Для кого закони писані?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На найближчу сесію міської ради виноситься питання про передачу в оперативне управління та на баланс прокуратури Київської області приміщення першого поверху та підвального приміщення по вул. Шевченка,8. Нагадуємо депутатам міської ради, що Васильківська міська рада належним чином повідомлена про те,"...що дане приміщення є безхазяйним та знаходиться на території м. Василькова,...про необхідність застосування процедури, передбаченої ст. 335 ЦК України для задоволення інтересів територіальної громади м.Василькова"

Так, відповідно до вимог ч.2 ст.335 Цивільного кодексу України безхазяйні нерухомі речі беруться на облік органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, за заявою органу місцевого самоврядування, на території якого вони розміщені. Про взяття безхазяйної нерухомої речі на облік робиться оголошення у друкованих засобах масової інформації.
Після спливу одного року з дня взяття на облік безхазяйної нерухомої речі вона за заявою органу, уповноваженого управляти майном відповідної територіальної громади, може бути передана за рішенням суду у комунальну власність.

Як відомо, раніше суд вже визнавав подібне рішення протиправним.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.