Кому ми продаємся?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як повідомляє «Українська правда», в Гребінках затримали автомобіль, який розвозив 1600 пайків та агітаційні матеріали від самовисуванця, члена ПР Р.Бадаєва. Відповідну заяву про це порушення Закону, Лозовим, кандидатом від Радикальної партії Ляшка, направлено до правоохоронних органів. На нашу думку, розгляд заяви закінчиться нічим. Нагадаємо, що колись Олександр Мороз сказав про «пайки» — беріть, але голосуйте по совісті...

Кому ми продаємся?.: 5 комментариев

 1. Гуманіст 23.11.2013 at 20:32

  Цинічні методи ригіоналів які спочатку людей обрадають а потім за пайки купують! Зараз не вийде! А новому начальнику міліціі радимо цей злочин швидше розслідувать бо якщо ні то після виборів доведеться покласти погони на стіл!

 2. Гуманіст 24.11.2013 at 00:40

  Сьогодні подзвонили з Масива і сказали, що пайки ЗаБадаева роздае Марков! Роздае і просить голосувати за чеченського .......! Люди беріть маленьку частинку того, що у вас вкрали риганаловські ....... а голосуйте по честі і совісті! Люди якщо вам відомі прізвища негідників які за 30 срібників підкупають виборців дзвоніть в штаб Андрія Лозового і Радикальної партії! Вила на поготові!

 3. Игорь Гаврилюк 24.11.2013 at 05:32
 4. [email protected] 24.11.2013 at 10:36

  Диву даешься. Какого героя вырастил Васильков — в лице Гаврилюка . Самый оплачиваемый человек в городе . Сидит на окладе в Миши Армяна , Сабодаша ,Мельниченка , Ляшка , Грузина Руслана и еще состоит на службе стукачем . Гаврилюк покажи свою пайку ? Может она у тебя и в газели есть ?

 5. анатолій 25.11.2013 at 13:09

  А мені подобається на цих виборах роль Ляшка погальчича. Актор майстерний і роль свою знає. Без нього ці вибори були б скучні. А так шоу для народу шикарне, а ще під соусом Евроінтеграції взагалів пісня. Вкусняшка 🙂

  Скоро Кармазін вступить в шоу...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.