Лопнула ще одна комунальна мильна булька. (Оновлено 04.03.2013)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Оновлено 04.03.2013

Чи виконають Скиба і Марков рішення міськради?

Як відомо 5 лютого ц.р. сесія Васильківської міської ради прийняла рішення про ліквідацію КП «Васильківкомунікаціясервіс».

Рішенням сесії встановлено оплату для операторів за кожного потенційного абонента у розмірі 0,60 грн без ПДВ. Рішенням також передбачено створення окремого підрозділу в підпорядкуванні ККП м.Васильків з окремим рахунком для цільового використання коштів.

Контроль за виконанням лежить на комісії з  питань житлового та шляхового будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою (Марков, Пашкевич, Сабов, Цегельний).

Всі необхідні заходи по утворенню підрозділу необхідно провести на протязі двох місяців.

Таким чином, з 5 квітня ц.р. КП «Васильківкомунікаціясервіс» повинна перестати існувати.

Станом на сьогодні  за кожного абонента оплата для телекомунікаційних операторів складає  4,78 грн.

ГО «Рідне місто» буде відслідковувати процес ліквідації сумнівного КП, утворення окремого підрозділу та інформуватиме населення.

-------------------------------------------

Подаємо штатний розпис нещодавно створеного та щойно ліквідованого комунального підприємства «Васильківкомунікаціясервіс».

Характеристики величин посадових окладів, якості надання послуг та стану міського господарства чекаємо в коментарях.

Подаємо текст проголосованого проекту рішення по КП «Васильківкомунікаціясервіс».

 

«Про звіт тимчасової контрольної комісії «по вивченню доцільності створення та необхідності функціонування комунального підприємства

«ВАСИЛЬКІВКОМУНІКАЦІЯСЕРВІС»  

Розглянувши звіт тимчасової контрольної комісії «по вивченню доцільності створення та необхідності функціонування комунального підприємства «ВАСИЛЬКІВКОМУНІКАЦІЯСЕРВІС», керуючись ст. 21, 22 «Про статус депутатів місцевих рад» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. 1.    Затвердити звіт тимчасової контрольної комісії «по вивченню доцільності створення та необхідності функціонування комунального підприємства «ВАСИЛЬКІВКОМУНІКАЦІЯСЕРВІС».
 2. 2.     Ліквідувати КП «ВАСИЛЬКІВКОМУНІКАЦІЯСЕРВІС» та утворити підрозділ в підпорядкуванні КП «ККП м.Васильків» з окремим рахунком, для цільового використання коштів. Визначити термін – 2 місяці.
 3. 3.     Рекомендувати прийняти тариф в розмірі 1,5 неоподаткованих мінімумів за користування стовпами, які належать КП «ККП м. Васильків» та встановити оплату за кожного потенційного абонента для операторів у розмірі 0,60 грн. без ПДВ. Визначити термін – 2 місяці.
 4. 4.     З метою упорядкування кабельних мереж, підтримати пропозицію управління  житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою міста Васильків стосовно маркування кабельних мереж кожним оператором (провайдером) міста.
 5. 5.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань житлового та шляхового будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою Васильківської міської ради.

Лопнула ще одна комунальна мильна булька. (Оновлено 04.03.2013): 14 комментариев

 1. Андрей Саламатов 06.02.2013 at 17:21

  Вы ребята сначала разберитесь с порядком выполнения таких действий!

  Вы знаете что «ліквідовано», а я нет, вам не кажется это странным?

  • admin 06.02.2013 at 17:26

   Не в лоб так по лбу!

 2. vasia 06.02.2013 at 17:33

  Всім їсти хочеться, от і створюються такі підприємства...

 3. Індєєць Джо 06.02.2013 at 17:49

  Андрійко Саломатов, поясни краще всім нам, як це у директора незрозуміло для чого створеного КП зарплата така сама, як у директора Комбінату комунальних підприємств Василькова Валентина Старікова, який відповідає за штат працівників в сотні разів більший ніж КП Васильківеомунікаціясервіс???

 4. Небайдужий 06.02.2013 at 20:32

  Так Старіков не так л*же, а Салометр встигає і Іващенку і Сабадашу, і Скибі. І ще встигає з Крикуновим пельку залити. Тому йому і потрібна така зарплатня. (От каждого по способностям, каждому по потребностям)

 5. Андрей Саламатов 06.02.2013 at 20:54

  Штатное расписание, и бухгалтерская справка о заработной плате это разные вещи!

  Если хотите справку могу предоставить!

  Кстати Тарас Шевченко её имеет в своём распоряжении, но вам он её не предоставил, а предоставил вам только штатное расписание!

  Если вы такие умные и грамотные то сообщите мне, а то я не знаю, сколько человек работает в КП «ВАСИЛЬКІВКОМУНІКАЦІЯСЕРВІС»?

  • Афанасій 06.02.2013 at 22:23

   В штатному розписі стоїть твій підпис і вказано 7 одиниць. 6353 гривні зарплати!!! Кому??? Трутню??? Ріпа не трісне? Правильно тебе ліквідували.

   • мешканець в/м 11 07.02.2013 at 14:25

    Шановний, при такій відповіді Вас і близько не можна допускати управляти підприємствами, тому що ви чудово розумієте що при цьому платяться і більші відрахування до фондів. Ви б так перед пенсіонерами та малоімущими оправдовувались би та пожили б на їхню пенсію та зарплату, а Вам за ваші чи то гарні оченятка, чи то бойові заслуги по боротьбі з васильківчанами щастя привалило в такій зарплаті. Точно ТРУТНІ. ГЕТЬ З ШИЇ НАСЕЛЕННЯ. За лопату і до Старікова латати ями до приїзду Присяжнюка.

 6. Игорь Гаврилюк 07.02.2013 at 00:20

  СМОТРИ И СЛУШАЙ СЮДА «КОСТЯНАЯ НОГА» www.youtube.com/watch?v=r3Mcv-Lgeho s019.radikal.ru/i608/1302/5c/4859de95e606.jpg

 7. Толік 07.02.2013 at 03:05

  Тепер, мабуть,доведеться Саламатову проситися в новий підрозділ ККП до Старікова, от тільки з окладом питання може виникнути...

 8. Андрей Саламатов 07.02.2013 at 11:34

  Говорите, говорите, у вас это хорошо выходит.

  Правда больше ничего не выходит.

  Ну да вам не привыкать!!!

  Правда???

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.