Кум замість кума?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Основною інтригою березня для васильківців є питання, хто керуватиме містом до позачергових виборів міського голови. Ця ситуація була «підігріта» епідемією звільнень членів виконавчого комітету міської ради та «зміщенням» секретаря ради Гладкової.

За відсутності офіційної інформації у місцевому політикумі існують різні версії подальших подій.

Найбільщ поширеною з них є та, що начебто А.Присяжнюк має намір доручити керівництво Васильковом нинішньому голові РДА В.Сабадашу, який за задумом організаторів цього процесу повинен замінити всю «команду Іващенка», що повністю скомпрометувала себе в очах громадськості.

Як відомо, Іващенко був висунутий в 2010 році кандидатом на посаду міського голови місцевою організацією Партії регіонів за ініціативою В.Сабадаша.

Якщо така версія про призначення Сабадаша наступником Іващенка має місце, то це вже буде третя спроба голови КОДА контролювати владу у Василькові.

Нагадаємо, що перші дві спроби були невдалими. Висуванець ПР Іващенко достроково залишив посаду міського голови, а підтримана ним і адміністративним ресурсом Васильківщини Тетяна Засуха програла вибори до ВРУ.

Чи сприймуть мешканці міста Василькова В.Сабадаша, на посаді керівника міста, якщо таке відбудеться — питання суперечливе...

Кум замість кума?.: 5 комментариев

 1. Игорь Гаврилюк 19.03.2013 at 16:54

  ... версія про призначення Сабадаша наступником Іващенка має місце, то це вже буде третя спроба голови КОДА контролювати владу у Василькові. s019.radikal.ru/i633/1303/c7/52ed80b181f5.jpg

  Чем Сабадашь хуже Ивахи?

  Хлебом и солью ВАСИЛЬКОВ встретит «племяника» «гаишника»!!!

  Саламатову ФАК Ю???!!!

 2. Горожанин 19.03.2013 at 18:40

  В который раз повторюсь. Было бы очень неплохо если бы Сабадаш возглавил город, потому как его работа в районе последовательна и видна, там действительно порядок, в отличии от города. Другое дело, что ему эта должность не нужна.

  • кумець 20.03.2013 at 15:15

   сразу видно, что Вы горожанин из Киева. В районе порядок только с землей. Вся что была свободной — уже пристроена, а увсех фермеров проблеми из-за «наложений», которые возникли искуственно по вказивке того-же Сабодаша.

 3. Игорь Гаврилюк 19.03.2013 at 19:24

  КОРЕШУ !http://www.youtube.com/watch?v=GTnA7riDuVk

 4. Небайдужий 20.03.2013 at 12:44

  Кому буде це краще, якщо Сабадаш очолить місто?

  Іващенку?

  Присяжнюку?

  Чи може Скибі, разом з Сірою?

  Що їхні гріхи, по розкраданню міста Василькова, та по напханню МАФів біля шкіл не вилізуть їм боком, та зокрема їми не займуться прокуратура, та СБУ...

  Але запитайте сільських голів Васильківського району, про роботу Сабадаша у районі!

  Більша частина з них готові писати заяву, та тікати з посади сільських голів. На третю частину заведені кримінальні справи, а ще третя частина уже втікла.

  Зокрема голова Плесецького!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.