Де реакція голови обласної організації Партії регіонів?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Обставини дострокового припинення повноважень секретаря Васильківської міської ради, члена «Партії регіонів» Т.А.Гладкової та обрання О.С.Скиби, першого заступника відставного Іващенка на посаду секретаря міськради — це публічний ляпас особисто керівнику обласної організації ПР, голові КОДА А.Й.Присяжнюку. Його довготривале мовчання з приводу останніх Васильківських подій, додатково підтверджує уже давно усталену у Василькові громадську думку про те, що Присяжнюку байдужий авторитет Партії регіонів, завдяки якій він займає високу посаду. Очевидно, у нього інші пріоритети.

Чи не тому Анатолій Йосипович вже отримав «жовту картку» від Прем'єр-міністра Азарова?

Де реакція голови обласної організації Партії регіонів?: 7 комментариев

 1. ВОЛОШКО ИВАН 19.02.2013 at 17:20

  А.Присяжнюк слово держит! Сказал уволит С.Иващенка и вот нет воромэра!!! Правда С.Иващенко всё не успокоится,набрался денег у бандюков, за решение земельных вопросов и теперь в поисках схем как расчитываться по долгам!

  Первый этап- избавились от Т.Гладковой ,которая заявила ,что не допустит разбазаривания земли, Иваха претворил в жизнь «купив» «боливарских ковбоев».

  Второй этап -ковбои «избирают» Фунта Скибу.

  Третий этап- А.Скиба, под С.Иващенка, продолжает деребанить Васильковскую землю.

  Кто остановит Иваху-Скибу на этот раз Присяжнюк, прокуратура,СБУ,МВД.?!

 2. Nazar 19.02.2013 at 18:49

  Да присяжнюку не потрибна ни партия регеонив, не мисто василькив не люди , яки проживають в цьому мисти, бо племяник ( сабодаж) и иващенко разом зи скибою одне циле, то му на захист глатковой , не вин не сабодаж не встали, а поставили скибу ( партия пидприемцив и промисловцив), тому я думаю присяжнюк скибу- тарифщика погодив. Цикаво , як видреагуе голова партии регеонив , Азаров!!!!!!

  • Грім 19.02.2013 at 19:56

   Говорят уже отреагировал...красная карточка на подходе...

 3. Митяй 19.02.2013 at 23:40

  Політична партія «Нова політика» сателит партии регионов. Во главе городской организации Боровик. Розвел как лохов областную организацию партии УДАР.своими выдуманными кляузами теперь взялся разводить партию регионов

  • Небайдужий 20.02.2013 at 10:02

   Я не знаю хто кого розвів, але факт те що Сабадаш як голова ПР міста Василькова, та Присяжнюк голова обласної ПР, не підтримали та не заступилися за Гладкову, коли її знімали з посади секретаря ради. А знімали її за те, що вона відмовилась пакетом протягувати земельні питання Сабадаша, Іващенка та Скиби. А також підтримала депутатів у створенні комісії по перевірці законності МАФів, а також разом з депутатами відмінила підвищення тарифів.

   І тепер зрозуміло не тільки мені, але і всьому місту, що Сабадаш, Іващенко і Скиба, та і Присяжнюк поставили Скибу, хоч він і не має відношення до ПР, але я думаю гарно збирає та носе гроші. А в ПР він тепер уже вступить. Тому моя думка, що цим керманичам влади, плю**ти на нас всіх, жителів Василькова.

   • карпо 21.02.2013 at 10:04

    Одного не можу зрозуміти. Навіщо Скибі так жартувати зі своєю долею. Він же не має таких статків, як його бос Іващенко, для того, щоб відкуповуватися. Про стосунки Скиби і Присяжнюка у Василькові говорять, що останній не вибирає слів, коли спілкується з Олександром Сергійовичам. Навіть, якщо пан Присяжнюк і дав гарантії Скибі, як колись Крикунову, то сьогодні не 2010 рік і це Скиба повинен розуміти.

 4. Nazar 21.02.2013 at 15:54

  Да гарно допомиг, присяжнюк разом племяником сабодажом и партии Пр, и громади миста, залякавши та знявши глаткову, и поставили тарифщика скибу, тепер иващенко ходидить и глузует з них, а скиба грие мисце шефа иващенка , щоб не охололо!!!!!!!'

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.