Заява КОО партії «УДАР» стосовно позбавлення громадських активістів звання «Почесний громадянин міста Васильків»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

«УДАР» закликає владу Василькова припинити політичні розправи над опозиційними активістами

Київська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» закликає владу Василькова відмовитися від практики політичних розправ над місцевими громадськими активістами та не перетворювати громадську раду при Васильківському міськвиконкомі на кишеньковий орган. Про це йдеться у заяві обласного осередку «УДАРу».

Як повідомив депутат Васильківської міської ради від партії «УДАР» Сергій Сабов, на днях за ініціативою в.о. міського голови Василькова Олександра Скиби було позбавлено звання «Почесний громадянин міста» Анатолія Марущака та Андрія Павленка – відомих громадських активістів, які протягом багатьох років активно відстоювали права і власність громади Василькова.

За словами депутата від «УДАРу», ці люди критично висловлювалися  стосовно «кадрової революції» у Василькові, яку здійснила Партія регіонів, і подій навколо призначення Олександра Скиби новим секретарем Васильківської міської ради. Тому позбавлення їх почесного звання є дрібною помстою місцевої влади за інакодумство.

Окрім того, влада Василькова планує створити нову ініціативну групу для формування керованої громадської ради, яка б могла своїми рішеннями легітимізувати забаганки місцевих чиновників.

«У зв’язку з цим Київська обласна організація партії «УДАР» висловлює свою стурбованість стосовно діяльності міської влади Василькова та вимагає припинити політичні розправи над опозиційними активістами. Також наголошуємо, що будемо чинити опір утворенню кишенькових громадських органів, за допомогою яких влада Василькова планує підвищити вартість житлово-комунальних тарифів для населення та під прикриттям громадської підтримки хоче дерибанити майно місцевої громади», — наголошується у заяві Київської обласної організації партії «УДАР».

Прес-служба Київської обласної організація партії «УДАР»

http://klichko-obl.kiev.ua/?p=3600

1

Заява КОО партії «УДАР» стосовно позбавлення громадських активістів звання «Почесний громадянин міста Васильків»: 3 комментария

 1. Nazar 21.02.2013 at 15:47

  То не рада при миському голови , то сашуля при батьку , а папа иващенко научить сина сашу красти!!!!!!

  • Олег 22.02.2013 at 23:34

   А до этого, два года рада была нормальной. Боролась в властью наверное?

 2. Олег 22.02.2013 at 23:33

  По моему в Ударе вообще не знают ничего из того, что происходит в городе.

  Анатолий Марущак опозиционная сила с которой расправляються. Вот придумали в Ударе уж так придумали.

  Если Марущак опозиционная сила, то кто тогда Боровик уже?

  В ударе делают шум в предвкушении выборов.

  Никогда в этом городе не было такого противника власти как Марущак. Его своим личным распоряжением в 2010 году головой громадськой рады назначил Иващенко, без выборов. И тогда Трофимовичу все было в кайф. И не демократичным не казалось. И зарплату тоже платил Иващенко. И в депутаты Трофимович в 2010 шел от партии За Украину, в одном списке с Мосийчуком, Бевзом, Нердько, Палехой.

  Следующим пиар ходом Удара это будет прославдения борца Сабова, который вообще высунулся после ухода Иващенко, а до этого был как все.

  Мне оба по барабану, ну пусть хоть называют своими именами. Ведь туже опозицию все знают. И Марущаком в ней не пахло, как и Сабовым. Отдайте уже хоть в этом должное тому же Боровику.

  А Удар уже перед выборами расписался.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.