Кому вигідно зірвати вибори у Василькові? (оновлено 19. 05)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За нашою інформацією,певна група осіб боїться,що позачергові вибори у Василькові відбудуться. На це вказують останні події навколо МВК та нинішнього виборчого процесу.Причому, цих людей не влаштовує навіть перемога на виборах провладного кандидата В.Сабадаша. На наше припущення, особи, про яких іде мова, із середовища Партії регіонів. І досить впливові.Принаймі, вони змогли «організувати» реєстрацію таких кандидатів на посаду міського голови, які абсолютно неприйнятні для територіальної громади.Неважко передбачити, що 2 червня ц.р.у Василькові можуть відбутися події, які носитимуть неконтрольований характер. ГО"Рідне місто" вважає,що позачергові вибори у Василькові повинні відбутися і всебічно буде сприяти цьому.  19.05-Наша інформація про  можливі спроби зірвати  позачергові вибори у Василькові  стає все більш достовірною. Поява у місті людей Мосійчука  за декілька днів до виборів та влаштований ними погром на кінцевій зупинці маршруток, свідчить, на наше переконання, про плани «кукловодів» дестабілізувати ситуацію у Василькові напередодні та в день виборів.щоб поставити під сумнів легітимність самих виборів та їх результатів. Ми будемо уважно слідкувати за розвитком подій, а особливо за реакцією на них з боку міжрайпрокурора  Я. Стрелюка та начальника міліції В. Куця.

 

Кому вигідно зірвати вибори у Василькові? (оновлено 19. 05): 19 комментариев

 1. мешканець в/м 11 10.05.2013 at 19:04

  Хто ці впливові люди? Причому, цих людей не влаштовує навіть перемога на виборах провладного кандидата В.Сабадаша. Що вони хотять від міста?

  • Олег 10.05.2013 at 20:33

   Зрелищ хотят.

   • мешканець в/м 11 10.05.2013 at 21:23

    Что Васильковцев хотят сделать гладиаторами?

    • Олег 10.05.2013 at 22:47

     Не не хотят. Многие давно себя так ведут. Друг с другом за деньги третего так деруться, что смотреть любо дорого. Потом наоборот. Вы, что не увидели главное в Васильковской политике уже лет 10. А партии с идеологиями разными как люди меняют. Но это правда не гладиаторы. Гладиаторы народ подневольный. Это скорее зрелищное шоу. Такая классная борьба в грязи. Вот жду нового рауда. Страсть как хочу зрелища.

  • мешканець в/м 11 11.05.2013 at 15:26

   Принаймі, вони змогли «організувати» реєстрацію таких кандидатів на посаду міського голови, які абсолютно неприйнятні для територіальної громади. Імена цих кандидатів можна повідомити, а то виходить що одні працювали і поклали багато зусиль для покращення мікроклімату у місті, а інші прийдуть і нашару все отримають!

 2. Василь 10.05.2013 at 19:29

  Заява

  кандидата на посаду міського

  голови міста Василькова від Партії регіонів Володимира Сабадаша

  Київщина на порозі чергових виборів на посаду міського голови міста Василькова.

  Васильків — місто, яке багате своєю історією, працьовитими людьми, підприємницькою ініціативою. На жаль, в минулому часі ми згадуємо у цьому місті потужні підприємства, міцну соціальну інфраструктуру, стабільні та достойні зарплати – все те, що давало впевненість людей у майбутнє.

  Водночас, я розумію, що без легітимно обраного голови міста не може бути об’єднання громадян для вирішення тих проблем перед якими стоїть Васильків. Громада сама повинна обрати своє майбутнє, люди повинні визначити свою прихильність до того чи іншого кандидата.

  Проте сьогодні виборча кампанія, почалась з політичних заяв у яких було чути лише звинувачення один одного. За цими заявами, я бачу лише вузькі інтереси політичних корпорацій, але жодним чином не йдеться про шляхи вирішення проблем простих громадян та проблем міста.

  Я, як кандидат на посаду міського голови міста Василькова, звертаюсь до виборчої комісії зареєструвати усіх бажаючих кандидатів на посаду мера Василькова, дати можливість виборчій комісії усунути усі порушення під час підготовки документів кандидатів та створити умови при яких громада могла б реалізувати своє виборче право.

  Усвідомлюю, що не можу вплинути на рішення виборчої комісії, однак впевнений, що участь у виборчих перегонах кандидатів від усіх політичних сил зніме спекуляцію навколо теми політичної конкуренції та дасть можливість утвердитись місцевому самоврядуванню.

  Кандидат на посаду міського

  голови міста Василькова від Партії регіонів Володимир Сабадаш

 3. Савва 10.05.2013 at 20:12

  Владимир Иванович.

  Для начала: уймите своего цепного пса Крикунова А.В., алкоголика Салпаматова и контору, которая работает на Вас в кинотеатре под руководством Эльвиры.

  Из города. Насовсем.А там посмотрим.

  • мешканець в/м 11 10.05.2013 at 21:43

   Сабодаш, хоть и районный руководитель, но городу помогает. Примеров этому много. И субботники и благоустрий. Молодой руководитель, который тоже имеет право избираться.

  • Олег 10.05.2013 at 22:49

   Страшно что ли? Ну сидят в кинотеатре и сидят.

 4. мешканець в/м 11 10.05.2013 at 21:25

  Ельвира кто?

  • Олег 11.05.2013 at 12:19

   Уже и до Эльвиры добрались. Правильно говорил классик. Если ты не идеш в политику, то она прийдет к тебе.

 5. Дмитро 11.05.2013 at 14:45

  Місту нарешті потрібен хазяїн, а не тимчасовий проходимець... На сьогодні В. І. САБАДАШ і пам'ятник нашим героям-фронтовикам вІдремонтував, і вулицІ міста довів до ладу... Володимире Івановичу, дякуємо Вам за небайдужість!

 6. Игорь Гаврилюк 20.05.2013 at 16:12

  Вчера по городу были разбросаны листовки ,содержание которых я опубликую ниже.

  В это же время, как утверждают очевидцы, около 20 нациков-фашистов громили киоски нна остановке «Конечная» требуя И.Мосейчука избрать мером!

  Милиция не спешила к месту событий и «оперативно» ПРИБЫЛА лишь тогда,КОГДА УБЕДИЛАСЬ,ЧТО ФАШИСТЫ УСПЕШНО УБЫЛИ, ОСТАВИВ ПОСЛЕ СЕБЯ БИТЫЕ СТЁКЛА И РАЗРИСОВАННЫЕ СТЕНЫ С РАЗБРОСАННЫМИ ЛИСТОВКАМИ.

  Господа милиционеры! В 2010 году вы были по одну сторону барикад с фашистами МОСЕЙЧУКА-ИВАЩЕНКА!!!

  БЛАГОДАРЯ ВАШЕМУ УЧАСТИЮ, НА СТОРОНЕ ФАЛЬСИФИКАТОРОВ, В ВАСИЛЬКОВЕ В КРЕСЛО МЕРА СЕЛ С.ИВАЩЕНКО , КОТОРЫЙ ФИНАНСИРОВАЛ ЭТУ БАНДУ!

  ВЫ ХОТИТЕ ПОВТОРЕНИЯ 2010 ГОДА???

  ГОСПОДА ВЛАСТЬ ВАСИЛЬКОВА! ГОСПОДА ДЕПУТАТЫ! ГОСПОДА КАНДИДАТЫ В МЕРЫ! ВЫ КУДА СМОТРИТЕ!

  ГОСПОДА С ВАСИЛЬКОВСКОЙ ИЗБИРАТЕЛЬНОЙ КОМИССИИ ,ВЫ ЧЕМ ДУМАЛИ РЕГИСТРИРУЯ ФАШИСТСКУЮ НЕЧИСТЬ В КАНДИДАТЫ??? www.youtube.com/watch?v=cmfgmp316eY

 7. Nazar 20.05.2013 at 19:53

  Игорю, комисиею , як и ранише керует иващенко , це не тайна, а иващенко розумие , що , як мером стане ( кум ) сабодаж , то його не посадять за розкрадання миста, и може першим замом визьме, бо як иващенко розказует сабодажу, депутати в ради його, и вин ими керует через скибу!!!!!!!!!

  • Василь 20.05.2013 at 21:29

   Звідки ви взяли цю байку?

   Краще розкажіть, як Іващенко фінансує опозицію, це буде народу цікавіше,

   і чому скільки розколів у кандидатів на мерське крісло і бажаючих стати мером?

   На гроші Іващенка ведеться ряд виборчих кампаній кандидатів у Василькові, так що не треба тут бути кумом, щоб це побачити.

   Комусь вигідно Володимира Сабадаша призначити кумом і поєднати з минулою владою?

   Вгадайте кому?

   Тому, хто не хоче змін у Василькові!

   А зміни будуть!

   • мешканець в/м 11 20.05.2013 at 22:34

    Надіємось що тоді порядок запанує. То хто ж так вперто проштовхує цю ідею? Імена в студію!!!!

    • КУКУСЯ 21.05.2013 at 16:37

     САБОДАЖ

 8. мешканець в/м 11 21.05.2013 at 20:06

  Населення активно долучається до бесід да ділиться інформацією між собою, спрацьовує так званне «сарафанне радіо». Воно розумне і надасть перевагу не пліткам, а по реальним ділам зробленим для громади насьогодення. Успіху тим, хто робить для людей реальні добрі справи.

  • Олег 24.05.2013 at 23:29

   Вот и чудненько. кто делал что-то тот и получает. А, говорить не мешки ворочать.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.