Кінець деградації?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Позитивні зміни, які відбулися у Василькові після позачергових червневих виборів міського голови, сьогодні є очевидними для переважної більшості васильківців. З початку перебування В. Сабадаша на посаді міського голови стали інтенсивно ремонтувати асфальтове покриття вулиць і доріг, тротуарів. Швидкими темпами іде підготовка до відновлення роботи басейну" Хвиля". Будуються дві котельні на твердому паливі для подачі тепла в ЗОШ№3, ЗОШ№9. Мешканці міста, які побували на особистому прийомі у В.Сабадаша, здебільшого позитивно відгукуються про нового міського голову. Разом з тим, у частини васильківців, особливо підприємців, є певні застороги щодо присутності у міській владі дискредитованих посадовців,  яких дісталися В.Сабадашу у спадок від Іващенка. Ця обставина, на думку багатьох, стримує надходження інвестицій місцевих підприємців в міську інфраструктуру,оскільки у них немає повної довіри до влади. Сподіваємось, що Володимир Іванович розуміє, що така проблема є, і її необхідно вирішувати. Підсумовуючи, можна впевнено сказати — довготривалий період деградації міста закінчився. При цьому слід пам"ятати, що його подальший розвиток залежить не тільки від міського голови, а і від нас з вами.

Кінець деградації?.: 3 комментария

 1. карпо 31.07.2013 at 10:33

  У когось кінець, а у когось тільки початок...

  podrobnosti.ua/society/2013/07/31/920689.html

  • мешканець в/м 11 31.07.2013 at 18:04

   Карпо, судячи з публікації, хтось листи надсилає до РПЦ, а хтось з васильківської УПЦ побудувався на Змієвих Валах?! То кому вірити? Чи кожен творить «під себе»?

 2. ЯКІВ 31.07.2013 at 13:35

  Я впевнений, що Володимир Іванович наведе лад у місті. А недолугі спроби дискредитації нового міського голови «професійними» аферистами, провокаторами та пустословами не принесуть останнім ніякого задоволенння.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.