Знову «стрілочники»?..(оновлено 30.10)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

30.10. На одній з попередніх сесій профільній комісії було доручено визначити коло осіб, які порушували закон при видачі дозволів на встановлення МАФів на території Василькова. Це була вимога місцевої прокуратури. Але, як ми і передбачали, питання «зависло». Хоч і без цього все місто знає прізвища васильківських «МАФізаторів». Поінформовані працівники виконкому повідомили нам, що винних все-таки назвуть. Це, начебто, особи, які вже давно звільнені з посад.

20.09. Як відомо, на одній з попередніх сесій міськради на вимогу місцевої прокуратури була створена комісія, фактичним завданням якої було встановлення посадових осіб, які порушували Закон при видачі дозволів на встановлення МАФів у Василькові. Незважаючи на те, що громадськості міста прізвища головних МАФізаторів давно відомі, існує висока вірогідність того, що до відповідальності притягнуть «стрілочників» з відділів і управлінь ради. За отриманою нами інформацією, достовірність якої ми наразі перевіряємо, коло «козлів відпущення» уже визначено. Як буде насправді, побачимо. Чекати залишилось недовго...

Знову «стрілочники»?..(оновлено 30.10): 4 комментария

 1. Владислав Марков 21.09.2013 at 14:02

  Допускаю, что вышеуказанная комиссия обязана проявить принципиальность в отношении «винних осіб» и, в меру наданных полномочий, привлечь их к ответственности. А главным МАФизаторам, очевидно, придется в ближайшее время, корректировать дислокацию отдельных временных сооружений (МАФов).

 2. Олег 24.09.2013 at 22:00

  Со всей принципиальностью наказать. Все правильно говорит депутат Марков. Всех виновных. У комиссии все выйдет. Комиссия сможет.

 3. Владислав Марков 24.09.2013 at 23:41

  После того, как «иллюзионист» Олег «правильно» расставил МАФы, депутату Маркову, понятное дело, делать нечего... Но комиссия постарается ...

  • Олег 25.09.2013 at 21:06

   Вот видите Марков. Вы уже пишите, что один «иллюзионист» расставил МАФы. Наверное Боровик в названии темы не ошибся. Итак кто меньше назовет стрелочников. (извините Марков, реальных расстановщиков МАФ по мнению уважаемой комисси)

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.