Залишать посаду за власним бажанням?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Витяг із Постанови Вінницького окружного адміністративного суду від 27 вересня 2011 р.: (...суд зазначає, що у частині третій статті 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» встановлено,що заступник міського голови за посадою є членом виконавчого комітету ради. Положення частини сьомої статті 51 вказаного Закону поширюється на осіб, які входять до складу виконавчого комітету ради і працюють в ньому на постійній основі, вимоги щодо обмеження сумісності їх діяльності з іншою роботою ( діяльністю) встановлені Законом України «Про місцеве самоуправління в Україні» для міського голови. Такі вимоги визначено у частині четвертій статті 12 вказаного Закону. Тобто заступник міського голови не може бути депутатом будь-якої ради.Крім того, у частині дев"ятій статті 51 вказаного Закону міститься пряма заборона входити до складу виконавчого комітету депутатам відповідної ради, крім секретаря ради" . Як відомо, три депутати міської ради — Гуреєв, Змаєва, Корбецький, є заступниками міського голови.

Залишать посаду за власним бажанням?.: 1 комментарий

  1. Игорь Гаврилюк 23.07.2013 at 10:57

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.