Київський губернатор похвалився, що виконав «покращення»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Питання пенсіонерки Людмили Стригун, яка звернулася до президента Віктора Януковича під час «Діалогу з країною», вирішено.

Про це заявили у Київській облдержадміністрації.

Так в повідомленні вимогою пенсіонерки називається встановлення стаціонарного телефону.

Як повідомив губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк, робочою групою облдержадміністрації було вивчено звернення заявниці та вжито заходів щодо задоволення заяви.

«Впродовж доби ремонтною бригадою „Укртелекому“, за підтримки та сприяння управління ЖКГ КОДА, було підключено будинок Людмили Стригун до стаціонарної телефонної мережі», — йдеться в повідомленні.

«Дуже прикро, що таке просте питання не вирішувалося через черствість та байдужість окремих чиновників. Я особисто щомісяця спілкуюся з мешканцями області через прямий телефонний зв'язок», — зазначив Присяжнюк

Губернатор також сказав, що готовий спілкуватися з кожним у соціальній мережі на сторінці Facebook, люди також можуть повідомляти про свої та проблеми громади на «гарячу» лінію облдержадміністрації.

Водночас, як повідомлялося раніше, Стригун вимагала надання коштів для проведення ремонту.

http://www.pravda.com.ua/news/2013/02/24/6984225/

Київський губернатор похвалився, що виконав «покращення»: 1 комментарий

  1. Nazar 25.02.2013 at 19:31

    Показуха чистой воды , а де булы ранише , голова анмистрации из заступниками , голова обласнои администрации из заступныкамы, щоб одний людыни поставыты телефон , потрибно задать пытання прызеденту, може и нам задать щоб цю команду розтгналы!!!!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.