Манкуртизм?.. Чи елементарна жадібність?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Подивились відеорепортаж І. Гаврилюка про забудову території, яку у Василькові зазвичай називають Змієвими Валами. На цьому місці міг бути прекрасний парк, якого може ніколи не бути. Тут міг бути історичний музей під відкритим небом, якого може ніколи не бути.

Справка: манкуртизм — концепция, согласно которой человек, утративший представление о добре и зле и историческую память своего народа, может совершать против него тяжкие преступления. (Толковый словарь обществоведческих терминов. Н.Е.Яценко. 1999).

На нашу думку, тут має місце і манкуртизм, і клептоманія.

Справка: клептоманія — болезненное влечение к воровству. (Вікіпедія).

Манкуртизм?.. Чи елементарна жадібність?.: 6 комментариев

  1. мешканець в/м 11 29.07.2013 at 01:29

    Шановний адмін Ви в свій час на сайті «Рідне місто» піднімали дане питання та повідомляли що цим питанням зацікавились та займаються ударовці. То хотілося б знати яких успіхів у вирішенні призупинення забудови Змієвих Валів досягнуто? Чи історичну цінніть і надалі будуть забудовувати?

  2. мешканець в/м 11 29.07.2013 at 22:17

    Будучи дітворою, багато хто з нас полюбляв бігати на Змієві Вали милуватись краєвидом, грати в «піджмурки». Збирати трави. Та особливою цінністю була рослина сон-трава, яка росла на пагорбах З.Валів. Будучи малими ми знали, що її занесено до червоної книги, любуючись цією квіткою, залишали її рости, не чіпали. Але зараз нажаль її не стало, бо З.Вали інтенсивно забудовуються. Не шкодують нічого, ходять по кістках історіїї, будують на них варвари теперішні, степовики не завоювали землю руську, бо дружина стояла на стражі та оберігала її. Історія не пробачть такого варварства. По Вашим ділам воздасться Вам.

  3. мешканець в/м 11 29.07.2013 at 22:21

    сон-трава красная книга

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.