Київщина. Чорний піар проти Віктора Романюка

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні під таким заголовком електронні ЗМІ поширили матеріали з посиланням на oporaua.org. В цих матеріалах повідомляється про розповсюдження в 94 в.о. листівок, зміст яких зводиться до того, що Ю.Тимошенко знаходиться у в"язниці, а Романюк,начебто,відпочиває на морі.
На нашу думку, змусити конкурентів Романюка вдатись до чорного піару могла поява інформації про те, що він має найвищий рейтинг серед усіх сьогоднішніх кандидатів в нардепи.

Київщина. Чорний піар проти Віктора Романюка: 3 комментария

  1. Олег 26.11.2013 at 21:49

    Ну, насколько я понимаю, Романюк действительно на море в Италии, а не в тюрьме с Юлей. Я, кстати, рад за человека. Я тоже хочу быть на море в Италии, а не там где Юля.

  2. [email protected] 26.11.2013 at 21:58

    Вчера Романюк дал команду срочно отпустить бороды как у Бирюкова — Сергиенкам и Марущаку . Думаю готовит продать в команду Бадаева .

  3. Гуманіст 27.11.2013 at 01:10

    Романюк дійсно має зараз найбільший рейтинг але з невеликим відривом від нього йдуть Лозовий і Бадаев! А якщо врахувати, що в бюлетні Романюків буде трое і те що влада готуеться до фальсифікацій обрання Романюка під великим питанням. А листівки розповсюджували люди дідуся Кармазіна який сьогодні ледь не побив бютівських журналістів.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.