Депутати про звільнення Гладкової. (4 відео)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Позиція фракції УДАР.

Володимир Грушка з приводу звільнення.

Виступ Вікторії Мазепи.

Виступ Миколи Цимбалюка.

Депутати про звільнення Гладкової. (4 відео): 6 комментариев

 1. мешканець в/м 11 05.02.2013 at 23:16

  Цікаво як це Мартинюк від «НашоЇ України» підписав протокол в ОВК 94 округу як голова комісії представляючи дані сили! То що на це скаже опозиція? Що ж це їхні представники працюють на ПР? Ось такі вони персони. Чекаємо оправдань та пояснень від опозиційних сил, як сталося так що опозиціонер Мартинюк зрадив інтереси 30 000 тис.громадян?

  • злий 06.02.2013 at 02:19

   «Наша Україна» з її головою Ющенком вже давно не опозиція, смішно,що ви цього не знаєте.Їхні представники в комісіях працювали на ПР.Які пояснення вам потрібно? "Наша Україна " не входить в ОО.

  • Афанасій 06.02.2013 at 10:52

   Мартинюк був, є і залишиться заробітчанином від політики до того часу поки громада його не прожене з Василькова. Що він за штучка, як співпрацював з регіонами і нацистами, в яких махінаціях задіяний по відчудженню будинку у колишньої дружини, яким саме чином він захищає в судах хабарників розповідають навіть його колишні друзі. Багато хто з них після виборів взагалі перестали з ним спілкуватися. І до речі на останніх виборах до верховної ради він представляв в ОВК Народну партію. Коли буде точка кипіння по мартинюку поки щоневідомо, але те що оте курчаве опудало отримає несподіваний фінал своєї карєри вже точно відомо.

 2. Афанасій 06.02.2013 at 11:05

  Корбецький — ...!!! Позицію воно висловило. Оце вам, васильківці, так утримувати на посадах киян. Їм побоку на вас. Побачимо кого Корбецький, Тягун, Змаєва та Мартиновський, який був на сесіях Васильківської ради один раз за 2,5 роки будуть далі голосувати.

 3. Сергійко 06.02.2013 at 12:04

  Так що, васильківці, запамятаєте на майбутнє за кого голосовать!?

  (на прикладі УГАРУ)

  В депутати повинні вибиратись васильківці і виборцями-васильківчанами,а не давати волю та політичні заробітки прийшлим діячам, яким начхати на інтереси міста

 4. ИГОРЬ ГАВРИЛЮК 06.02.2013 at 13:04

  Видео голосования по Т.Гладковой translate.google.com.ua/t...;ved=0CDYQ7gEwAA

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.