Мотиви частини місцевих «регіоналів» незрозумілі...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На сесії Васильківської міської ради, яка відбулася 5 лютого, опозиційними до Партії регіонів депутатами, які знаходяться під контролем відставного Іващенка була зміщена з посади секретаря ради, член Партії регіонів —  Гладкова Т.А...

8 лютого цими ж депутатами на посаду секретаря ради був обраний Скиба О.С. — депутат від Партії промисловців і підприємців України.

Васильківська громадськість розглядає як зраду Партії регіонів участь депутатів від цієї партії у зміщенні Гладкої Т.А. та голосування за Скибу О.С. та чекає реакції обласного керівництва Партії регіонів на таку поведінку своїх депутатів у Васильківській міській раді.

Громада міста Василькова підтримає реакцію партійного керівництва владної партії, аналогічну як і партії УДАР.

Матеріали щодо останніх подій у Васильківській міськраді направлені голові Партії регіонів Азарову М.Я. та голові обласної організації ПР — Бойку Ю.А.

 регіонали

 

Мотиви частини місцевих «регіоналів» незрозумілі...: 4 комментария

 1. Nazar 10.02.2013 at 20:20

  Цикаво а як голосувала виктория мазепа??????

 2. Андрей Саламатов 11.02.2013 at 19:06

  У Вмктории Мазепы фракции нет, она одна...

 3. Nazar 11.02.2013 at 19:47

  Зете поряднна , а не як ти иуда( 30 серебренеков) , фракции нема а совисть деяки

  Депутати мають це пашкевич, мазепа, корчинский, сабов, глаткова, а таки як ти иващенко, сабодаж , мартинюк, крикунов, ни совисти ни чести да и люди плюють на вас як на чуму!!!!!

 4. admin 11.02.2013 at 20:18

  Вікторія Мазепа не підписувалася під висуванням Скиби і не приймала участі в голосуванні, проігнорувавши позачергову сесію 8 лютого. Більше того, вона єдина із фракції Партії регіонів у Васильківській міськраді, хто став на захист своєї однопартійки Гладкової.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.