Концесія?..

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Верховна Рада України розглядає можливість передачі теплогенеруючих компаній в концесію...

Концесія?..: 14 комментариев

 1. Федор 11.10.2013 at 11:52

  Вот вам и интерес к разделению теплосети на девять контор!!!! Для этого и убрали Вову Грушку. КРАСАВЧЕГИ !!!!! Дерибаним страну дальше!

  • Олег 11.10.2013 at 19:52

   Как все логично. Верховна Рада вступила в преступный умысел с КП «Тепломеража»

   Все было по плану. Сначала убрали Грушку, потом 9 предприятий, потом подключилась Верховна Рада. Разработали в Василькове, а в Верховной Раде поддержали. Мешал Верховной Раде только Грушка.

  • мешканець в/м 11 13.10.2013 at 03:33

   Украинская власть намерена начать установку «ЖКХ-поезда» на рыночные рельсы только с 2012 года. Реализация стратегии состоится в два этапа. Начиная с 2012 года, в течение четырех лет правительством будут установлены предельные нормы потребления тепла, введены дифференцированные тарифы на услуги отопления и водоснабжения, разработаны оптовые и розничные тарифы на тепло, будет обеспечен учет потребляемого тепла. С 2016 года позволят приватизацию коммунальных ТЭЦ, и тогда стартует тепловая санация жилья и модернизация тепловых сетей.

   Анатолий Близнюк уверен, что данный путь реформирования выбран верно, что приведет к финансово-экономической стабилизации ситуации в отрасли посредством обеспечения рентабельного функционирования предприятий ЖКХ. Только реформирование системы управления позволит говорить о создании конкурентной среды на рынке жилищно-коммунальных услуг, поскольку условия рынка обеспечат техническую модернизацию для повышения ресурсо- и энергоэффективности объектов отра

 2. Федор 12.10.2013 at 11:52

  ОЛЕГУ! По крайней мере тебе мешал!!!!

 3. Олег 12.10.2013 at 23:39

  Федор, совсем ложь. Я очень трепетно люблю Грушку. Ни разу про него ничего плохого никому не сказал, не написал и не подумал. Так, что ври да не завирайся. И кстати Верховну Раду не подкупал. Ей богу не подкупал.

 4. Група ВТМ 14.10.2013 at 15:55

  Сьогодні вже є по Україні приклади концесії, оренди комунальних підприємств, тому і ці підпрємства нічим не кращі від комунальних оскільки проблема в тому ЩО СЬОГОДНІ ДЕРЖАВА НЕ МОЖЕ СВОГО ГРОМАДЯНИНА 100% забеспечити робочим місцем і гідною зарплатою, а пенсіонерів пенсією яка б давала можливість сплачувати за комунальні послуги і не тільки за них.Також не МІСЦ — ВЛАДА, ОБЛ-ВЛАДА і на рівні ДЕРЖАВИ неможливо забезпечити ЖКХ фінансово в повній мірі для реформування ЖКХ , тому залишається єдине — зняти з себе відповідальність, перекласти на БІЗНЕС, а там відповідальність одна — це збагачення ВЛАСНИКА (прикладів достатню). Але основне питання в тому що сьгодні рішення залежить від місцевих ДЕПУТАТІВ, а хочуть зробити «обізаловку» не враховуючи думку ГРОМАДИ. А що стосується нашої кп втм — це яскравий приклад ДЕРЕБАНУ, що стосується В. Грушки , то дійсно він багато кому заважав, у влади навіть не вистачило ані розуму ані професйних навиків законно його звільнити. С. Крикунов ВАС це теж стосується, ВИ в той час були мабуть нач. юр. відділу.тому Олександр любов у Вас до В. Грушки мабуть на словах, а от підпис Ваш про звільнення його є на папері.

  • Олег 14.10.2013 at 20:32

   Не знаю, чиї підписи на папері про звільнення Грушки, але той папір всі так радісно підписували, а ще так раділи всі в тепломережі, коли читали. До речі. наскільки мені відомо Грушка своє звільнення не оскаржував. Виходить, що його звільнили цілком законно. А, що відомо, що щось вкарали в тепломережі без участі Грушки? То не добре так.

 5. Група ВТМ 14.10.2013 at 16:08

  Мешканцю ВИ що вірите в те, що ВИ коментуєте .Да А,Близнюк думав рік тому, коли був Міністром ЖКХ, а в сьогоднішнього Міністра інша думка з цього питання.

 6. мешканець в/м 11 15.10.2013 at 15:00

  Я тільки констатую факт сказаного в свій час міністром. Ви ж самі бачите що все перекладається на плечі населення, адже легше сидіти в кабінетах і управляти, а забезпечення по жкх будуть нести т.н. «бізнесструктури». Налоги сплачує населення і утримує себе само, а нам лише постачають послуги... А бізнес — це вміння рахувати прибутки. Невже у нас в місті чи ще ін.інвестори захотять підняти та вкласти в щось неприбуткове?! Ви ж самі спостерігаєте що робиться навкруги. БЕЗ ОБГОВОРЕНЬ З ГРОМАДОЮ ТИХ ЧИ ІНШИХ РІШЕНЬ МОЖЕ ПРИЗВОДИТИ ДО СУСПІЛЬНОГО ЗАГОСТРЕННЯ.

 7. Група ВТМ 15.10.2013 at 21:57

  Мешканцю В, Сабодаш , В,Брік і Депутати з ВАМИ не згодні.

  • Олег 16.10.2013 at 21:10

   Сабадаш и Брик тепломережу в концессию не предлагали. Она как была коммунальной так и осталась. Ище до 2015 года точно будет. А потом уж кого выберут.

 8. Група ВТМ 15.10.2013 at 23:46

  Олегу вся інформація по звільненню В,Грушки на сайті ЩИТ І МЕЧ за

  15. 08. 2013 року а також на сайті РІДНЕ МІСТО червень 2012 рік,

  І її достатьню і все зрозуміло для нас а для Вас.

 9. Олег 16.10.2013 at 21:09

  Прочитал и сделал выводы. Грушка просто сбежал, когда его проверяла КРУ, прямо во время проверки был на больничном. И когда его заменили, то даже не рыпнулся, а ждал когда разгребут его деяния. А, где борьба? Где интересы громады?. Где он был, когда его гнали, когда Боровик и Шестаков приехали за него заступатся. Где был в то время Грушка. А Грушка сидел в автомобиле на заправке ТНК и пытался контролировать ситуацию. Чего в суд не поперся, если все так незаконно?

 10. Група ВТМ 19.10.2013 at 11:48

  Ми тепер зрозуміли що ВИ Олег стієї команди яка о......сь по не

  законому звільненю В, Грушки щоб ви не коментували ВАМ тільки

  залишається перекручувати факти . А що стосується суду то ВИ

  знову не уважні що коментував В, Грушка на сайті ЩИТ І МЕЧ .

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.