«Липові» рейтинги?..

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Минулими днями маловідомою дослідницькою компанією «ЮСС» оприлюдні рейтинги кандидатів в нардепи по нашому округу. Якщо вірити цим даним, лідерами опитування є — Кармазін — 17%, Бадаєв — 14%, Романюк — 9,9%. На нашу думку, ці цифри абсолютно не відображають реальну картину електоральних симпатій, цілком очевидно, що вони «зроблені» під Кармазіна. За нашими спостереженнями у Василькові найбільшу кількість голосів виборців можуть набрати Романюк і Бадаєв, за ними із чималим відривом можуть бути Кармазін з Лозовим. На наше особисте переконання, останні двоє змагаються за те, хто з них відбере більше голосів у єдиного кандидата від опозиції Романюка (Батьківщина).

«Липові» рейтинги?..: 6 комментариев

 1. Калинівка 28.11.2013 at 13:31

  Абсолютно всі рейтинги, які вчора публікувалися в ЗМІ і «вкидалися» в простір є дутими і липовими.

  В кафе «Амон Ра» в Калинівці роздають продуктові набори від Бадаєва.

 2. Валентина Заумар 28.11.2013 at 21:55

  «Тітушки» Кармазіна підпрацьовують провокаторами на Євромайдані

  Кандидат у народні депутати України Юрій Кармазін, проводячи зустрічі з виборцями округу, не забуває думати про власну безпеку. На кожному заході він залучає з десяток молодиків спортивної зовнішності, які силовими методами уберігають політика від незручних запитань людей.

  У час між зустрічами з виборцями, Кармазін «здає свою бригаду у користування» друзям і знайомим із Партії регіонів. Так, знайомі обличчя з'явилися біля Кабміну між беркутівцями, які розганяли опозиційних мітингувальників, а також помічені у провокаціях на Євромайдані з димовими шашками.

  Поки Юрій Кармазін декларує на головній площі країни необхідність відправлення уряду у відставку, його «бригада» стоїть на захисті того ж уряду.

 3. Гуманіст 29.11.2013 at 04:16

  Всі рейтинги в яких Бадаев перший чи другий сфальсифіцировани ригіналами!

  • Олег 30.11.2013 at 12:19

   А, кто сейчас первый в рейтинге по Вашему мнению? Интересно же всем. Скажите, что Вы думаете? Откройте истину пожалуйста.

 4. Гуманіст 30.11.2013 at 21:11

  Крикунов перший в рейтинзі Романюк і це знають всі. 2 і 3 міце між собою ділять Кармазін і Лозовой. Між ними розрив в статестичну похибку. І 4 з дуже невеликим відсотком Бадаев.

 5. Олег 30.11.2013 at 23:17

  Понимешь, как человек, немного близкий к изучению социологии скажу-

  Когда обнародуют социологический рейтинг, то указывают: кто провел исследование, период в который проводили исследования, к-во опрошенных в процентном отношении от всех избирателей и обязательно погрешность исследования при социологической выборке. А, так Вы батенька обычный болтун, как и остальные, которые таким же способом как Вы, опираеться на неизвестные рейтинги.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.