Для чого Бріку земля на «Шанхаї»?.. (оновлено 16. о8)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

16. 08   Мартинюк вводить в оману міського голову?   Сьогодні депутат міської ради В. Грушка отримав відповідь на свій запит щодо доцільності виділення земельної ділянки у постійне користування КП «Васильківтепломережа» по вул. Грушевського, 14-к. Відповідь підписав міський голова В. Сабадаш, проект відповіді підготував  голова земельної комісії Мартинюк. Далі цитата із відповіді на запит Грушки —

«... Дійсно, 02. 11. 2012 року Васильківська міська рада прийняла рішення про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування нежитлової будівлі КП „Васильківтепломережа“ по вул. Грушевського, 14-к...На підставі вищевикладеного, пропонуємо на найближчій сесії Васильківської міської ради внести пропозицію з приводу повторного розгляду питання щодо надання дозволу на розробку проекту із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування нежитлової будівлі КП Васильківтепломережа» по вул. Грушевського, 14-к..."    

Нагадаємо, що Грушка звернувся до міської ради ще 19. 12. 2012р., а відповідь отримав через вісім місяців.(!).  Далі. У відповіді немає жодного слова проте, що на тридцять третій позачерговій сесії міської ради 12.12.2012р. було прийнято рішення про включення до порядку денного наступної чергової сесії  змін до рішення «Про надання дозволу...», як того вимагав депутат Грушка. Немає жодного слова у відповіді і про те, що 20.12.2012р. належно завірена копія цього рішення була направлена Мартинюку для виконання.Чому Мартинюк проігнорував рішення ради,нам невідомо. Ми тільки можемо припустити, що причиною таких дій Мартинюка могли бути корисливі мотиви.  

19 квітня 2013 р. міськрада передала у постійне користуваня КП «Васильківтепломережа» земельну ділянку для обслуговування нежитлової будівлі по вул. Грушевського 14-к площею 4,5 сот. Яким чином рада могла прийняти таке рішення, незрозуміло. Адже 12 грудня 2012 р. та ж міська рада підтримала депутатський запит В. Грушки, в якому він висловив сумнів щодо доцільності виділення земельної ділянки такої площі і запропонував значно зменшити її розмір. Тоді ж рада вирішила направити запит Грушки до комісії з питань регулювання земельних відносин (голова В. Мартинюк) та включити до порядку денного наступної сесії питання про внесення змін до відповідного рішення сесії в частині зменшення вказаної площі. На наступний день тодішній секретар ради Т. Гладкова направила прийняті документи Мартинюку для підготовки проекту рішення на найближчу сесію міськради. Проте, таке рішення ради чомусь залишилось невиконаним. Замість цього 19 квітня поточного року рада затвердила проект щодо відведення земельної ділянки у постійне користування «Тепломережі» площею 4,5 сот. На нашу думку, все вищесказане підтверджує наявність корупційної складової у діях певних посадових осіб при вирішенні цього питання. Як відомо, підписували відповідні документи О. Скиба, В. Мартинюк, И. Брік. 

 26.07. На одному із васильківських сайтів в відеорепортажі І. Гаврилюка, депутат міської ради В. Грушка оприлюднив інформацію щодо передачі у власність «Тепломережі» 4,5 сот. землі в центрі міста. Колишній керівник цього комунального підприємства запевнив, що такої площі для виробничих потреб та обслуговування малого приміщення бойлерної, яка знаходиться в цьому місці (в народі — Шанхай), «Тепломережі» не потрібно. Тут же було висловлено припущення про плани певних осіб побудувати на цій площі споруду комерційного призначення; називалися конкретні люди — ініціатори будівництва.

Ми володіємо певними докуметами, які можуть пролити світло на це питання і оприлюднимо їх на нашому сайті найближчим часом.

Для чого Бріку земля на «Шанхаї»?.. (оновлено 16. о8): 7 комментариев

 1. Иван Иванов 27.07.2013 at 09:32

  Достали . Иващенко заныкал один кусочек земли , и тот Грушка не нормальный слил .

 2. Олег 27.07.2013 at 21:15

  А пусть остаються Шанхаи как и были. Грушка хороший хозяйственник наверное. Сколько десятков лет там Шанхай. был бы Грушка так и стоял бы Шанхай в центре города. Таким как Грушка никогда не понять.

 3. олежка крикунов 27.07.2013 at 21:50

  Однофамильте крыкуняшку и салометрика . Пусть они притрутся . И можно сюжет посылать в программу КВАРТАЛ 95 .

 4. Олег 27.07.2013 at 21:55

  А вони прцюють. Їм ніколи з вами возиться

 5. анонимус 30.07.2013 at 03:58

  Там где Крикунов там афёри! Крикунов это раковая опухоль города. Надеюсь что его не спасёт индульгенция от СБУ и он ответит перед законом

  • Олег 16.08.2013 at 17:57

   Вы мне будете рассказывать. Народ всегда симпатизирует аферистам. Остап Бендер был любимым героем нескольких поколений.

 6. Олег 30.07.2013 at 09:35

  Анонимус, это голосновное утверждение, у вас есть конкретные подтверждения того, что Крикунов причастен к выделению « земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі по вул. Грушевського 14-к площею 4,5 сот»? Нету и быть не может. Ври да не завирайся.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.