?

 10. Nazar 18.04.2013 at 17:09

  Я не вирю , що депутати схаменуця, и у них проснеця совисть бо у ковбоив совисти нема, а водоканал сабодаж и иващенко уже подилили, тепер вони не тики куми а ще й компайони!!!!

 11. Игорь Гаврилюк 19.04.2013 at 23:25

  Эксклюзивное интервью депутата В.Грушки «РИДНОМУ МИСТУ»!

  www.youtube.com/watch?v=NecXA2j8Pus

 12. Manager 20.04.2013 at 01:38

  Спич господина Брика больше напоминает экспромты человека, оказавшегося в роли козла отпущения, но никак не вразумительные пояснения руководителя стратегически важного для Василькова предприятия. А фраза «Кроме того, что эти предприятия становятся отдельными, они подчиняются „Теплосети“» вообще сеет зерно сомнения во вменяемости этого, с позволения сказать «директора». Ну да, бог с ним, с этим Бриком. Итак понятно, что кадры притянутые к Иващенко за уши его верным Ля-Шине Крикуновым всегда отличались различными умственными отклонениями. А вот неряшливое упоминание Валерием Изославовичем «предложения обладминистрации» и поспешная попытка Скибы и Сергеева поднять руку «За» в начале видео наводит на определенные мысли. Готовьтесь, ребятки! Будут вам выборы!

  • мешканець в/м 11 25.04.2013 at 18:29

   Интересно почему В.Брик намеки делает на указание области? Понятие расплывчастое и невразумительное. Конкретно какое управление и с чьей подачи? Просим просветить поподробнее! Кто захотел засучив рукава наживаться на коммунальном имуществе? Васильковская теплосеть бюджетоформирующая организация. Что от этого выиграет бюджет города? Неполучится ли дырка от бублика?!!!

 13. Небайдужий 21.04.2013 at 13:45

  Та нас уже давно продали. Спочатку Іващенко і його молода команда (Мартинюк, Крикунов, Мосійчук, Скиба, Сіра, Ларін) продали все майно і землю, а потім Іващенко, щоб відкупитись від тюрми продав нас Сабадашу і його команді, а ті допродадуть останнє.

  Не просто ж так Сабадаш дав команду Скибі, робити Боліваровських ковбоїв начальниками та замами у відділах.

 14. Игорь Гаврилюк 21.04.2013 at 16:24

  ВСЁ ПРодали ???

  ПОЯСНИТЕ, ЗАЧЕМ САБАДАШУ МЕРСТВО????

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.