Громадськість міста занепокоєна спробами дестабілізації ситуації у Василькові

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

ГРОМАДСЬКА РАДА

При виконавчому комітеті Васильківської міської ради

28.01.2013                                                                                                     м.Васильків

Заява

Правління громадської ради при виконавчому комітеті Васильківської міської ради

 

В умовах очевидної кризи виконавчої влади у Василькові та загрози дестабілізації роботи міської ради, правління Громадської ради вважає за необхідне застерегти керівництво міста від дій, які можуть спричинити шкоду інтересам територіальної громади.

Є всі підстави для занепокоєння. Васильків за останні роки неодноразово потрясали хвилі громадських протестів та суспільного незадоволення, викликані незадовільною роботою міської влади та окремими випадками грубих порушень прав громадян.

Дострокові вибори міського голови неминуче призведуть до загострення суспільно-політичної ситуації у нашому місті.

Очевидно, що в умовах нестабільності, окремі посадовці можуть використовувати ситуацію для власного збагачення за рахунок громадян.

У зв’язку з вищевикладеним, правління Громадської ради заявляє, що докладе всіх зусиль в рамках передбачених Законом повноважень для посилення контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування для унеможливлення посадових зловживань.

Підтвердженням вищевикладених прогнозів стала публікація в газеті «Життя і слово» (№7 від 26.01.2013 р.) розпорядження «в.о. Васильківського міського голови» О.С.Скиби №47-р від 23.01.2013 р. про скликання 36-ї сесії Васильківської міської ради.

Правління Громадської ради закликає всі гілки влади Василькова, особисто секретаря Васильківської міської ради, в.о. Васильківського міського голови Т.А.Гладкову та заступника міського голови і за сумісництвом депутата Васильківської міської ради О.С.Скибу працювати узгоджено і організувати роботу влади в рамках чинного законодавства.

 

 

Голова Громадської ради                                                           А.Т. Марущак

Секретар Громадської ради                                                       В.Г. Коваленко

Громадськість міста занепокоєна спробами дестабілізації ситуації у Василькові: 14 комментариев

 1. Игорь Гаврилюк 28.01.2013 at 15:39

  «Правління Громадської ради закликає ...заступника міського голови і за сумісництвом депутата Васильківської міської ради О.С.Скибу працювати узгоджено і організувати роботу влади в рамках чинного законодавства»

  В 16 часов, в малом зале ДК сотоиться заседание депутатских комиссий , предлагая всем желающим подойти и послушать КАК СКИБА «ПРислушался» к Вашим ПРИЗЫВАМ!!!

 2. Сергійко 28.01.2013 at 17:21

  Ба , знйоміє все ліца!

  Все той же Марущак , при котрому розпродалася й «свята» земля навколо памятника Т.Г.Шевченку- та зараз на ній МАФики стоять та будуть ставить.Недаром депутат Саабов написав що той гендель на розі, який вдень школярам 1 школи цигарки та пиво продає(а вночі там місцеве пойло льється) не будуть демонтувати — а тільки «облагородять».

  Тепер Марущак прозрів та обновився???

 3. Небайдужий 29.01.2013 at 10:46

  Та вони вже давно хочуть дестабілізувати ситуацію в місті! Перед цим розкравши все, що можна. А тепер Засуха намагається відігратися на васильківцях за те що її не підтримали на виборах до ВР і намагається поставити Сабадаша на місце Іващенка, зробивши його міським головою, а на його місце поставити свою куму Збаращенко.

 4. Nazar 29.01.2013 at 16:47

  Як би засуха , не старалась пропихнуть сабодажа на мера , думаю у них це не вийде , тики одного вигнали ворюгу ( иващенка)!!!!!!

 5. JR: 29.01.2013 at 18:24

  «Дестабилизация» от С,Г.Серёга намечена на 5 февраля.

  В плане Иващенка следующее:

  1. Подкуп депутатов.

  2.Набрав необходимое число «запроданцев» на сессии сместить Т.Гладкову с секретаря Рады.

  3. На место секретаря посадить Мартынюка

  4.Через Мартынюка отблагодарить «запроданцев» земельными участками.

  5.ИВАХА ПЛАНИРУЕТ ДОДЕРЕБАНИТЬ ЗЕМЛЮ В ВАСИЛЬКОВЕ.т.к. ему необходимо выполнять" обязательства" перед кредиторами у которых он набрался денег.

  • Manager 30.01.2013 at 16:07

   Куда бы Иващенко не планировал посадить Мартынюка — каждый из них обязательно будет сидеть на своем месте. Вариантов масса. Лукьяновка, Березань, Глеваха...

 6. Игорь Гаврилюк 30.01.2013 at 08:49

  Вот несколько причин почему,крикуново-мартынюки хотят «уйти» Т.Гладкову. 1.Татьяна Гладкова на 34 сессии зяявила,что голосования ПАКЕТОМ БОЛЬШЕ НЕ БУДЕТ!

  2.Вот видео, где Т.Гладкова «выбила»почву и лишила заработка Ивахину команду заявив,что выделение -земли до утверждения ген.плана Василькова НЕ БУДЕТ!!! www.youtube.com/watch?v=eB1Xrv4LDPk

  • Сергійко 01.02.2013 at 23:10

   Ага , не буде ........начебто

   Ти підготовчі матеріали до сесії 5 лютого дивився???Там тільки справжнім українцям з Вірменії стільки землиці планується роздати, що голова обертом

 7. Игорь Гаврилюк 30.01.2013 at 17:17

  «Громадськість міста занепокоєна спробами дестабілізації ситуації у Василькові.»

  А.Скиба и продажные члены исполкома, от Nващенка, делают всё для дестабилизации ситуации в Василькове! Повышают тарифы забирая последние гроши из карманов пенсионеров,за откаты дают"ДОБРО" на размещение МАФОВ,в т.ч. возле школ и дет.садиков,"кидают " пенсионеров на землю...

  Вот ,что пишет в «ЖИТЯ И СЛОВО» Л.ЛЕЩЕНКО!!!

  СКИБА ВМЕСТЕ С КРИКУНОВЫМ И ЮР.ОТДЕЛОМ КОРРУПЦИОНЕРЫ?!

 8. Андрей Саламатов 30.01.2013 at 21:40

  А могу я уточнить юр. отдел кто возглавляет???

  Ну вы блин даёте!

  Как дети малые!!!

 9. Manager 31.01.2013 at 14:27

  Исходя из Вашего поведения на этом сайте смею констатировать обратное. Дитя малое, Саламатов, это Вы! Слишком уж много у директора коммунального предприятия времени, чтобы сутками сидеть в интернете и безвылазно гадить в комментариях.

  • Игорь Гаврилюк 31.01.2013 at 18:37

   "ИЗБИРАТЕЛЬНАЯ " СВОБОДА СЛОВА ДЛЯ Салометрова на «РИДНОМ МИСТЕ»???!!!http://s020.radikal.ru/i715/1301/93/c9996cd02f5a.jpg

   • Андрей Саламатов 01.02.2013 at 02:33

    Сколько времени уже прошло, а там только один мой отклик!

    Причина есть, мой отклик правдив!!!

 10. Андрей Саламатов 01.02.2013 at 15:23

  Доречі, хтось може представити документ яким підтверджується особовий склад Громадської ради?

  Особовий склад Громадської ради при Васильківському міському голові подавав об’яву за 30 днів до своїх установчих зборів у газеті «Життя і Слово».

  Хто саме входить до складу Громадської ради при Васильківському міському голові?

  Які громадські організації делегували своїх представників до складу Громадської ради при Васильківському міському голові

  Якими документами це підтверджено?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.