Катерина Таран: «На Київщині можна буде пройти діагностику онкозахворювань згідно світових стандартів у пересувному медичному комплексі «Мобільна жіноча консультація»»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

катерина
Таран К.В., спеціаліст відділу внутрішньої політики Васильківської РДА

6 березня о 15:00 у Васильківській міській лікарні відбудеться запуск пересувного медичного комплексу «Мобільна жіноча консультація», у рамках партнерського проекту Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та Національного інституту раку. Протягом двох тижнів мешканці міста зможуть пройти діагностику онкозахворювань молочної залози і раку шийки матки за європейським зразком. Запуск пілотного проекту розпочинається саме з Васильківського району завдяки ініціативі голови Васильківської районної державної адміністрації Володимира Сабадаша. Надалі комплекс буде працювати на постійній основі в інших містах і областях України, де фонд реалізує програму «Рак виліковний».

«Мобільна жіноча консультація» – це спеціалізований пересувний медичний комплекс на базі 18-метрового трейлера, який призначено для масового обстеження жінок з метою раннього виявлення раку грудноїзалози і раку шийки матки за європейським зразком. Комплекс є актуальним для районів, віддалених від спеціалізованої медичної допомоги. А також для великих міст, враховуючи відсутність якісної мамологічної діагностики. Потужність мобільної консультації дозволяє проводити безкоштовне, анонімне та безпечне обстеження близько 5 тисяч жінок щороку. Комплекс може обслуговувати також людей з обмеженими можливостями. Для цих цілей в автомобілі встановлений спеціалізований підйомник з гідравлічним приводом.

Учасники події:

-       Ірина Акімова,перший заступник Голови Адміністрації Президента України;

-       Анатолій Присяжнюк, голова Київської обласної державної адміністрації; 

-       Ігор Щепотін, директор Національного інституту раку;

-       Анатолій Заболотний, директор фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»;

-       Представники Міністерства охорони здоров’я, лікарі.

Катерина Таран: «На Київщині можна буде пройти діагностику онкозахворювань згідно світових стандартів у пересувному медичному комплексі «Мобільна жіноча консультація»»: 4 комментария

 1. Сергійко 06.03.2013 at 11:34

  Приїдуть ,,,,, та й поїдуть,,,,

  А ви , Катерина, загляніть якось до нашої районної лікарні просто так, в будній день...

  Ото побачите «світові стандарти»...

  Бо в деякіх відділеннях нічим крім БАДів та словом Божім вже й не лікують

 2. Катерина 11.03.2013 at 20:07

  Тобто, не потрібно інформувати людей про подібні заходи?

  Якщо є можлвість пройти безкоштовне обстеження у професійних фахівців, із використанням сучасного обладнання, то чому б ні? Я, в першу чергу, розміщуючи цю інформацію на сайті Рідне місто, переслідувала мету повідомити якомога більше жінок про можливе обстеження, адже сама жінка.

  А на Вашу репліку, щодо відвідин ЦРЛ, шановний, також відповім. В нашій лікарні буваю, і навіть, о Боже, відвідую деяких спеціалістів, яким, між іншим, довіряю. Таких не багато, але вони є. Але не розумію, яке це має відношення до самої акції.

  Доречі, ви так, заради інтересу, поцікавтесь скільки жінок вже пройшло обстеження в цій консультації і скільки ще записано для подальшого обстеження.

 3. машуня 11.03.2013 at 21:31

  Уважаемая Катерина! Конечно в целом акция позитивная ...хочется лишь одного, что бы мы, женщины, имели возможность посещать таких специалистов не по акциям с политическим подтекстом, и с благодарностью кому то..., а тогда когда нам это нужно...Ведь все это оборудование по большому счету оплачено нашим народом и не один раз...А господина губернатора и впрямь надо бы провести по нашей ЦРЛ, желательно в маске, что бы не узнали...пусть по заглядывает в баночки благотворительности, которые наши бедные врачи вынуждены стыдливо подсовывать пациентам...потому что финансирование больницы в половину от нормы в лучшем случае...Так что с таким отношением к медицине скоро такие вот мобильные медицинские комплексы только и останутся...с десяток на всю страну... а еще можно санитарные поезда запустить... как во время войны...

 4. admin 11.03.2013 at 23:26

  Ось в загашнику знайшов.

  svoe.tv/video/56646/

  Липень 2010 року. Всі в зборі. Присяжнюк, Сабадаш, Іващенко, брати Мазепи, Морозюк...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.