Мертва собака під новорічною ялинкою...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В В/М 11 під новорічною ялинкою дві доби -31.12 і 01.01 пролежала мертва собака. У містечку кажуть, що при Погорілому таке було б в принципі неможливо. Не менше вражає байдужість людей, що приводили до ялинки маленьких дітей, які бачили цю жахливу картину. На нашу думку, цей ганебний факт і недавнє голосування «за пайки», мають одинакову природу — деградація суспільної моралі...

Мертва собака під новорічною ялинкою...: 7 комментариев

 1. Олег 02.01.2014 at 00:20

  И, шо? Только вчера деградация произошла? Че, Погорелый следил за общественной моралью или за пайками?

  Админ, я честно говоря тебя не люблю. Считаю склочным стариком и челевеком однобоким, который любит публиковать то, что ему выгодно. Но, сейчас Вы мне начинаете напоминать бравого борца с ветряными мельницами.

  Поподкидывать фактиков еще типа как — «торговля краденными елками по всему городу». Есть желание — поразрушать в Ваших глазах алмин воздушные замки.

  Вот только думаю — с чего начать разрушать? С веры: в идеологии, в политиков, в любовь и заботу власти или в человечество в целом?.

 2. Гуманіст 02.01.2014 at 02:52

  Це подарунок комунальників до піврічя роботи нового мера! Надіюсь після свят будуть висновки!

 3. анатолій 02.01.2014 at 10:12

  А піднять свій зад і убрать собак було впадло. І ці жителі городка називають себе найкращими жителями що піклуються своїм районом і жизуються своїм прошлим, а не настоящим.

  А адміну -ФУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ так низько впасти

 4. admin 03.01.2014 at 11:25

  анатолію: — ви про те ж саме, що і ми. Після того, як військове містечко «відкрили», склад його мешканців з часом дуже змінився, і , на жаль, не в кращу сторону. Сьогодні, на нашу думку, у мешканців містечка немає жодних підстав називати себе, як ви кажете «найкращими жителями». Крім того, з ліквідацією ЖЕКа в/м, там стало менше порядку. Яскравий приклад цього — випадок, про який ми говоримо. При Погорілому біля новорічної ялинки встановлювали чергування. Біля неї завжди був ідеальний порядок. В цьому році — просто ганьба.

  Щодо претензій до адміну, висловлюйтесь конкретніше, якщо, звичайно, можете.

 5. Expert 05.01.2014 at 00:30

  Від в/м залишилась тільки назва.Зараз воно нагадує циганський табір .І ні для кого не секрет,що квартири там масово скуповуються за гроші від торгівлі наркотиками.

 6. Яків 05.01.2014 at 20:54

  Експерте, а кому потрібно подякувати, як не українській владі за такий стан речей. Я розумію, що мусорні(а не міліції) вигідніше знати і не закривати такі точки, щоб трусити простих наркоманів, а бариги платять таксу, і роблять що їм заманеться, насміхаючись над дурними хохлами, які продають свого ближнього за 30 срібників. Схоже на те, що колись сильна українська нація, вже геть деградувала і перетворилась на націю безхребетних блазнів та бариг. Навіть пресловуті «понятія» вже похєрили в погоні за грішми.

 7. Сорока 09.01.2014 at 13:19

  « колись сильна українська нація,»

  Шановний! А коли ж було це колись? Мабуть тільки в казках та підручниках історії новітньої на кшалт незалежної , а на ділі кому б продатися , України

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.