Кришують?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні питання щодо виділення більше 20 земельних ділянок на стадіонах 8 і 9 шкіл для індивідуального будівництва завдяки активній позиції ГО «Фортеця», сайту «Щит і меч», окремих депутатів міської ради, набуло широкого розголосу. Зухвалі загарбницькі дії посадовців, що посягнули на землю під шкільними стадіонами визвали неабияке обурення мещканців Василькова.
Відгукнувшись на лист мешканців в.м., міський голова В.Сабадаш в середині вересня ц.р. з цього приводу пише лист обласному прокурору Витязю М.І., копію листа направляє Васильківському міжрайпрокурору Стрелюку Я.В.
24.10. ц.р. перший заступник начальника Держсільгоспінспекції Машура О.В. надсилає відповідь В.Сабадашу і М.Витязю про те, що інспекцією направлені відповідні запити...
Сьогодні 25 листопада. Пройшло уже більше двох місяців з часу звернення В.Сабадаша, а де результати його розгляду? Чи не здається вам, що хтось свідомо гальмує розслідування цієї справи? Хто? Сайт «Щит і меч» повідомляє, що на території стадіону отримав земділянку один з відповідальних працівників правоохоронних органів. може справа гальмується там?
Як відомо, мешканці міста звернулись з проханням до кандидатів в нардепи Ляшка і Кармазіна допомогти поставити крапку в цій історії. Проте, на нашу думку, є значно коротший шлях — міському голові Сабадашу Володимиру Івановичу публічно звернутись до голови КОДА Присяжнюка Анатолія Йосиповича, який неодмінно посприяє повернення стадіонів у власність громади. Переконані, що мешканці міста направлять губернатору і свій лист...

Кришують?.: 21 комментарий

 1. Игорь Гаврилюк 25.11.2013 at 20:23

  Анатолий Павлович!

  Больше не сылайте сь на сайт «Щит и Меч» и видео Игоря Гаврилюка!

  Вам ближе Сралометровы с никами и Олежки — Крикушуни С НИМИ И ОБЩАЙТЕСЬ!

 2. [email protected] 25.11.2013 at 21:20

  Гаврюша — молодец .

 3. [email protected] 25.11.2013 at 22:36

  Игорь — ведь у тебя в жизни никогда ничего своего не было . Расскажи -как ты разжился на сайт Щит и Меч ? Или это наследство ?

 4. admin 25.11.2013 at 22:50

  Непристойне запитання. Щоб не було ніяких спекуляцій, ще раз заявляємо, що ГО «Рідне місто» позитивно оцінює діяльність сайту «Щит і меч» і Гаврилюка особисто.

 5. Гуманіст 25.11.2013 at 23:50

  Звісно кришують адже стадіон 9 школи загарбали риганали Мазепи а 8 школи колишній прокурор! Але незабаром Ляшко і Лозовий виведуть цих злодюг на чисту воду! Вила на поготові!

  • Олег 26.11.2013 at 00:11

   А, якщо не виведуть на чисту воду, то знову пообіцяють.

   Очень интересно, когда будет «незабаром»?

   Или -"Пацан сказал, пацан сделал. Если пацан не сделал, пацан снова сказал".

   Кстати бандитам тюрьмы уже в этой стране было. Смертний вирок голові уряду та президенту теж було. «На нари» тоже было.

   Я кстати, ничего не имею личного против: Лозового, президента, Бадаева, Кармазина и всех других , но мне кажеться, что бросая обещания, нужно подумать — что сказать, если обещание не выйдет выполнить.

 6. admin 26.11.2013 at 00:05

  Гуманісту: — Законом передбачена персональна відповідальність міського голови за здійснення ним владних повноважень. Всі документи щодо виділення зем. ділянок на шкільних стадіонах підписував тодішній міський голова Іващенко. Всі ваші претензії — насамперед до нього. До речі, він також регіонал. Щодо відповідальності Мазеп, то немає жодних правових підстав для цього. Не вірите, запитайте Крикунова, юриста, наближеного до Іващенка і сьогодні. Було б добре, якби Ляшко і Лозовий допомогли встановити осіб, яким «дали» землю на цих стадіонах.

  • Олег 26.11.2013 at 00:28

   Знаете, Админ, по поводу ответственности Иващенко, то Вам проще себе соли насыпать.

   Голова подписывает документ только после того, как он прошел все согласования.

   Итак — земельная комиссия — есть подпись.

   Архитектура — есть подпись.

   Держкомзем — есть подпись.

   ЖЕК — как орган, который отвечает за благоустройство — есть подпись.

   Протокол сессии подписан и изготовлен.

   Юридическая екпертиза проведена — есть подпись.

   Вопрос — какие основания у мера не подписывать при таких раскладах. Не подписываешь, значит — корупционная бездеятельность.

   Кстати еще один ньюанс — подписи собирает лицо, которое хочет спереть участок, а не мер бегает с выкопировкой и просит всех подписать «висновки про погодження»

   Так, что если, предположим, что кто-либо из вышеперечисленных служб захочет искренне покаяться, то в покаянии будет упомянут тот кто приносил свой документ на погодження, и тот кто давал за это погодження. То есть, у Мазепи больше шансов ответить за то, что спер. Но это при условии, что будет покаяние того кому он платил.

   • admin 26.11.2013 at 00:56

    Олегу: — все було б так, як ви кажете, якби не деякі деталі. А вони, як правило, часто бувають визначальними. Але сьогодні, на наше переконання, питання про притягнення чи непритягнення Іващенка до відповідальності лежить зовсім не в юридичній площині...

    • Олег 26.11.2013 at 01:32

     Не в юридичній площині — це як?. А, я понял. Вы имеете ввиду, что было бы не плохо, за шо нибудь притянуть Иващенко. Очень понятная позиция.

     • admin 26.11.2013 at 12:14

      Олегу: — ми мали на увазі непідкупність окремих суддів, принциповість окремих прокурорів, чесність і порядність окремих міліціонерів.

   • admin 26.11.2013 at 12:08

    Олегу: — Що Іващенко не знав, що це територія стадіонів? Якщо знав, і якщо депутати проголосували без його відома — чому не скористався законним правом на призупинення рішення? Взагалі тут все зрозуміло, всі бачили, як при Іващенку голосувала більшість депутатів. Рухи їхніх рук до деталей повторювали рухи руки відставного тепер мера. Мосійчук називав це мавпуванням. Але оскільки з цього питання у місті є люди, в т. ч. і ви, які відстоюють іншу точку зору, ми вжимо заходів щодо активізації дискусії на цю тему.

    • Олег 26.11.2013 at 21:07

     А, что плохого в том, что мер голосует как большинство депутатов. Или наоборот депутаты в большинстве голосуют как мер. Вот, сейчас теже депутаты, и тоже голосуют как мер. При Поповиче тоже депутаты голосовали как мер. И при Лихачеве тоже. Может большинство людей, становясь депутатами начинают доверять меру, а становясь мером человек начинает доверять депутатам.

     • admin 26.11.2013 at 21:24

      Олегу: — іншими словами — консолідовано за дерибан стадіонів !!!

      Хоч сьогодні багато хто з депутатів клянеться, що не знав, де ця земля. Мовляв, ви ж знаєте, як Іващенко «загортав» такі питання в «пакет». До речі, про Поповичу саме депутати змусили його відмовитись від завозу сміття з Києва. А взагалі, порівнювати Іващенка з Поповичем некоректно. Павленко ж сказав — керування Іващенка, це чорна дира. де панувала тільки нажива, тільки нажива...

 7. Гуманіст 26.11.2013 at 00:11

  На стадіоні 9 школи земля належить фірмі директором і засновником якоі являеться депутат міськради від риганалів Фьодоров, тесть Олега Мазепи голови райради і районноі організації ПР!

 8. Гуманіст 26.11.2013 at 00:19

  Стадіон 8 школи розподілений так що більшістю земельних ділянок реально володіе колишній місцевий прокурор ударівець Морозюк а меншою частиною бютівка Ларіна! Що ж до вини ригіонала Іващенка то вона не більша ніж у його однопартійця Мазепи який в ті часи разом з тушками бютівцями контролював міськраду!

  • Олег 26.11.2013 at 00:31

   Ой, наверное теперь — Удару очень стыдно за Морозюка, БЮТ за Ларину, ПР за Мазепу. Ну и че?

 9. Гуманіст 26.11.2013 at 02:45

  Адмін спитав я відповів!

  • Олег 26.11.2013 at 20:53

   А, админ, что уже имеет отношение к Удару, БЮТ или Мазепе. Они и без админа стырить могут. И даже не спрашивать никого.

 10. Яків 26.11.2013 at 18:37

  Це ж яким безпринципним бидлом потрібно бути, щоб таке творити. Жадоба нахапати земельки межує з безглуздям. Країна знахабнілих чинуш-жлобів та виродків у погонах іде в Європу? Господь з вами... Як жили в болоті так і далі будемо жити. Які самі, така і влада. Дивіться, «Запад нам поможет» швидше один одного передавити.

  • Олег 26.11.2013 at 20:51

   Можно подумать, что власть с Марса прилетела. Не скромничайте. Все из народа.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.