Кому земля? (Оновлено 18.03.2013)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Оновлено 18.03.2013

На прохання користувачів на нашому сайті доступний порядок денний на чергову 38-му сесію Васильківської міської ради, яка відбудеться 22.03.2013.

Скачати порядок денний (23 Мб)

Зверніть увагу на кількість земельних питань.

--------------------------------------

На наступну сесію Васильківської міської ради, яка відбудеться 22.03.2013 виноситься 349 земельних питань.

За нашою інформацією, значна частина цих питань стосується громадян, у проекті рішень щодо яких, вказано місце проживання поза межами міста Василькова і, навіть, за межами Київської області.

Це стосується зокрема затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для індивідуального гаражного будівництва по вулюДекабристів, 60.

Як відомо багатьом мешканцям міста Василькова відмовлялося у виділенні земельних ділянок для будівництва гаражів.

Детальнішу інформацію з цього питання дивіться на нашому сайті найближчим часом.

Кому земля? (Оновлено 18.03.2013): 14 комментариев

 1. Андрей Саламатов 15.03.2013 at 21:15

  И???

  В чём состоит освещаемый вами вопрос???

  🙂

 2. Жук 15.03.2013 at 23:24

  ...В том, что власть снова разбазаривает васильковскую землю подставным лицам...потом эта земля будет просто продана...Вы можете пояснить зачем человеку из Полтавской области земля под гараж в Василькове? 90% земельных вопросов по людям далеко живущих от нашего города...И это тогда, когда только по неофициальным данным больше тысячи васильковчан больше двух лет не могут решить свои земельные вопросы...Да после такого хозяйствования Скибу с его хозяевами не помоями обливать надо, а дерьмом...чтоб до конца жизни не отмылись...

 3. мешканець в/м 11 16.03.2013 at 17:59

  Цікаво що громадянам міста надається змістовна відповідь що плана міста не має, меж міста не має і ведеться інвентарізація земель! То чому для корінних мешканців які народилися і проживають із покон віків на цій васильківській землі ЇЇ НЕ МАЄ??? А люди які на ній не проживають та зареєстровані в інших місцевостях претендують на дані землі. Що такий громадянин доброго зможе зробити для розвитку даної територіїї, коли він свою етнічну батьківщину кидає і не хоче розвивати свій край? А так всі доказують що люблять свій народ та землю яка його зростила! Прийшли «загарбники» на васильківську землю і торгують нею! Сором!!! Куди дивляться депутати?!!!!У людей землю відрізають по самісеньку хату, яскравий приклад тому по вул. Колгоспній! Хто не встиг приватизувати землю біля своїх хатів може її позбутися. Не ловіть люди гав!!! Ходіть на сесії і давайте відсіч!!! Бо й на ваших городах наставлять «ЛАРЬКІВ» для торгівлі як це зроблено біля СШ №1!!!

 4. Небайдужий 18.03.2013 at 18:16

  Шановні форумчани, якщо є можливість у кого вивісити порядок денний 22-ї сесії, був би вдячний.

 5. мешканець в/м 11 18.03.2013 at 19:38

  Якщо вірити інформації що вітає у місті, то 22.03.2013 на даній сесії можливо буде представлено відповіними посадовцями Київської облдержадміністрації нового молодого керманича нашого міста на період підготовки до нових виборів голови, а далі розгляд 349 земельних питань, з яких № 239.по в/м 11 гр.Нетунахіну Володимиру Миколайовичу у в/м 11, біля буд.№16 буде розглядуватися питання щодо відведення земельної ділянки для ведення гаражного будівництва. Цікаво, а як даний громадянин біля будинку на прибудинковій території, яка прибирається та утримується за кошти мешканців будинку буде будувати гараж, це притому що існує багато гаражних кооперативів, тобто спеціально відведені для цього місця, обладнані дорогами, освітленням і т.д. А як він буде дотримуватися розроблення проектної документації, в якій повинно розглядуватися питання про під'їзд транспорту до гаража? Про розробку плану дороги? Це все повинно призвести до того що буде порушено право пішоходів. Адже діти йдуть до школи та зі школи, люди йдуть на роботу, мамочки гуляють на території із малечою і т.д. А якщо весь будинок №16 напише заяви на встановлення гаражів, то де дінеться територія біля будинку? Про це хтось думає? Питання №77. Про затвердження техдокументації, що посвідчують право власності на земділянку для ведення ОСГ гр.Гордієць Лідії Анатоліївні по в\м — 11 біля існуючих гаражів. І таких питань багато... Так що приходьте...Може допоможемо депутатам зупинити цей безлад.

  • Жук 19.03.2013 at 16:17

   Это Крикунов придумал как обойти запрет на размещение МАФов...Теперь землю раздают нужным людям под гаражи, поставят МАФы и будут сдавать в аренду...как и большинство в городе...Еще одно подтверждение работы власти...по «честному» отбиранию денег у предприимчивого населения... Пора гнать этих проходимцев, если мы хотим хоть что-то оставить своим детям в нашем городе!!! Это наш город и наша земля!

   • Олег 19.03.2013 at 21:56

    И все Крикунов. Только землю под гаражи, там где сейчас магазины роздавали еще в 2006 и 2007 году. Это изобретение Слончака. А Крикунов уже не работает в исполкоме. Магазин сыр и молоко на перекрестке Грушевского и Декабристов на гаражной земле, да и других таких дофига.

    • Сергуня 20.03.2013 at 11:02

     У більшості тут присутніх манія переслідування. Усі погані, окрім мазеп. смішно:-)

 6. vnp 19.03.2013 at 13:10

  Дійсно цікаві питання.

  Наприклад п.4.3. про передачу ПП "ТРК «Міський телевізійний центр» в оренду стін по вул. Грушевського 6,6а,6б, Декабристів 52, у в/м буд. № 12.

  Тобто, хтось буде орендувати, здійснювати підприємницьку діяльність, отримувати кошти, а мешканці цих будинків будуть сплачувати кошти за утримання цих будинків/

  Чи може отримані кошти за оренду будуть направлені на утримання згаданих будинків?

  Мабуть ні! А чи знають мешканці про ці питання? Мабуть ні!

  Коли ж ви вже нажретесь?!

 7. Жук 19.03.2013 at 16:10

  Коли ж ви вже нажретесь?! Ответ очевиден-НИКОГДА!!! По этому все на сессию, пора самим отстаивать свой город и не надеяться на дядю...

  Настав час працювати на ГРОМАДУ!!!

 8. Андрей Саламатов 19.03.2013 at 22:31

  Так начните ПРАЦЮВАТИ!!!

  А то только БЛА-БЛА!!!

  🙂

 9. Небайдужий 20.03.2013 at 12:51

  Саламетр, будемо працювати як ти!

  Подивись порядок денний, тільки не надійся що там проголосують за твою земельну ділянку!

  Там крім докрадання майна за допомогою Сірої та депутатів, та розкрадання землі, більш як 300 земельних питань, із низ 150 таких що отримують землі не являючись навіть жителями Київщини.

  Тому Саламатов, ти дивись. Може тобі кинуть кусень сала.

 10. мешканець в/м 11 20.03.2013 at 14:21

  Л.М. Сіру, яка відповідає за економічне процвітання нашого міста, та призвела його до такого стану, лежить левова частка вини. Місту потрібен спеціаліст який буде працювати для міста, розвивати його а не бездарно керувати! Бо тут процвітає махрова приказка я не я і хата не моя. Отримавши земельну ділянку , земельну ділянку під гараж та тепленьке місце можна і неперенапрягатись, а знайти собі декілька прихильників і співати їм деферамби. Нам потрібен новий спеціаліст!!!!Бо місто залишиться без штанів!!! Де інвестиціїї шановні?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.