Клептоманія!?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Із відповіді забудовника масиву «Столичний» стало відомо, що стадіон військового містечка №11 міською владою розділений на 22 ділянки для будівництва котетджів. Для підтвердження у відповіді надаються їх кадастрові номери. Інформація про те, що Іващенко разом з депутатами віддає цей стадіон під приватну забудову, була і раніше. Однак, конкретних доказів не було, оскільки земельні питання тоді майже завжди голосувались в «пакеті». На нашу думку, на сьогодні є всі підстави сумніватись в законності вказаних рішень. Переконані, що всі вони будуть оскаржені в судовому порядку. Про мотивацію дій Іващенка при вирішенні долі стадіону васильківцям, на нашу думку, не потрібно нічого пояснювати.

В даному випадку, очевидно, мешканці військового містечка покажуть, як вони вміють відстоювати свої законні права. А представники нинішньої влади в суді підтримають їх вимоги...

Клептоманія!?: 19 комментариев

 1. Антидеребан 04.09.2013 at 21:16

  Вот тут всё расписано ,как по нотам

  www.vasilkov.info/forum/i...=10150&st=20

 2. admin 04.09.2013 at 21:34

  Антидеребану: — кількість земельних ділянок у відповіді забудовника « Столичного» і в документі, на який Ви посилаєтесь, практично одинакова — 22 ( якщо в останньому не рахувати заштриховану). Це побічно свідчить про достовірність документа, на який Ви посилаєтесь.

 3. Антидеребан 05.09.2013 at 01:46

  Не хочется обижать людей ,которые заплатили за эти участки мэру большие деньги!

  Я к тому , что у меня есть фамилии тех ,кого "одарил " участками на стадионе Иващенко Серёжа!

 4. 5555 05.09.2013 at 11:21

  А эта улица случайно не Ворошилова ? где один (народный журналист) подделав доверенности продал участки а потом просрал около 1 000 000 грн.

 5. Eradicate 06.09.2013 at 00:40

  А это случайно не Евгений Жовтяк в бытность свою областным руководителем продал 5555 участков в самых лакомых кусочках Киевщины?

 6. Яків 06.09.2013 at 13:16

  Аферами По вулиці Ворошилова Гаврилюк займався? ви на нього натякаєте?

 7. admin 06.09.2013 at 16:28

  5555, Якову: — пропонуємо вам зробити те, що «зробив» Гаврилюк і так само заробите 1 000 000 грн... Знайдіть документи 10 осіб, на яких будете оформляти земельні ділянки. Причому, ці особи про ваші дії не повинні навіть здогадуватись. Потім здайте заяви від імені цих осіб у відповідний відділ ради. Переговоріть з ким потрібно, щоб ваші документи внесли в порядок денний сесії і домовтесь, щоб хтось дав команду проголосувати за ваші питання. Якщо ви це не зробите, то отримаєте лист за підписом Скиби, що немає генплану міста, немає його меж, а це означитиме, крах вашого плану уже на початковій його стадії. Врахуйте, що домовлятись вам прийдеться аж три рази. І повинні діяти ви дуже обережно, щоб Іващенко ні про що не здогадався. Якщо ви зробите все так, як ми вам радимо, вважайте що мільйон у вас уже в кишені...

  Що ви, розумні люди, всерйоз вірите, що хтось без участі вищої у місті посадової особи міг провернути таку аферу?..

  • 5555 06.09.2013 at 20:17

   Боровик ви погоджуютесь з з аферою?

  • Олег 06.09.2013 at 23:12

   Можно пойти другим путем. Прийти к меру. Принести заявления от граджан и письмо от организации афганцев. Сказать, что это афганцы или несчастные родители погибших. Ни у кого и в мыслях не прийдет, что уважаемый ветеран и руководитель организации афганцев врет. А письмо от организации вручает собственноручно уважаемый орденоносец и человек, который на видео уверяет всех, что мер его друг.

   Ставлю 80% на 20%, что ни у какого руководителя рука не подниметься проверять. А письма такие носили не только меру Василькова. Уважаемый орденоносец и в районе шустрил. И письма в архивах имеються. Шустрил в Рославичах, Крушинке, Бугаевке, Хлепче.

   А попросили товарища подальше от мера сразу как вскрылось в Василькове на Ворошилова.

 8. Eradicate 06.09.2013 at 17:51

  Жовтяку да и не знать как это делается?!

 9. admin 06.09.2013 at 20:34

  5555: — по цьому питанню порушена кримінальна срава, яка знаходиться у слідчому відділі Васильківської міліції. Як відомо, його начальник отримав за ініціативою одного із фігурантів справи квартиру по вул. Сонячній,5. Правда, після набуття широкого розголосу відомого квартирного скандалу, її довелось повернути інвестору. Ми вкрай негативно відносимось до обох цих афер, про що ми неодноразово вже писали...

 10. admin 07.09.2013 at 22:39

  Олегу: — Бачите, ми разом з вами дійшли до того, що без мера тут не обійшлось. І колишній прокурор так вважав, бо запрошував Іващенка для дачі пояснень. До-речі, ми їх оприлюднювали. На ваше прохання можемо повторити...

  • Олег 08.09.2013 at 16:25

   Так не в одном Василькове таким образом орденоносец участки для афганцев получал. Так само и верил Задорожный. Сам был свидетелем того, как письмо от организации афганцев вместе з зачвлениями на выдачу участков, в райдердадминистрацию «уважаемый ветеран» носил. А потом схема накатанна. Оформление документов на землю и фальшивая доверенность. Или проще. Деньги вперед с гражданина и его заявление несут вместе с письмом от афганцев, где написано, что гражданин член организации.

   Кто проверять будет? Все верят. Факт другой. Иващенко когда это вскрыл, то сделал выводы.

 11. admin 08.09.2013 at 21:57

  Олегу: — ви ж юрист, і, очевидно, знаєте, що Законом передбачена персональна відповідальність міського голови за здійснення наданих йому повноважень. Про Гаврилюка — то лірика. І не Гаврилюк давав квартиру людині, яка гальмує розслідування порушеної по цьому факту справи. Нам здається, що ви усвідомлюєте, що наша дискусія привертає увагу громадскості , і не тільки громадскості, до цього злочину і може сприяти прискренню його розслідування.

  А Іващенко «когда это вскрыл» не висновки повинен був робити, а звернутись до прокуратури з повідомпенням про злочин. Він цього не зробив — значить сам зробив злочин. Взагалі, не погану ідею підказали...Неспроста кажуть, що в дискусії істина народжується.

  А про стадіон ми все таки не забули...

 12. Яків 08.09.2013 at 23:08

  Олег, вы хотите сказать, что Гаврилюк, ослепленный своим статусом правой руки бывшего мэра, стал заниматься самодеятельностью? Раньше я думал он просто вооруженный бандит, прикрывающийся авторитетом воина-афганца и близостью к Сергею Григорьевичу. А сейчас я вижу прямо-таки перевоплощение: «волчара, одев овечью шкуру, выдает себя за журналиста и борца за справедливость» История знает много таких перевоплощений, у истоков которых стоят обычная вендетта и жажда мести. С одной стороны интересно просматривать видеозаписи Гаврилюка, осветляющие проблемы нашего города, определенный позитив в этом есть, но есть и необъективная подача материала и надуманые непроффесиональным «журналистом» выводы. Но самое плохое это то, что человек с темной душой и криминальным прошлым выступает сейчас неким изоблачителем темных сил, некогда его породивших. Благо, нашлись люди, которые используют Гаврилюка в своей политической игре, которая, вероятней всего такая же «чистая» как и репутация самого Игоря Виталиевича.

 13. Олег 08.09.2013 at 23:16

  Вы льстите мне по поводу моих знаний в области права. Следуя вашей логике притянуть нужно к ответственности и Задорожного и еще нескольких сельских голов, которые тоже участки «афганцам» давали. Пардон не совсем «афганцам».

  Кстати действия орденоносца имеют тут признаки мошенничества. И те кто принимал заявления от псевдоафганцев есть всего лишь жертвы мошенника. А от этого не застрахован никто.

  А квартиру, кстати, особа про которую Вы пишете получила законно. И никаких претензий у прокурора по этому поводу нет.

  А Иващенко на действия мошенника окрыл глаза прокурор.

  И если у Вас дефицит идей, то обращайтесь. Кстати фамилию Гаврилюк назвали Вы. Я в отличии от Вас, пока нет приговора, фамилий людей обвиняемых в преступлениях не называю.

  • admin 09.09.2013 at 21:27

   Олегу: — читайте уважно цю тему. Там побачите, хто підняв питання про ділянки по вул. Ворошилова і хто назвав прізвище Гаврилюка. Здається нам, що ви цих людей знаєте. Проте ми можемо і помилятись. Хоч, кажуть один із них «пілюль» уже отримав...

 14. admin 09.09.2013 at 08:30

  Якову, Олегу: — ну, звичайно, Гаврилюк і 5оо земельних ділянок невасильківцям віддав, і 22 земельні ділянки на стадіоні у в.м. під приватну забудову віддав, і аферу з 15 квартирами на вул. Сонячній провернув, і земельну ділянку біля виконкому оформив на сестру тодішньої дружини Іващенка, а потім нетрадиційній церкві віддав. Все Гаврилюк. І Гаврилюк сотні рішень сесії протягнув, по яким землю отримати неможливо. А кошти за це, начебто, брав. Але люди думають, що це робив Іващенко. Такі лурні люди. Ми чули, що дехто з вул. Чкалова та ін. збираються прийти до Іващенка за поясненнями, чому рішення є, а землі немає. Наче ж усе домовлено було. А якщо все це робив Гаврилюк, то Іващенко просто бовдур. Але ж він не бовдур — «іінвестиції» на лікування зубів ветеранів направляв. Чи це також справа рук Гаврилюка?

  Взагалі хлопці, тему ви підкинули цікаву. От чи тільки Іващенко добро вам на це дав?

  • Олег 09.09.2013 at 23:20

   Уважаемый Админ, я не веду списки в Василькове на предмет того, кто и сколько украл. В этой теме пользователь под именем 5555 сообщил об одном народном журналисте, который по поддельным заявлениям от граждан получил участки на улице Ворошилова. Потом продал их по фальшивым доверенностям. Сумма сделки была 1 000 000 грн. И Вы и я знаем этого народного журналиста. Вы назвали его фамилию, я не называл. По делу сейчас идут следственные действия. Исходя из того, что факт по этой продаже зафиксирован, я предполагаю, что этот народный журналист в списке кравших в Василькове не на последнем месте. Мы же с Вами не ругаемся. Факт есть, и его никто не отрицает. Даже сам журналист вроде бы уже не отрицает, но помалкивает. Заметьте молчит и в дискуссию не лезет. Вот и выходит, что факт есть, его никто не отрицает, а Вас-борца с ворами, факт как бы и не интересует. Интересует только Иващенко. У Вас что-то личное именно к Иващенко? Или Вам просто заслуженный народный журналист что-то дал, что Вы именно его так некрасиво защищаете.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.