Куди не кинь — кругом клин...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

рудас
Олександр Рудас, начальник УПСЗН

сергеєв
Сергій Сергеєв, директор КП "Васильківтранссервіс
"

04.03.2013 Київський окружний адміністративний суд відмовив Управлінню праці та соціального захисту населення Васильківської міської ради у задоволенні адміністративного позову до Васильківської об'єднаної державної фінансової інспекції.

Як відомо, остання встановила, що Управління зайво перерахувало комунальному підприємтсву «Васильківтранссервіс» (директор — депутат міськради С.Сергеєв) 887 909 гривень.

За нашою інформацією, матеріали перевірки УПСЗН сьогодні знаходяться у Васильківській міжрайпрокуратурі.

Нам невідомо, як зайво перераховані кошти використало керівництво транспортного підприємства, і чи будуть займатися цим питанням правоохоронні органи.

Щодо начальника УПСЗН О.Рудаса, то нам повідомили, що чотири останні місяці він знаходився на лікарняному, і що він може бути звільненний з посади за станом здоров'я.

1_001
2

Куди не кинь — кругом клин...: 5 комментариев

 1. Nazar 14.03.2013 at 17:04

  И куди дивиця , прокуратура ,СБУ, невже не примуть мири!!!!

 2. Сергійко 15.03.2013 at 21:12

  Шо!? Чотири місяці на лікарняному???

  Не тримайте нас за дурнів , пане Рудас! Відповідати прийдеться, бо без вашого відома в УПСЗН навіть чайника скипятити не можуть!

 3. мешканець в/м 11 16.03.2013 at 19:01

  Гроші перевізникам перераховують та ще й немалі!!! А пільговиків обмежують у їхньому використанні пільг по перевезенню. Та ще й брудом обливають, обзивають, а то й навіть вигоняють з маршруток та автобусів! Де культура обслуговування? Чи закон забули, як треба перевізникам чемно поводитись при обслуговуванні маршрутів? Складається враження що підприємці, отримавши право на перевезеня громадян не проходять таких спеціалістів як психіатра та нарколога! Бо для пасажирів це небезпечно, адже ніхто не знає як поведе себе в різних ситуаціях водій! За хамство та грубіянство таких перевізників треба позбавляти маршрутів та забирати ліцензії!!! Може тоді у них появиться повага до тих пасажирів яких вони перевозять!!! Васильківчани давайте присікати дії хамів та наведемо порядок у перевезенні пасажирів!!!

 4. Игорь Гаврилюк 17.03.2013 at 11:08

  ...давайте присікати дії хамів та наведемо порядок у перевезенні пасажирів!!!

  Чтоб навести порядок НЕОБХОДИМО ИЗБАВИТЬСЯ ОТ ХОЛУЕВ-ДИРЕКТОРОВ ИВАХИ, которые были поставлны для отмывания бюджетных средств! Рудас-Сергеев это только начало!

 5. Жук 17.03.2013 at 12:35

  Игорь не теште себя напрасными иллюзиями...Одни ушли, придут другие...и не факт еще что будут лучше Рудаса и Сергеева..., а если будут еще хуже..., вы об этом думали? Вы предлагаете бороться со следствием проблем, а надо устранить причину...Причина очень проста. До тех пор пока наша громада не проснется и не станет контролировать власть, принуждая ее работать на город и его жителей, такие как Иващенко, Скибы, Крикуновы, Мартынюки...и им подобные, будут править балом ВСЕГДА!!! В природе не бывает хорошей или плохой власти, неужели это еще кому то не понятно?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.