Майже по Яценку. (Плагіат)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В газеті «Тисячолітній Васильків» від 22.02.2013 є стаття «Собі — гроші, людям — хвороби і сморід». Автор статті — редактор газети С.Яценко. В публікації критично оцінюється діяльність Васильківської шкірфірми. Як відомо, на минулій сесії Васильківської міської ради, директор цього підприємства, депутат М.Цимбалюк виступив з гострою критикою діяльності відставного мера Іващенка.

Я спробував внести мінімальні зміни до частини тексту цієї статті. Ось, що в мене вийшло (курсив мій):

"Що не кажіть, а не поталанило жителям м.Василькова з міським головою. Це ж треба було якомусь мудрогелеві без клепок у голові додуматися висунути Іващенка на цю посаду. У 2006 році завдяки недолугим діям горезвісних керманичів міської та обласної організацій ПР, Іващенко все-таки став міським головою .

За час його правління місто довели до ручки. А васильківські скандали досягли навіть Європи, змушуючи васильківців бити на сполох і звертатися до всіх існуючих інстанцій з проханням покласти край беззаконню у Василькові

Подейкують, що саме через ці ганебні скандали Іващенко залишив посаду. Але до якості його роботи, вірніше — майже повної бездіяльності виникає все більше питань.

Якби господарем міста була тямуща людина, то майже на сотні мільйонів гривень, які щороку сплачують містяни можна було б зробити Васильків процвітаючим містом.

Де там! Кебети вистачає лише брати справно гроші з населення. А свої обов'язки належним чином не виконувати.

Вже вкотре за останні роки Васильків стоїть перед лицем проблем, повязаних з безвідповідальним ставленням до виконання своєї роботи нечистих на руку ділків, які набивають собі кишені завдаючи непоправної шкоди васильківцям.

Питання стоїть руба або зобов'язати владу працювати в інтересах громади, або послати її «подалі».

В'ячеслав Яценко.

 

 

Майже по Яценку. (Плагіат): 5 комментариев

 1. Игорь Гаврилюк 27.02.2013 at 20:17

  Яценко не ПРав!"За час його правління місто довели до ручки. А васильківські скандали досягли навіть Європи, змушуючи васильківців бити на сполох і звертатися до всіх існуючих інстанцій з проханням покласти край беззаконню у Василькові."

  Вот Андрей Борисович Саламатов тот" в корень зрит"."

  Саламатов Андрей 30.8.2011, 21:32 Сообщение #177

  Флудер

  Группа: Пользователи

  Сообщений: 6 296

  Регистрация: 13.2.2010

  Из: Васильков

  Пользователь №: 60 754

  ICQ: 316375599

  Интересно, сбежит ли Витя Панджакидзе в Грузию, когда Иваху закроют?

  Или может за ним на нары пойдёт???

  Для тех кто тупит, сообщаю, Иваху могут закрыть за финансирование деятельности террористических организаций!!

  На наше с вами счастье, можно считать что Васильков уже избавлен от банды Мосийчука и уже практически освобождается от банды Иващенко…

  Надо смотреть вперёд, надо определится с кандидатурой нового председателя Всильковского горисполкома.

  Процесс пошел…

 2. Небайдужий 28.02.2013 at 10:16

  Хай Іващенко зі своєю Валентиною, Переселеться до себе до дому зі своїм компостом. Зараз на діброві, коли почало теплішати стоїть такий сморід, що останній раз сам Іващенко, зустрічаючи Скибу у себе на підприємстві, з докладом про пророблену роботу по місту, був у медичній масці, і таку ж маску дав Скибі, сказавши, що дуже смердить.

  Так це вони там знаходяться по пів години в день, а що сказати про цих людей, які живуть біля цього смороду.

  Але як сказав Крикунов, на всі звернення людей до адміністрації, поки там сидить кум Сергія Григоровича (Сабадаш) то хай пишуть, нам це всерівно, ніхто це підприємство не закриє. Так що і надалі ТОВ «Валентина» буде травити людей та їхні сімї. Поки є кумовство та рідство.

  • Олег 28.02.2013 at 12:42

   Ой,ой, ой. Коли стогнати? До речі, а маску Скибі Небайдужий протер перед використанням, чи Небайдужому Скиба повідомив.

   • Nazar 28.02.2013 at 14:49

    Ни крикунова, запитай скики йому свитить, Йому уже почали зачитувать дило , а статя от 10 и на дурку не закосить , не проканает, наступний скиба- тарифщик!!!!!

    • Олег 28.02.2013 at 20:57

     Назар, як завжди, Збрехав так збрехав. Хто зачитует, где дело. Назар бовкнув, а там хай думають де правда. Назар, а сколько ты выпиваеш, когда начинаеш сочинять?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.