Лопнула,як мильна булька?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Активно насаджувана васильківцям версія про те,щоСабов С.О. є єдиним узгодженим кандидатом на посаду Васильківського міського голови від опозиційних політичних сил — партії «Удар», ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» ,лопнула, як мильна булька. Сьогодні нам стало відомо, що Васильківська міська партійна організація ВО «Батьківщина» подала до МВК документи для реєстрації кандидатом на посаду міського голови І.Майстер -начальника загального відділу міськвиконкому.

Лопнула,як мильна булька?: 8 комментариев

 1. кореш 07.05.2013 at 17:31

  Ну и шо теперь скажет наш «единый» и неповторимый «сбитый льотчик» Сабов.

  Свобода тоже невжисть не сделает ставку на бывшего коммуняку.

  Короче БРЕХУНЫ единые!!!!!!!

 2. Катерина 07.05.2013 at 19:14

  Всі ці опозиціонери, коли були при владі, нічого не зробили для нашого міста. Є лише одна гідна тисячолітнього Василькова кандидатура — НАШ ВОЛОДИМИР САБАДАШ!

 3. Олег 07.05.2013 at 22:04

  Да, уж. В Василькове не то, что не объединились УДАР и БЮТ. Тут даже два УДАРА. А Сабова предупреждали умные люди, что будет два Удара. Глупый. Не понял, что неплохо было бы в юстицию еще 2 месяца назад сходить. Кстати почему сейчас шум поднимать. И от БЮТа есть кандидат, и от Удара есть. Ну про Сабова забыли. Ну и че. Все равно есть кандидаты от всех политических сил.

 4. Думайте сами 08.05.2013 at 13:17

  «Внутрішньопартійні чвари в рядах опозиції, відсутність спільної позиції щодо висунення кандидатів сьогодні намагаються видати за тиск влади та провладної партії на виборчий процес».

  Заява прес-служби «Батьківщини» про причетність Партії регіонів до відмови в реєстрації кандидатів від партії «Удар» готувалася заздалегідь та є спланованою провокацією.

  Зокрема, з метою реєстрації кандидатами на посаду Васильківського міського голови Київської області на позачергових виборах міського голови, які мають відбутись 02 червня 2013 року від політичної партії «Удар» було подано одночасно два пакети документів: один на кандидата Сабова Сергія Олександровича, інший на кандидата — Змаєву Ольгу Євгеніївну.

  За Законом про місцеві вибори, за який до речі голосувала і опозиція, заяву про висування кандидата має підписати голова місцевої організації політичної партії «Удар». Натомість документи подані Сабовим С.О. підписав Куватов А.В., на Змаєву — Тягун О.М.

  За даними Реєстраційної служби Васильківського міськрайонного управління юстиції наразі керівником Васильківської міської організації політичної партії «Удар» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» є Тягун Ольга Михайлівна. Інших звернень до реєстраційної служби з питання реєстрації змін керівних органів партії від місцевого «Удару» не надходило.

  Це свідчить про те, що політична сила «Удар» не намагається зареєструвати зміни в керівництві, як того вимагає законодавство. Сьогодні опозиція свій внутрішньопартійний конфлікт подає, як спробу влади вплинути на виборчий процес міського голови у Василькові. На жаль, представники опозиції неодноразово використовували таку технологію — щодо дескредитаціїї виборчої комісії, коли бачили слабкість своїх кандидатів у виборчих перегонах.

  Внутрішньопартійні чвари в рядах опозиції, відсутність спільної позиції щодо висунення кандидатів сьогодні намагаються видати за тиск влади та провладної партії на виборчий процес.

  Слід нагадати партії «Батьківщині», що територіальна виборча комісія формувалася в 2010 році і до її складу увійшли представники усіх партій, які були на той час у парламенті, в тому числі і вашої партії. Партія регіонів не впливає на рішення виборчих комісій.

 5. Олег 08.05.2013 at 20:29

  Какая заява БЮТ. «Батьківщина» тоже выдвинула кандидата, и не Сабова. У них там как и в Ударе раздвоение личностей.

 6. Василь 08.05.2013 at 20:31

  Висувати треба людину яка вже щось робить для людей.

  Помітну і дієву, з планом розвитку міста.

  Тільки він може бути узгодженим кандидатом.

  Поки з зареєстрованих помітний тільки один.

 7. Expert 11.05.2013 at 01:28

  Я думаю,что на этих выборах в Василькове реальному кандидату от оппозиции вообще делать нечего. Следующие очередные выборы состоятся в 2014 или 2015г. За это короткое время мер от оппозиции дескридитирует не только себя,но и ту политсилу,которая его выдвинула.Спросите-почему?Да потому,что финансирования для города не будет никакого. Да и о провластном большинстве в горсовете не стоит забывать,которое не даст работать новоиспеченному меру от оппозиции.Мудро поступили «Свобода»и"Батькивщина",самоустранившись до лучших времен.

  • Олег 23.05.2013 at 23:09

   Да ладно дискредитирует. А демагогия. А праздники. А пешком походить, да бабушкам посочувствовать. Какие реальные дела. Кто их оценивает или замечает. Что голосовать будут за тех кто дороги и пляжи делает. Попуститесь. Народ голосует всегда за тех, кто красиво говорит.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.