Кури сміються...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

А. Боровик: — Я не знаю, чи читали « Програму реформування принципів...» депутати міськради перед тим, як її затверджувати. Я не знаю, чи підписав рішення про її затвердження міський голова. Я не буду вдаватись в її положення. Я не буду говорити про загальну грамотність людей, які «писали» цю програму. Скажу лише те, про що знають у Василькові всі — у Василькові 36 тис. мешканців, а не 46 тис., як написано в « Програмі...».  « Програму...» оприлюднили , люди читають і сміються.

Кури сміються...: 9 комментариев

 1. Eradicate 10.09.2013 at 10:20

  Програма написана «під Бріка».

 2. Himera 10.09.2013 at 16:26

  Шановний пане А.Боровик!

  Маю зазначити, що назва Вашого посилу щодо курячого сміху, в буквальному значенні, доволі значно здивує будь якого фахового спеціаліста, що займається діяльністю, хоч трохи пов’язаною з пташиним світом. Офіційно не доведений факт існування курячого сміху, а тим паче можливості розсмішити курей будь-якою програмою.

  Якщо Ви допускаєте абстрактні поняття, як-то «курям на сміх» то чому інших засуджуєте на користування виключно офіційними даними?

  Існують й інші можливості для збору даних, окрім офіційних. Навіть офіційні дані можуть мати певні неточності.

  Приклад: до громади міста вже після перепису населення приєдналась громада військового містечка, а відповідні органи влади зміни в статистичних відомостях не провели…

  Або, як я вже писав, існує розрахункова логіка, на базі кількості виборців. Можете самі перевірити.

  Берете кількість населення, що стоїть на обліку в ТВК за основу. Визначаєте вікові прошарки населення за середньостатистичними даними в регіоні. А тоді нехитрими математичними діями визначаєте загальну кількість населення з певною мірою відповідності. Вважаю знань вистачить…

  Тепер щодо духу висловів….

  Або мовчіть, або кажіть – не інтригуйте. З тону Ваших висловів випливає те, що Ви, в напівжартівливій формі, трохи зневажливо і навіть зверхньо, натякаєте на існування граматичних, синтаксичних, лінгвістичних, чи хто знає яких там ще, помилок. Тобто, ставите Ваш мовознавчий авторитет вище за мовні знання людей, які «писали» документ, на який Ви посилаєтесь. Чому боїтесь висловитись конкретніше? Чи може, фактично, помилок не існує? Чи Ви не певні в Ваших переконаннях?

  Щодо «писали».

  Поясніть, з якого дива, просте дієслово, що означає дію з нанесення загально прийнятих письмових символів відповідних звуків на твердий, або електронний носій, Вами було визначено, як таке, що потребує відокремлення лапками?

  Щодо «заслуг перед Отечеством» (про участь в добровільному звільненні Іващенко).

  За народною премудрістю: «Біжить Іванко край села. Перечепився через кілочок та й впав. Образився Іванко на кілочок, схопив обома руками, а витягти не може. Ходить Іванко круг кілочка, та й каже йому — Впади кілочок. Впади кілочок. День ходить, два… За кілька років кілочок впав. А Іванко бігає селом радісний та й вихваляється — Впав кілочок, бо я йому казав – впади. От який я дужий та розумний. А люди слухають та й дивуються – роки пройшли, Іванко виріс, а розуму, як у того кілочка».

  Взагалі, все Вами сказане нагадує звичайну політично-безграмотну профанацію!

  Вибачте, але в іншому не переконали!

 3. кумець 10.09.2013 at 17:31

  Может это программа подготовки к осенним выборам? А может в донецком регионе уже не возможно жить?

 4. карпо 10.09.2013 at 17:35

  в правому верхньому кутку йдеться про зміну провайдера. Чому?

 5. Олег 10.09.2013 at 19:58

  В Василькове 33 000 избирателей. Єто людей старше 18-ти лет, которые постоянно зарегистрированы в городе. Это данные РАГС, реэстра избирателей и миграционной службы. Эти данные никто не оспаривал и в суд не обращался. В статистике может быть и ошибка, а данные перечисленных 3-х служб проверяют постоянно. И никто ни разу не выявил ни одной ошибки и ни одной мертвой души.

 6. admin 11.09.2013 at 08:55

  Himera (і), Олегу: — Ваші дурниці щодо 46 000 більше не коментуємо. Назвіть цю цифру під власними прізвищами. Поясніть краще, що означає «...програма ...розроблена на виконання...та відповідні рішення КМДА...» ( перший абзац Програми...). Причому тут О. Попов? А якщо «причому», то потрібно писати — « відповіднИХ рішеНЬ». Це так, на всякий випадок. Радимо також прочитати коментар VNP від 10.09.

 7. Himera 11.09.2013 at 18:05

  adminu. Дякую! Нарешті! У відмінниках наплутали. Ай, ай, ай. От халепа. Це суттєво впливає на ідейний зміст Програми? Ні, і ще раз ні! Стосовно коментаря VNP: не помиляються тільки ті, хто не працює. В завершення теми, повертаємось до першого коментаря Himra на цьому ресурсі : нема чого сказати — переходимо на особистості.

 8. admin 11.09.2013 at 20:40

  Himera (і) — «Програма...» — це офіційний документ. Там не має бути жодної помилки. В «Програмі...» багато помилок, крім тих, які ми уже назвали. Взагалі, цей документ ще раз привернув увагу громадськості до «вопиющей» непрофесійності посадових осіб васильківської міської влади. Як відомо,вони дісталися Сабадашу у спадок від Іващенка. А для нього, як відомо, професійність кадрів була другорядним фактором.

  Щодо «ідейного змісту Програми» — це тема окремої розмови, яка обов"язково відбудеться...

 9. Олег 14.09.2013 at 22:22

  Не понимаю о чем дискуссия. Можно присоединиться к курам. Если есть желание что-то делать, то можно конструктивно прийти и дать совет. Наверное с курами веселее и никакой ответственности. Только не все с курами хотят быть рядом. Некоторые и поработать хотят.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.